» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan suleymano

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI 01 Saçlarını oksa 02 Yücelt 03 Şımart 04 Gözlerinin içine bak 05 Geleceğe ait planlar yap 06 Dil dök 07 Yalvar 08 Destek ol 09 Yemeğe götür 10 Akmerkeze götür 11 Tekneye bindir 12 Güldür 13 Zeka oyunları yap 14 Müzik dinlet 15 Teşvik et 16 Teskin et 17 Affet 18 Hayran kal 19 Banyosunu hazırla 20 Güven ver 21 Kapıyı tut 22 Asansörde kat düğmesine bas 23 Arabasının kapıs
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.09.2008 21:17:14

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • abooooo hep al al al ne bu ancak erkekği mutlu eden 1 ufak anlayış daha anlamlı duruyor erkek hep anlayış beklerse yandı hatunlar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.09.2008 23:09:39

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • bu yazıyı yazan kesinlikle bir erkek
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.09.2008 23:40:51

» Cevap Veren Sudenaz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Erkeklere karşı 01 tek bir anlayış demek her konuda anlayış beklemeleri demektir Her yanlış yaptıklarında anlayış beklemeleri bayanları 56 maddelik mutlu olma şartlarına eşittir hatta 70 maddeye eşit sayılabilir kaybedene kadar horzsunuz kaybedince civciv olursunuz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.09.2008 16:03:43

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Bizi anlayamayan bir bey daha Yıllardır bayanlar anlaşılmak için çabalamıştır ve bir türlü anlaşılamamıştır Aslında karışıkta söylemiyoruzya ne istediğimizi bak tekrarlıyorum yeniden süloooo iyi oku 01 bir dost 02 bir yoldas 03 bir asik olmalıdır erkek onun dışında bir şeye gerek yok bir tek ek olarak dürüstlük var okadar Fakat siz baylar bizden daha zor mutlu oluyorsunuz Birtek anlayışımız sizi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.09.2008 23:18:55

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İyi de ben bu maddelere itiraz ediyorum madde 1 saçlarını okşa İtirazım var asla kimseye saçımı okşatmam en karşı çıktığım nefret ettiğim şeydir hatta ve hatta çocukları severken bile kafalarının okşanmasına müthiş bir şekilde tepki gösteririm Bir bakın çevreye köpek sevenler nasıl seviyor Köpek sever gibi neymiş o öle saç baş okşamak ığğğğ Kuaförümden başka kimse saçıma başıma dokunamaz asla Çoc
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2008 03:07:21

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Madde 10 akmerkeze götür de neymiş be yaaf hey allahım heeeyyyyy kız kulesine götür kızkulesine
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2008 03:08:58

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • 44 Spor araba al 45 Saat al 46 Yüzük al 47 Küpe al Gerek yok Tek taşımı kendim aldım tek başıma kendim taktım Girmesinler havaya
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2008 03:12:59

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Geri kalan diğer maddelere itirazım yoktur yapabilirler
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2008 03:13:37

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Misafir ol gel bana turşular yaparım sana demek gibi Turşuda nerden çıktı diyeceksiniz bu saate kadar lahana doğradım sarımsak soydum etkisinde kalmışım Bayanları mutlu etmek öyle o kadar zor değildir Aksine çok kolaydır samimi olmak yeterlidir Hayatta herşeyi paylaşabilmek gerekiyor ama yemek yapmak hariç
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.09.2008 01:49:52

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Dünyanın en mutlu erkeği Karım ve ben bir evliligi sonsuz yapmanın sırlarını kesfettik Haftada iki kere güzel bir restoranta gideriz biraz sarap biraz güzel yiyecek Salı günleri o gider Cumaları ben Ayrı yataklarda yatarız Onunki İzmirde benimki İstanbulda Karımı her yere gtürürüm Ama her seferinde dönüs yolunu bulur Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istedigini sordum O da Uzun zama
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.09.2008 21:11:06

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı