» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Sağlık Kategorileri

» Hit Sağlık

» Son Sağlık Yorumları

» Sağlık İstatistikleri

 • Sağlık Sayısı 74

 • Okunma Sayısı 435169

 • Kategori Sayısı 5

 • Yorum Sayısı 91

» Yatağı Isıtmanın Yolları

Sağlık Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   Babacan(+1),
Beğen Beğenme
Cinsel Yasam Kategorisinde Gez
               

Yatağı Isıtmanın Yolları

Bazen mutlu sona ulaşmak için ihtirasla kısa zamanda sevişebiliriz  ama bazen tutku dolu bir ön sevişme ve oyunların yerini ne tutar?

 Bu kış gecesinde birlikteliğinizin ateşini körükleyecek oyunlar için biraz hayal gücü yeterli olacaktır. Partnerinizi çok seviyor ve arzuluyorsunuz. Birbirinizle tutku dolu anlar yaşamanız için birkaç küçük oyun, ikinizi de aşık olduğunuz o ilk anlara götürecektir.

Eve gelemden önce partnerinize akşamın ufak bir sinyalini göndermekle işe başlayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan kışkırtıcı bir mesaj yollayın. Mesela: “Seni sevişirken izlemeye bayılıyorum!” Benzer bir mesajın, günün ortasında onda bir anda oluşturacağı ruh halini hayal edebiliyor musunuz?

Muhtemelen yanıt gecikmeyecek ve benzer arzularda bir mesaj alacaksınız. “Seninle sevişmeye bayılıyorum!” gibi… Artık akşam için hazırlıklara başlasanız iyi olur.

Bazı çiftlerin sevişmeleri genellikle kısa sürer. Ön sevişmeyi çok uzun tutamıyorsanız veya eşinizin alışkanlığı değilse; birleşme öncesinde sevişmeyi uzatacak yöntemler bulmalısınız. Bunun için de ona bir sinyal gönderebilirsiniz. “Bu gece uzun olacak, hazırlıklı ol” gibi….

Partnerinizle yaşayacağınız mükemmel deneyim için önce küçük dokunuşlar ve öpüşleri kullanın. Bütün duyguları harekete geçirecektir. Unutmayın ki; seks önce zihinde başlar. Ancak uyarılmayla birlikte sert ve hızlı bir seksten uzak durmanız gerekiyor.

Farklı bir iç çamaşırı giyin. Artık çok uygun fiyatlara değişik modellerde iç çamaşırı almak biliyorsunuz çok kolay. Frapan bir makyaj, topuklu ayakkabılar, baştan çıkarıcı bir koku…

Dilerseniz bir role bürünebilirsiniz. Hangi oyunu seçeceğiniz tamamen hayal gücünüze kalmış. Yiyeceklerden yararlanmak da iyi bir fikir, üstelik akşam eve aç gelen bir eşiniz olduğunu düşünürsek. Spagetti, dondurma, krem şanti gibi yiyecekler seks oyunlarının en sık kullanılan gıdalarıdır.

Ona dokunma yasağı koyabilirsiniz. Siz istediğiniz gibi onu okşayıp öperken, onun size dokunmasını yasaklayarak baştan çıkarabilirsiniz. Eğer durmazsa bir eşarp yardımıyla ellerini yatak başına bağlayarak ceza verebilirsiniz.

Gecenin yönetimini elinize alırsanız, ön sevişmeyi mümkün olduğunca uzun tutma şansınız olur. Eğer o kadar şanslı değilseniz, aynı oyunları banyoya taşıyın. Birlikte duşun altına girin. Gecenin keyfini tekrar tekrar yaşayın.

Sevişmenin ardından hemen yatağa uzanıp uykuya yenik düşmek yerine, bir kere daha birlikte olabilmek için bir şişe şarap açıp, yatakta meyve ve şarap eşliğinde sohbet oturup sohbet edebilirsiniz. 

Soğuk kış gecelerinde yatağınızı ısıtmanın yolu, biraz hayal gücünüzü kullanmaktan geçiyor. Kendinizi ve eşinizi keyifli ve uzun bir geceye hazırlamak istiyorsanız, yatağınızı ateşe verecek şehveti ortaya çıkarın…

Evoria.com

 Etiket : Yatağı, Isıtmanın, Yolları,
SAĞLIK BİLGİLERİ
Ekleyen : Nazlican | Kategori : Cinsel Yasam | Tarih : 09.10.2013 18:11:06 | Hit : 4153 | Yorum : 1

» Sağlık Yorumları

SAĞLIK YORUM YAZ

 
 • Nazlican
  Yaklaşan soğuk kış gecelerinde yatağınızı ısıtmanın yolu, biraz hayal gücünüzü kullanmaktan geçiyor garı...
  10.10.2013 08:53:31


  Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.