» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Sağlık Kategorileri

» Hit Sağlık

» Son Sağlık Yorumları

» Sağlık İstatistikleri

 • Sağlık Sayısı 74

 • Okunma Sayısı 273382

 • Kategori Sayısı 5

 • Yorum Sayısı 91

» Kadınları Orgazma Ulaştırmak İçin Bunları Yapın

Sağlık Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Cinsel Yasam Kategorisinde Gez
               

Araştırmalara göre kadınların büyük çoğunluğu yeterince orgazm olamıyor. Kadınlar kadar olmasa da erkekler de partnerlerine hak ettikleri orgazmı tattıramadıkları için şikayetçi. İşte size partnerinize istediğini verebilmek için birkaç öneri.

Zamanı Umursamayın

Sizin boşalmadan daha uzun seks yapabilmeyi kafanıza taktığınız kadar bir çok kadın orgazma ulaşmalarının uzun sürdüğünün farkındadır ve çoğu zaman orgazm taklidi yaparak vazgeçerler. Çözüm? Orgazma kafanızı takmayın, sizin ve onunkini. İsveçli araştırmacıların yaptığı son çalışma gösterdi ki rahatlamış hissetmek kadın orgazmı için en önemli etken.

Ona tüm gecenin sizin olduğunu söyleyin ve ona zevk vermeye odaklanın, orgazmı kafaya takmayın. Çalışmalar gösteriyor ki normal bir kadının orgazma ulaşması 15 ile 40 dakika arasında sürüyor.

Onu Yeteneğinizle Baştan Çıkarın

En iyi seks daha kıyafetler üzerinizdeyken başlar. Onu güldürebilmeniz ve hoşça vakit geçirtebilmeniz, iyi görünmenizden ve sağlam bir vücuda sahip olmaktan çok daha önemli. Evet, esprili olmanız gerekiyor ve bu bir yetenek.
Soyunduğunda Onunla Konuşun

Araştırmalar gösteriyor ki cinsel organlarının görüntüsü hakkında endişe duyan kadınlar oral seks ile daha zor orgazm oluyorlar. Ayrıca vücutlarını beğenmeyen ve utanan kadınlar daha seyrek seks ihtiyacı duyuyorlar.
Öyleyse ne yapmanız gerekir? Çıplakken nasıl göründüğü hoşunuza gidiyorsa ve herhalde öyledir, bunu onunla paylaşın.

Üst Kısma Nazik Davranın

Ön sevişme esnasında, göğüslerinin üst, alt ve yan kısımlarını okşayın, bu bölgeler gerçekte uyarılmamış göğüs ucundan daha duyarlıdırlar. Yavaş yavaş göğüs uçlarına geçin ve kadının verdiği tepkilere dikkat edin. Ortam ısınırken göğüs uçları kanla dolmaya ve sinir uçları hassaslaşmaya başlar. Yavaş olun, bu bölgeye yeterince zaman ayırın.

Favori Dokunuşlarını Öğrenin

Kadınların okşama sırasında en sevdikleri şey, yavaş ilerlemedir. Yanına uzanın ve avuç içinizi klitorisinin az üzerine yerleştirin. Orta ve yüzük parmaklarınızla dış dudakları boyu boyunca hafifçe okşayın. Yavaş yavaş basıncı artırın. Doğrudan olmayan uyarma eklemek için avcunuzla klitoris civarını kavrayın, klitoris çok hassas olduğu için yeterince uyarılmadan klitorise doğrudan dokunulmamalıdır. Kadın tahrik oldukça tüm elinizi hareket ettirirken parmaklarınızın ucu ve orta kısmıyla yavaş yavaş klitrorisi uyarmaya başlayabilirsiniz.

Açınızı Değiştirin

Değişik birleşme açıları deneyerek en çok hangisinden hoşlandığını öğrenmeye çalışın. G-noktasını (vajina ön duvarında 3-5 cm içeride) uyarmak için parmaklarınızla bu bölgeye masaj yapın. Bu süngersi bölge kadın tahrik oldukça şişer. Bir çok kadın bu bölgenin uyarılmasıyla doruğa ulaşabilir. Eğer partneriniz bundan etkilenmiyorsa bunu hafızanıza kaydedip diğer şeylerle devam edin.

Birden Çok İşe Yarayan Hareketler Deneyin

Partnerinizin aldığı zevki artırmak için, hassas bölgelerine daha fazla temas sağlayan pozisyonları denemelisiniz. İşte bir örnek: Sırt üstü yatmasını ve bacaklarını uzatmasını isteyin. Üzerine tırmanın, kolanızı omuzlarının etrafında kıvırın ve dirseklerinizden destek alın. Burada amaç penis kökünün klitorisine temas sağlaması. Yavaşça yukarı-aşağı hareket ederek tüm bedeninizi kullanın.

Bir diğer ipucu; kasığınızı dairesel veya yukarı aşağı hareket ettirerek klitorisini uyarın. Bu hem sizin uyarı seviyenizi azaltarak daha uzun süre kalmanızı sağlar hem de onun klitorisini uyararak daha çok zevk almasına yardımcı olur.

Orgazma Yaklaştığını Hissedin

Oral seks yaparken yavaş olun, birden saldırıya geçmeyin. Önce bacaklarının iç kısımlarını, dış ve iç dudakları öpün. Sonra dilinizi geniş olarak kullanarak iç kısımlara geçin. Kalçalarının hareketini izleyerek hoşlandığı ritmi yakalayın. İnlemelerine kulak vererek hangi teknikten daha çok hoşlandığını anlamaya çalışın.

Orgazma yaklaşma sinyallerini anlamaya çalışın. Bil elinizi karnına koyarak orgazm öncesi kasılmaları hissetmeye çalışın.

Onu İzleyin

Erkekler orgazma yaklaşırken geri dönülemez noktayı aştıklarında artık top patlasa da kendilerini engelleyemezler. Ancak tam tersine orgazma yaklaşırken eğer durur veya hareket değiştirirseniz kadınlar birden soğuyabilir. Yeni şeyler denemeyi severiz, tekniğinizi değiştirmek de faydalıdır ancak işe yarayan bir şey yapıyorsanız partneriniz orgazma ulaşana kadar aynen devam etmelisiniz.

Önce O Gelsin

Hassas klitorisi olan bayanlar için, “önce kadınlar” stratejisi uygundur. Eğer klitorisi uzun süre uyarırsanız biraz tahriş olur ve daha sonra el veya ağız yoluyla uyarılmaya cevap vermeyebilir. Öyleyse cinsel birleşmeye geçmeden önce onun orgazma ulaşmasını sağlamalısınız.

Ödül: Kadınların orgazm sınırı ilkinden sonra azalır ve ikinciye ulaşmaları daha kısa sürer.

alıntı

Dorukcan.com ResimlerEtiket : Kadınları, Orgazma, Ulaştırmak, İçin, Bunları, Yapın,
SAĞLIK BİLGİLERİ
Ekleyen : Nazlican | Kategori : Cinsel Yasam | Tarih : 14.05.2013 12:26:42 | Hit : 20357 | Yorum : 10

» Sağlık Yorumları

SAĞLIK YORUM YAZ

 
 • Nazlican
  senin tuzun kuru.Ne yapayım bu zamanda güveneceğin birini bulmak kolay mı?buldun diyelim mesajlarına cevap yazmıyorsa ilgilenmiyorsa kafasına sılah mı dayamam lazım.(
  01.06.2013 12:49:36


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Dorukcan
  Aynada bir kendine bak bakalım ki Kendi kendine yetebiliyor musun? Baka bir sese, başka bir tene ihtiyaç duymuyorsa, kendini beğenmeye devam et Sen yanlızlığa mahkum, kendine güveni olmayan birisi olarak yaşamana devam et. İyi yaşamlar.
  01.06.2013 03:05:44


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Nazlican
  anlayacağın Şuleciğim ben kendime aşığım garı)
  29.05.2013 22:01:09


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Toplam (10) Yorum Var

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.