» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Sağlık Kategorileri

» Hit Sağlık

» Son Sağlık Yorumları

» Sağlık İstatistikleri

 • Sağlık Sayısı 74

 • Okunma Sayısı 822943

 • Kategori Sayısı 5

 • Yorum Sayısı 91

» Cinsel Yaşamı Geliştiren 14 Öneri

Sağlık Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Cinsel Yasam Kategorisinde Gez
               

Cinsel Yaşamı Geliştiren 14 Öneri
Belki de hiçbir zaman övgü almadınız, ancak... Seks becerileri skalasında yükseklerde yer alıyorsanız ya da hala öğrenmeniz gerekenler varsa bunu nasıl söyleyebilirsiniz? Aslında, yatak odası becerilerinizi gösteren başı işaretler var ve beklediğiniz gibi değiller. Kendinize bu testi yapın.

1. Doğru Tavra Sahibim
1970'lerde, ünlü seksologlar Masters ve Johnson, cinsel zevkin vücut kadar beyni de içerdiğini söylediler. Seks onlara göre psikofizyolojik, bu da eğer doğru tavra sahipseniz fiziksel göstergelerin doğru olacağı anlamına geliyor. Öyleyse seksin doruklarına ulaşmamız için ne yapmamız gerekiyor?

Üç ana özellik var: Bilgi (sizin ve partnerinizin vücudunun nasıl işlediğine dair sağlam bir anlayış), deneyim (egzersiz mükemmelleştirir) ve açık fikirlilik (yasakları düşünmeden, yargılamadan ve nasıl göründüğünü dert etmeden). Ve özellikle bu üçünden açık fikirlilik en önemlisi.

2. Her şeyi mutlaka bir defa denersiniz. (ama nedeni olacak)
En iyi sevgililer partnerinizi alışılmamış önerileri için yargılamanın kötü bir fikir olduğunu bilirler. Sizi vampir kıyafetleri giydirip Drakula stili sohbetler yaparken farklı bir deneyim mi istiyor? Ne olmuş? Kimse fiziksel ve duygusal olarak incinmediği sürece ve bu bir ihtiyaç haline gelmedikçe (fetiş olarak değerlendidirlebilecek bir noktada), sorun olmadığını söylüyorum. Eğer “Şunu şunu her zaman yapmak istemişimdir ama daha önce kimseye önerecek kadar kendimi rahat hissetmedim” diyen bir sevgiliniz varsa, kensinlikle size kendini çok yakın hissediyordur.

3. Oyun oynarsınız
Seksin eğlenceli olması gerekir ve oyunlar sadece çocuklar için değildir. Yatakta ne kadar oyuncu olursanız, o kadar çok puan alacaksınız. Eğer birbirinizin kölesi iken ya da fantezilerinizi oyunlaştırırken tahrik oluyorsanız, (siz Mrs. Robinson’ken o da utangaç bir bakir, o kapı kapı dolaşan bir pazarlamacı, siz de sekse susamış ev kadını, vb.) o zaman siz eski sevgililerinizin unutamayacağı bir sevgilisiniz. Biraz gevşeyin, bolca gülün, eski yasakları geri de bırakın ve bırakın hayal gücünüz sınırlarını aşsın.

4. Mümkün oldukça ilk adımı siz atarsınız
En çok duyduğumuz erkek şikayetlerinden biri “hiçbir zaman seksi o başlatmıyor.”, o zaman kızlar altın yıldız alıyor. Eğer sürekli partnerlerinizin sekse başlamasını bekliyorsanız, gerçekten bir şeyler kaçırıyorsunuz. Sekse başlamak eğer bunu sık yapmıyorsanız, en tembel libidoları bile açabilir. Partnerinizin tamamen ve hoşuna giderce savunmalarını indirecek ve siz de gücün size geçmesiyle hareketlilik kazanacaksınız.

5. Genitalleri formda tutarsınız
Düzenli Kegel egsersizleri (idrar yaptığınız kasları sürekli çalıştırmak), her hangi bir seks pozisyonunu onun için bir seraba dönüştürecektir, tabii ki sizin için de. Zaten, vajinanız ne kadar sert olursa, o kadar çok hassasiyet duyarsınız.

6. Ön sevişmeniz ilişkinin kendisinden 2 kat daha uzun sürüyor
Sadece kadınlar ön sevişme sevmez, erkeler de sever! Eğer birleşmeyi sadece seks ve ön sevişmeyi de birleşmeden önceki şeyler olarak düşünmeyi keserseniz, kendinizi kalıba geri sokun. Birleşmenin aslı konu olmadığını bilin çünkü sizin seansının o kısım bittiğinde bitmek zorunda değil. Eller daha marifetli ve zevk vermek için de bir o kadar yararlıdır.

7. Sertleşmediyse bunun sizin hatanız olmadığını biliyorsunuz
Aslında, 40 lı yaşlarından sonra neredeyse her erkek bir dönem iktidarsızlık çeker, yani cinsel ollarak aktifseniz, size de olabilir. Göz kapaklarını kırpıştıran ve bunu kişisel olamayan kız onun evleneceği kız olacaktır. Çok alkol kullanımı, sizin standartlarınıza erişememe kaygısı (ya da eski erkek arkadaşlarınızın) ya da çok yorgunluk nedeni olabilir. Kalçalarınızın büyük olduğu ya da başka birinden hoşlandığı anlamına gelmez. Akıllı bir kız, üzerinde durmaz ve kendisini orgazma ulaştırması için ellerini kullanmasını ister, çünkü ilgiyi onun üzerinden çekmek baskının azalmasını sağlar. (Genelde de sorunu çözer)

8. Çaba veriyorsunuz
İyi bir sevgili, bedenlerimizin ve yüzlerimizin çok hızlı değiştiği bu zamanda onları daha iyi göstermek için zaman ayırır, böylece seksi ve aşk hayatını da iyileştirir. İyi seksin “kendiliğinden olduğu”düşüncesinden kurtulmalıyız çünkü bu yakınından bile geçmiyor. İyi bir sevgili olmak demek, birbirinin ilgisini çekmek için her ne olursa olsun yapmak demektir.

9. Hiç bir şeyden utanmıyorsunuz
Seks kokulu, gürültülü, yapışkan ve neşelidir. Eğer sizi utandırdığı için yatakta hiçbir şey yapmadıysanız, dünyanın en sıkıcı sevgilisi ödülüne hak kazandınız. Rahat olun sadece seks yapıyorsunuz, televizyona çıkmıyorsunuz.

10. Suçluluk hissetmeden hayır diyebiliyorsunuz
İyi bir aşık her zaman seks yapılmayacağını istenmeyeceğini bilebilir. Filmleri unutun, herkesin libidosu mumdan yapılmış ve hormonlara, çocuklara ve sağlığa göre değişiklik gösterir. Birçok partner istemeden seks yapmanızdansa, hayır demenizi tercih eder. Beklenmedik bir şekilde hayır demeniz seks hayatınızı canlandırabilir bile. Çünkü bir dakikalık seks otomatikleşir, heyecanını yitirirsiniz. Savunmaya geçmeden ”teşekkürler ama hayır.” Demek nasıl? Hayır demeyin, zamanını söyleyin. “Bu gece olmaz.” Yerine “Hadi hafta sonunu bekleyelim, böylece acele etmez ve tadını çıkarırız” deyin.

11. Konuşuyorsunuz
Uzanmış “yakında zirveye varacak, evet kesinlikle varacak”diye düşünüyorsanız, bu sadece safça bir olumlu düşünme değil, aynı zamanda da, iyi seks zamanının harcanması. Bunu farkettiği sırada ikinizde orgazma ulaşabilirdiniz. Ağız sadece öpüşmek için değil, aynı zamanda sizi neyin tahrik ettiğini söylemek içindir de. Sadece önerilerinizi olumlu tutun. Eğer gerçekten kendinizi cesur hissediyorsanız, ilk açılmayı önden isteyin.Hangi teknikte daha iyi hissediyor? Onu neyin heyecanlandırdığını öğrenmek istediğinizde heyecanlanacak ve kendini geliştirmek için o da size soracaktır.

12. Yatağı bırakıp dışarıda seks yaptınız
Sahilde, arabada, komşular içeri girip çıkarken balkonda... mekan değiştirmek her zaman biraz renk katar ve içimizdeki maceracıyı ortaya çıkarır. Yarı kamusal seks erkeklerin en iyi 5 , kadınların en iyi 10 fantezisinden biridir. İyi hesaplanmış bir risk almayı düşünen aşık, şehvetli yerlere gelince alışılmadık olmayı reddeden bir aşıktan daha değerlidir.

13. Çok yıllar önce anladınız ki gibi yapmak işe yaramaz
Kadınlar çoğu zaman orgazm olmuş taklidi yaparlar çünkü ekeklerin çoğu zaman fark etmemesiyle seksi bir an evvel bitirmek ve onun hislerini kırmamak isteriz. Bazı seks terapistleri bile eğer partnerinizle yüzde 90 orgazma ulaşıyorsanız yüzde 10 da taklit yapmanızın normal olduğunu söylüyor.(ama tavsiye etmiyor) ama eğer ikiniz de performansa dayalı mükemmel seksin arkasında saklanıysanız(sadce biriniz ikiniz içinde sürekli orgazm oluyorsa), her zaman orgazma ulaşmamak çok da önemli değil. Buna gerçek hayat deniyor ve bizler de makine değiliz. Ve neyse ki, sadece vermek de almak kadar zevk verir.

14. Eski sevgilileriniz sizin yatakta çok iyi olduğunuzu kabul ediyor
Bu ast testi: eğer eski erkek arkadaşlarınızla arkadaşsanız, her zaman konuşmayı “Ben nasıldım? Şimdi dürüst olabilirsin.” e getirebilirsiniz. Hala bazı şeyleri yutulabilir hap şekerliğine getirmek için şekerle kaplıyor olsak bile, eğer eski svgili performansınız hakkında övgüler yağdırıyorsa, büyük bir olasılıkla doğru söylüyordur. Eğer eski sevgililerinizden 3 tanesi cinsel olarak sizden çok iyi bahsediyorlarsa, kendinize süper seks uzamnı ünvenını verebilirsiniz. Eğer sürekli bir seks hareketi için övülüyorsanız bu daha da iyi. Artık tescillendiğinizi bilerek, inleten biri olarak kişisel saygınız için mucizeler yaratabilirsiniz, değil mi? 

(alıntı)-kötü bir niyetim yok hakim bey.Maksat vatandaş faydalansın)Etiket : Cinsel, Yaşamı, Geliştiren, Öneri,
SAĞLIK BİLGİLERİ
Ekleyen : Tuall | Kategori : Cinsel Yasam | Tarih : 04.10.2012 12:47:25 | Hit : 9082 | Yorum : 4

» Sağlık Yorumları

SAĞLIK YORUM YAZ

 
 • Murat
  Site sakınleri gerektiğinde savaşmasını ve sevişmesini iyi bilir.)
  10.10.2012 12:09:15


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Tuall
  Atalarımız hem savaşmasını hemde sevişmesini iyi biliyordu.Torunlarıda hazıra konuyor.
  08.10.2012 12:10:05


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Dorukcan
  Atalarımız iyi savaşır dı. Şimdiler de savaş olsa kimler gider bilemem ama, sevişmek dendiğinde herkes koşar biliyorum Maksat her şeyi yerinde yapabilmek önemlidir. Ne savaşsız nede sevişmeden yaşam süremez...
  06.10.2012 03:22:38


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • Toplam (4) Yorum Var

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.