» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Sağlık Kategorileri

» Hit Sağlık

» Son Sağlık Yorumları

» Sağlık İstatistikleri

 • Sağlık Sayısı 74

 • Okunma Sayısı 844367

 • Kategori Sayısı 5

 • Yorum Sayısı 91

» 10 'vahşi' seks kazası

Sağlık Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Cinsel Yasam Kategorisinde Gez
               

10 'vahşi' seks kazası

New York Daily News'in raporuna göre son zamanlarda yaşanmış en sert 10 seks yaralanması¦

Evet aşk acıtır. Ama bazen seks de acıtabiliyor. Bazen insanlar partnerlerinden fazla çılgın ve deneysel fanteziler talep edebiliyor. Maalesef bunlar istenmeyen ağır yaralanmalara da sebep olabiliyor. New York Daily News'in raporuna göre her hafta bir hastane, en az 2 tane vahşi sekse bağlı yaralanma olayına tanık oluyor. İşte bu raporlara dayanarak son zamanlarda yaşanmış en sert 10 seks yaralanması…

 

10. Aşk ısırığı ters gitti - Yeni Zelanda

Sevgilinin üzerinde ısırık izi bırakma, genellikle ergenlik dönemindeki gençlerin meraklısı olduğu bir harekettir. Vampir olmadığınız sürece sevdiğiniz kişinin üzerinde ufak bir sevgi işareti bırakmakta sorun yok gibi duruyor. Ancak 40'lı yaşlarındaki Yeni Zelandalı çift için işler biraz beklemedikleri şekilde gitti.

Ocak 2011'de karısını boynundan ısırmak isteyen kocanın bu hareketi, yoğun bir kan pıhtılaşmasına ve bu kanın kalbine giderek kadının sol kolunun felç olmasına sebebiyet verdi. Aceleyle hastaneye gittiler ve doktoru Teddy Wu pıhtılaşmanın sebebinin aşk ısırığı olduğunu doğruladı.

9. Unutulmaz bir öpücük - Çin

Öpüşmenin zararsız olduğunu düşünen kim varsa bir daha düşünmeli. Aralık 2008'de genç bir Çinli çift öpüşürken dudakları kilitlendi ve oluşan basınç sebebiyle kadının kulak zarı çatladı. Belki de genç adam biraz fazla heyecanlıydı.

Yerel gazete China Daily'nin yazdığına göre doktorlar insanları öpüşme konusunda dikkatli davranmalarını önerdi. Ayrıca kadının duyma yetisini birkaç ay içinde yeniden kazanacağını açıkladılar.

8. Başarısız penis uzatma girişimi - Rusya

40'lı yaşlarının sonlarındaki Rus Grigory Toporov, son demlerini yaşayan evliliğini kurtarabilmek için penisini uzatmaya karar verdi. Anlaşılan o ki karısı küçük penisini sorun ediyordu bu yüzden o da penisini büyütmek için protez penis taktırdı.

Eve dönüp karısını memnun etmeyi uman adam, eyleminin ortasında cinsel bir felakete sebeiyet verdi, protez koptu ve çiftin tatmin olma umutları tamamen yerle bir oldu. Karısı bu olaydan kısa süre sonra kocasının yatak odasındaki zayıf performansından bıktığını söyleyerek boşanma davasını açtı.

7. Kötü iş gezisi - Avustralya

Avustralyalı bir kadın iş için gittiği bir gezide otel odasında sevişiyordu. Ancak bu vahşi sevişme tavana asılı cam avizenin ilişki esnasında kadının üzerine düşmesine neden oldu. Kafasına çarpan lamba kadının yüzünde ve ağzında yaralanmaya yol açtı.

Ancak sonrasında olanlar daha garipti. Çünkü kadın otel sahipleri yerine çalışanlarına dava açmayı tercih etti. Mahkemede çalışanlarını, kaza iş gezisinde meydana geldiği için bunun onların sorumluluğunda olduğunu söyleyerek suçladı.

6. Orgazm denemesi - İngiltere

24 yaşındaki İngiliz bir kadın, "ısrarcı genital uyarılma bozukluğu" ndan şikayetçiydi. İngiliz gazetesinin haberine göre Amanda Knowles, Nintendo Wii Fit tahtası üzerinde oynarken tahtanın üzerine düştü. Düşünce yanlış yerdeki bir siniri büküldü ve ondan sonra en ufak bir titreşimde (telefon titreşimi gibi) tahrik olmaya başladı.

Bunun tedavisi olmadığını söyleyen kadın, sorunu derin derin nefes alarak kontrol etmeye çalıştığını belirtti. Ayrıca bitmeyen tahrik olma duygusunu doyuracak bir erkek aramaya başlamıştı.

5-Betondan bir deney - Amerika

Amerika'da 20 yaşındaki bir genç adam, rektumundaki yabancı bir cisim nedeniyle tıbbi yardıma ihtiyaç duydu. Olay, Dr. Peter J. Stephens ve Dr. Mark L. Taff'ın yazdığı bir Adli Tıp Patoloji raporunda yer aldı.

Rapora göre hasta ve partneri, betonu karıştırarak bir huni yardımıyla arkadan adamın içine dökmüştü. Sonuç; 275 gram ağırlığındaki beton parçası ayık ve sağlıklı görünen hastanın içine yerleşmişti ve parça alındıktan bir gün sonra hasta taburcu edildi.

4. Sapıkça bir şok- Amerika

Amerika Pennsylvania'lı 29 yaşındaki Kirsten Taylor, yatak odasında kocacığıyla yaptığı bir deneme sonunda elektrik akımına kapılarak feci şekilde can verdi.

Öldüğü gece çift, kadının göğüs uçlarına elektrik veren kıskaçlar takıp gücü açıp kapıyordu. Güç kesintisi kadının ölümüne sebebiyet verdi. Taylor'un kocası yıllardır bu tarz şeyler denediklerini ve o geceye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını açıkladı.

3. Başarısız Kama Sutra denemesi - Rusya

Kama Sutra pozisyonlarını açıklayan bir kitap alan 50'li yaşlarındaki Rus çift, farklı bir şey deneme hevesiyle yatak odalarına çekildi. Kitabı bir süre karıştırdıktan sonra şezlong pozisyonu da denilen "indrani" pozisyonunu denemeye karar verdiler.

Kadın bacaklarını gergin bir şekilde yukarı, erkeğin koltukaltına kadar kaldırıyor. Kadın bunu yapmayı başardı ancak o sırada bir kas spazmı geçirerek bir santim bile kıpırdayamayacak halde kocasıyla beraber o şekilde kaldı.

Bir saatten daha uzun bir süre kendilerini kurtarmaya çalışan çift sonunda ambulansı aramak zorunda kaldı. Ambulans görevlisi "Onlara bakıp gülmekten kendimizi alamadık. Hiç de genç olmayan iki aşık, öyle karışık bir pozisyondaydı ki…" diye açıklıyordu.

2. Sıkışan yüzük- Amerika

Bir Amerikalı adam penisine sıkışan penis yüzüğü nedeniyle biraz sıkıntılı anlar yaşadı. 20 cm.lik çelik yüzük ev yapımıydı ve sıkıştıktan sonra adam tıbbi yardım için hastaneye gitmek zorunda kaldı.

Ürolog Dr Jordan Moskoff, yüzüğü kesti ancak öncesinde adama penisinin de gerekirse kesilebileceğine dair bir feragat kağıdı imzalattı. Sonunda her şey yoluna girdi ve adam kurtuldu ancak yüzüğü testereyle kesen doktorun belirttiğine göre o kadar kıvılcım çıkmıştı ki neredeyse perdeler tutuşacaktı.

1. Bıçak oyunu- Kanada

Winnipeg Universitesi'ne giden 25 yaşındaki Catherine McCoubrey'in erkek arkadaşı kızın, göğsüne kalp şekli kazımasını istedi. Nazik bir Kanadalı olan McCoubrey bu isteği kabul etti. Ancak kız bıçakla kalbi kazırken yanlışlıkla biraz derin kesti ve bıçak adamın kalbini deldi

Genç adam tamamen iyileşti ama McCoubrey'e karşı bir suç dosyasının açılmasına sebep oldu. Saldırı suçundan suçlu bulunan kıza 3 yıllık göz hapsi cezası verildi.

alıntı

mynetEtiket : vahşi, seks, kazası,
SAĞLIK BİLGİLERİ
Ekleyen : koyluguzeli | Kategori : Cinsel Yasam | Tarih : 30.09.2015 14:20:50 | Hit : 8740 | Yorum : 0

» Sağlık Yorumları

SAĞLIK YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.