» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 351

 • Okunma Sayısı 5668382

 • Kategori Sayısı 7

 • Yorum Sayısı 430

» Pantolon cinsel teşhirdir

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   almula(+1),
Beğen Beğenme
Güncel Haberler Kategorisinde Gez
               
Bakan danışmanı, emekli hakim Nusret Çiçek, Vakit Gazetesi'ndeki köşe yazısı ile şoke etti. ‘’Dar pantolon giyen kadın popolarındaki iğrençlik, Meclis’e taşınıyor’’ diye yazan Çiçek, pantolonun ‘’Cinsel teşhir’’ olduğunu öne sürdü.

Pantolon cinsel teşhirdir
Adalet Bakanlığı eski bakan danışmanı, emekli hakim Nusret Çiçek, Vakit Gazetesindeki köşe yazısı ile şoke etti. TBMM’de kadın milletvekillerine pantolon serbestisi getiren kanun teklifini eleştiren Çiçek, "Sokaklar, dar pantolon giyen kadın popoları ile iğrenç bir manzara sergilerken, benzer manzaralar meclis çatısı altına taşınıyor" diye yazdı.

KTİDARDA BİZİMKİLER VAR
Bakan Fatma Şahin’in kadın milletvekillerine pantolon serbestisi için, Salih Kapusuz ile birlikte kanun teklifi hazırladığını belirten Çiçek şunları yazdı:

"Pantolon, muhteremlerin himmetleri sayesinde serbestleşecek... Ama tesettüre hâlâ geçit yok... Demek oluyor ki bu kez de bir başka açıdan Dallas dizileri geliyor ekranlara. Bundan sonra hanım milletvekillerini (kimileri daracık, kimileri dökük) pantolonlu seyredeceğiz. Eskiden CHP vardı kızıyorduk, şimdi ise halktan yüzde 49 oy alarak başa geçen bizimkiler var, haydi söyleyin bakalım kime kızalım?.

Bu ne hal yahu, bu ne dalalet? Sokaklar, dar pantolon giyen kadın popoları ile iğrenç bir manzara sergilerken benzer manzaraları meclis çatısı altına taşımanın ne işe yarayacağını bu millete anlattınız mı?"

PANTOLON CİNSEL TEŞHİR
Pantolonun "Cinsel teşhir" olduğunu da öne süren Çiçek, bir süre sonra arap ülkelerinin meclislerinde de çarşafın kalkacağını öne sürüp şöyle dedi: Bu yapılan milli irade mi, yoksa, uydum Cumhuriyet Halk Partili Şafak Pavey’in vagonuna mı? Daha dün, başörtülü gazeteciyi içeriye almayan Meclis, bugün bayan milletvekillerine pantolon giydirmeye kalkıyor.

Arap Baharı deseler de inanmayın, yarın da onların meclislerinde çarşaf kalkacak, cinsel teşhirin birinci maddesi olan pantolon giyilecektir, bundan hiç şüpheniz olmasın... Ne diyelim, bütün bunlar yapanın edenin, omuz verenin ameli olsun. Her yapan, mahşer günü eserleri ile haşr olunur..."

BAKAN DANIŞMANIYDI
Nusret Çiçek, 1973’de Ankara Hukuk Fakültesi mezun olduktan sonra çeşitli il ve ilçelerde savcı ve hakim olarak çalıştı. Refahyol döneminde Adalet Bakanı Şevket Kazan’ın danışmanlığını yaptı. Personel Genel Müdür Yardımcısı, Tetkik Hakimliği görevlerinde bulundu. Ankara Başsavcı Vekilliği ve Ağır Ceza Mahkemesi hakimliğinden emekli oldu. Gazetevatan


Etiket : Pantolon, cinsel, teşhirdir,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Güncel Haberler | Tarih : 12.10.2011 13:20:35 | Hit : 19913 | Yorum : 2

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 
 • Dorukcan
  ALINTI Almula Alagün Demişki
  Öküzzzzzzzz


  Öküzler böyle bağnaz düşünen canlılar değildir. Böyle düşünebilen tek canlı insana benzer aklı sadece belden aşağı çalışan yaratıklardır.
  16.10.2011 17:54:45


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
 • almula
  Öküzzzzzzzz
  13.10.2011 12:34:05


  Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.