» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 569841

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları 9.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Bir bakışın manası hiçbir insanda yoktur. Bir bakış bazen ilaç bazen zehirli oktur. Bir bakış ki insana neler neler anlatır. O bakış insanı senelerce ağlatır.

2. Bir bilsen bir sorsan,halim neden durgun,rengim neden solgun,göz yaşlarım neden dinmiyor,karanlık günlerim neden bitmiyor,söylerdim sana SENSİZLİK gücüme gidiyor.

3. Bir deniz düşün susuz;Bir insan düşün uykusuz;Bir bahar düşün çiçeksiz;Bir gönül düşün sevgisiz;Birde beni düşün SENSİZ...

4. Bir dilek tut içinde sevgi olsun, temelindeki saygı olsun, temeli sağlamlaştıran barış olsun, sonsuzluğun güven olsun, bayramınız mübarek olsun.

5. Bir gece ay bana sordu, neden seni hep ağlatan bir erkekle beraber oluyorsun diye... aya baktım ve dedim ki... sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

6. Bir gül idim kopartalar, sevginle yaşattılar, sen sevmedikten sonra sararıp soldu ve senin gözlerindeki ışığa mahrum kalarak öldü.

7. BİR GüN GELİRDE UNUTURMUŞ İNSAN.EN SEVDİĞİ HATIRALARI BİLE SAAT ON İKİYİ VURDUĞU ZAMAN BENİ BENİ UNUTMA.

8. Bir gün o vazgeçemediğin gururundan vazgeçerde bana dönersen şunu sakın unutma ki senin gururun bittiği yerde benim gururum başlar.....

9. Bir günüm seninle bir ömür, bil ki bu beden sensiz ölür....!

10. Bir insanı koy kalbime. Ama o insan serin’de sevdiğin birisi olsun....

11. Bir kıvılcım düşer önce,büyür yavaş yavaş, Bir de bakarsın volkan olmuş,yanmışsın arkadaş...

12. Bir kuş kadar özgür bir bebek kadar masum duygularla sevdim seni...

13. Bir Roman yazsam,anlatamam sevgimi.Bir ömür daha yaşasam,yine seçerim seni.Nasıl anlatsam bilemiyorum.Tek Kelime ile "SENİ SEVİYORUM".

14. Bir romandın okuyup ta bitiremediğim bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim tek bildiğim var oda seni sevdiğim:

15. Bir Romansın okuyup ta bitirememeğim,bir özlemsin yalvarıp ta hükmedemediğim,bir sensin merhaba dey ipte elveda diyemediğim, bir bildiğim var oda seni SEVDİĞİM.

16. BIRAK DAĞITSIN RüZGAR SAçLARIMI YAĞMURA GEREK YOK BEN AĞLARIM.HANCERE GEREK YOK GöNüLDEN KANARIM.SEV İYORUMDUM SENİ,BİR GURUR UĞRUNA YIKTIN HER ŞEYİ!

17. Bizim Buralarda Her Yıldız Kaydığında Biri ölür.sizde İse Dilek Tutulur Sizin Dileklerinizin Gercekleşmesi İçin Bizden Birinin ölme simi Gerekir.

18. Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz,bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

19. Bizim ömürlerimizde ırmaklar vardır sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz,bizim ömürlerimizde dostlar vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz...

20. Boşlukta aradım, hayal dediler. İçten sevgime, rüya dediler. Yılları unuttum yollar beklerken. O sevdiğin gelmez dediler.

21. BU AŞK YASAK OLSA BİLE,DİLDEN DİLE DüŞSE BİLE,BEKLEMEKTEN HAYATIM SöNSEDE,YILDA BİR KEZ GöRSEM BİLE,SEVİYORUM VE öLENE DEK SEVECEĞİM SENİ!!!!

22. Bu gece pencereni açık bırak. sana çok uzaklardan bir kuş gönderiyorum; belki biraz yorgun birazda ıslak olacak ama bir tutam sevgi bırakacak!

23. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

24. Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma! çünkü bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

25. Bütün hislerimi kalbime gömdüm, kitaplar içinde resmini buldum, hayalinle yine baş başa kaldım, sensiz şu gözlerim gülmüyor artık

26. Camdan bak havaya, yıldızlar boyamış benim kava, kav anım yanına yayılmış yıldızlarda, iyi geceler AŞKIMA.

27. çok sevme! belki bir gün nefret edersin! çok nefret etme! belki bir gün yine seversin!

28. DAL RüZGARI AFFETSEDE, KIRILMIŞTIR BİR KERE!!!

29. Deniz Dalgasız Olmaz Gönül Sevdasız Olmaz Yari Güzel Olanın Başı Belasız Olmaz.

30. Deniz Kumsaldaki Kumları,Zaman geçmişteki anıları siler ama hiç bir şey kalpteki gerçek dostları silemez.

31. Denize dalacağım, Baliği tutacağım. Senin gibi güzeli, Nerden bulacağım.

32. Denizlerden derin, Rüzgarlardan serin, Senin en güzel yerin, Kahverengi gözlerin.

33. Deprem gibi girdin gönlüme,fay hattı çizdin kalbime,enkazlar bıraktın üzerimde,kalbimde artçılar devam etmek de özlenmektesin 8.4 şiddetinde!

34. DİLİMDEN DüŞMEYEN DUA GİBİSİN. HEM GERCEKSİN HEMDE RüYA GİBİSİN. İçİMDE öLüMSüZ SEVDA GİBİSİN.BEN SENİN OLAYIM, SENDE BENİM OL. "AŞKIM YOKLUĞUN İNAN Kİ çOK ZOR"

35. Diz boyu engeller,yol vermez karlı dağlar,sözde kaldı kara denen sevdalar,ARZU pazarın da vefa ne arar, KEREM Aslı dan önce yanalı çok oldu CENNET GöZLüM:

36. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sana onuncu köyden sesleniyorum "Seni çok ama çok seviyorum".

37. Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil. Kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız!!

38. Dün çiçekçinin önünde bir gül gördüm.Dünyanın en güzel gülü benim diye haykırıyordu.o gülü aldım ama en güzel gül olduğu için değil,seni görüp utansın diye.

39. DüN GECE UNUTMAK İSTEDİM SENİ,BİR SİGARANIN üSTüNE YAZDIM İSMİNİ,SİGARAM BİTTİĞİNDE KURTULACAKTIM SENDEN,AMA NEREDEN BİLE BİLİRDİM, SENİ DUMAN DUMAN İçİME çEKTİM.

40. DüN GECE YAĞMUR YAĞSIN İSTEDİM YAĞMUR YAĞMADI DİYE SABAHA KADAR AĞLADIM ASLINDA NE YAĞMURU BüTüN GECE SADECE SENİ BEKLEDİM...

41. DüN SENİ UNUTMAYA KARAR VERDİM! SİGARA üSTüNE ADINI YAZDIM,BİTTİĞİNDE UNUTACAKTIM SENİ SAVURACAKTIM KüLLERİNİ! AMA NEREDEN BİLEYİM SENİ İçİME çEKTİĞİMİ

42. Dünyada en çok sevdiğin kişi, sana en çok değer veren olmalı. Bir gün kalbini utanıp kendinden HESAP sormalı !!!

43. Dünyada iki renk gül olsun,biri kırmızı biri beyaz olsun,sen beni unutursan kırmızı kanım olsun.ben seni unutursam beyaz kefenim olsun.

44. Dünyanın 7 harikasından 70 kovan getirseler 700 çiçek dağına 7 bin Ari gitse 70bin çiçekle 700bin petek yapsalar "sen" onlardan 7 milyon defa daha tatlısın.

45. Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla sevk verir insana,özlem duyarsın,hasret çekersin,değer biçersin,kısacası "seni özlüyorum" dersin o seni duyamasa da.!

46. Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk veriyor insana... özlem duyarsın,hasret çekersin,değer biçersin kısacası.. SEVİYORUM dersin o seni duymasana.

47. Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla çiğnerdim. Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp çiğneye Bilmek.Yapabildiğim Tek Şey Seni SeVeBiLmEK.

48. Ellerini tutarken bile özledim seni.Gözlerine bakarken bile aradım seni.Sen sevgime inanmadın ama, Sen ayrılırken bile ben sevdim seni.

49. Erkekler kadınların ilk aşkısı. Kadınlar erkeklerin son aşkı olmak isterler.

50. Eyer bir gün beni ararsan uzaklarda arama çünkü ben gözlerinin daldığı yerdeyim cananım.

51. Feridun Seni gercekten çok ama çok seviyorum. Bugüne kadar günlerimiz çok güzel geçti ve umarım bundan sonrada böyle olur. CANIM.

52. Gecenin karanlığında düşüncelerle boğuşurken beni hayal etki düşüncelerde buluşalım....benim narin çiçeğim!

53. GECEYE İNAT SENİNLE SABAHLAYACAĞIM;GüNEŞ KISKANSIN SENİNLE ISINACAĞIM;YASTIKLAR AĞLASIN GöGSüNDE YATACAĞIM; İHANETE İNAT BİR TEK SENİNLE OLACAĞIM!!!

54. Gel gönül gurbete gitme ya gelinir ya gelinmez.Her güzele meyil verme ya sevilir ya sevilmez.

55. Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayan, iyilik gördüğünde artmayandır..!

56. Girdiğim gibi çıkmasını da bilirim. Seni ve kendimi bir kalemde silerim. Madem bu kadar rahatsız ediyor varlığım seni, inan ki son defa görmüş olursun beni.

57. Gizli bir yara sevgimiz,söyleme GüLüM kimseye,Leyla’dan Mecnundan beteriz...dillere düşmeyelim. Söyleme dağlara söyleme yollara kimsenin diline düşmeyelim.

58. Göklerden kayarak bir yıldız indi, güneş bile sönük kalır yanın da, hırsız fenerleri gibi gezindi, kimsesiz kalbimin duvarlarında...

59. Gönlüm bir güzeli sever haberi yok bile! zaman sel olur akıp gider merhameti yok bile! ben tükenmek üzereyim insafım yok kendime!

60. Gözlerim kör olsa görmesem seni,hafızam kaybolsa gelmese geriye,tüm dünya tanımasa beni kendimi unutur seni asla unutmam gülüm.

61. Gülmek senin için bir tutku olsun olurda bir gün ağlarsan oda Mutluluktan olsun...

62. GüLMEYİ BİL AĞLAMAYI UNUTMA SEVMEYİ BİL SEVİLMEDEN YAPMA BENİ SEV DEMİYORUM....yeter ki beni UNUTMA!!!

63. Gülü severler, dikene batar derler... Niye batsın dikenler, tutmasını bilse eller !!!

64. Gülü sevki dikeni batmasın , öyle birini sevki , seni aldatmasın.sev ama aldatma, sevil ama aldanma,Bilmiyorsan sevmeyi taşıma ...

65. Güneş dogmayı,Yağmur yağmayı, çiçek açmayı,Bebek ağlamayı, Ne zaman unutursa bende seni o zaman. UNUTACAĞIM.

66. Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen,o bil ki yalnız senin için yanan Kalbimdir!!!!!

67. Güneşin vurmadığı odalarda düşünüyorum seni.yıldızların parlamadığı bir gökyüzünde hayal ediyorum,rüzgarın esmediği bir köşede hala bekliyorum seni sevdiğim...

68. Güzel sözlerle etkiledin beni.şeker gözlerle delirttin beni.hiç ummadığım bir anda terk ettin beni. şimdi çok geç artık unutamıyorum seni!

69. Güzelsin şirinsin,şahanesin.çektiğim çileye tek bahanesin.Melek mi şeytan mı bilemem ki nesin.Tuzaktan tuzağa atsan da olur. Ben seni seviyorum. Sen sevmesen de olur.

70. Hani gözler vardır sözleri anlatır..hani sözler vardır gözleri ağlatır..hani uzaklık vardır hasreti anlatır..birde arkadaşlık vardır oda yalnız seni anlatır....

71. Hani kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya 70 yılda bir gelir. İnsan hayatında ya bir kez görür ya hiç göremez. İste seni tanımak bu güzelliği görmek gibidir!!

72. Hasretimsin çalamadığım sazımsın annemin gözyaşısın sen hayatsın benim Aslanımsın Allah seni affetsin.

73. Hayat Yolunda çıplak Ayakla Yürüme, Hayal Kırıkları Ayağına Batabilir.

74. Hayatta hiç gülmemek, Sevgi nedir bilmemek, Dünyada en acı şey, Sev ipte sevilmemek.

75. Hayatta iki kör tanıdım: Biri beni görmeyen sen, biri senden başkasını görmeyen ben!

76. Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacık sokulup yanına "Ben" demek isterdim.

77. Her Deniz bir Martı bulur kendine,her doğacak bir güneş bir kuytu, her açan bir çiçek bir dal,her damla bir deniz ama beni sevecek SEN bulamam!

78. Her gecen güne bir can bir ömür veriyorum.Varlığına dua yokluğuna isyan ediyorum.Uzaklara düşse yolum,ölüm olsa sonum,verdiğim son nefeste yine seni seviyorum.

79. Her mutluluk bir kum tanesi ise bütün sahiller senin olsun....

80. Hiç gel demeyeceğim sana. Aramak neredeyse ben oradayım. Ayaklarım ne güne duruyor? Yok yok birden karşıma çıkma. Kaç, saklan. Seni aramak istiyorum.

81. İçimde bir ümit var onun için hayattayım, belki seversin diye yaşamaktayım, vakit dolsa da gönlüm mahzun kalsa da, seni almadan gidemem kapıda ecel olsa da!!

82. İki dost varmış, dünyanın iki ayrı yerinde, birbirlerini özledikleri de, sevgilerini rüzgara fısıldarlarmış, dışarı çık bak dostum, rüzgar nasıl esiyor!!!!!

83. İlk gözlerinde anladım cennetin senin içinde saklı olduğunu.İlk dokunduğumda anladım,benim mutluluğum senin ellerinin içinde olduğunu...

84. İlk satırım merhaba olsun, son satırım elveda olsun, seni unutursam yazıklar olsun yeter ki arkadaşlık hep yürekten olsun.

85. İnsan ne zaman nerede nasıl öleceği bilemediği için her zaman hazırlıklı olmak lazım!

86. İNSANLAR İçİNDE YAŞAMAKTAYIM,İNSANLAR GELİR,İNSANLAR GEçER BEN HALA İNSANLAR İçİN; İNSAN!ARAMAKTAYIM.

87. İnsanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri,sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri,çok sevdiklerimde ikiye ayrılır sen ve diğerleri.

88. insanlar kırmızı güle koşarken.ayakları altında çiğnedikleri kir çiçeklerinin farkına bile varmazlar.

89. İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor.

90. İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor. Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.

91. KALBDE HİCRAN,GöNüLDE HüSRAN,İHANET KOKAR DöRT BİR YAN,EVİMDE PUSU,YOLLARDA TUZAK,KöR KURŞUN KAPIMDA,öLüMüM çOK YAKINDA,ASİ AŞKIN İSYANLARDA.

92. Kalbim kırık dökük, yaralı artık, tamirat yapılması zor maalesef kapalıdır...

93. Kalbimi senin Ruhuna versem.Allah ın emri bende "Gül" olsam sende Gök yüzünde bir Güneş olsan yakmayacağına söz verir misin "Bebeğim"

94. Kalbinle sev beni dilinle değil.Aşkınla sarhoş et beni içkinle değil.Sevginle ağlat beni üzerek değil.ölüm ayırsın bizi isterim başka bir şey değil...

95. Kara gurbet diye diye, ömrüm gelip geçer böyle. Bu sitemim sana değil, hiç gülmeyen kaderime.

96. Karanlık gecede önemli değil yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet.aşık olmak önemli değil bir ömür boyu sevebilmek marifet!...

97. Kare prizma üçgen sevginden oldum beşgen ne olursun sevgilim birazda sen şekillen.

98. Keşke geceni süsleyen rüyan olsam,keşke saçını okşayan bir damla su olsam.Keşke gülümsediğin ufacık bir mutluluk olsam.keşke şimdi bu mesaj kadar yanında olsam

99. Keşke YALNIZLIĞIM kadar yanımda olsan.YALNIZLIĞIMLA paylaştıklarımı seninle paylaşsam,keşke senin adın YALNIZLIK olsa ve ben hep YALNIZ kalsam...

100. Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım keşke senin adın yalnızlık olsaydı ben hep yalnız kalsaydım..Etiket : Sevgi, Sözleri, Sevgi, Mesajları,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:49:46 | Hit : 18204 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.