» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 606063

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları 8.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Titrer durur ellerim yanın da. Vücudum ürpermeyle dolar. üşüyorum ben yanında. çünkü varlığın içime serinlik veriyor !!

2. Unutan,unutanlar unutanları asla Unutmazlar!

3. Unutmak kolay bir şey olsa,ben seni dün unuturdum.seni tamamen kalbimden çıkaramadım,demek ki sevdamı unutmak ölümden daha zor bir şeymiş......

4. USULCA GİRECEK BİR YERE İLİŞECEĞİM. BİR ZAMAN KARANLIKTA BEKLİYECEĞIM YüZüNü, GöRDüMMü DOYASIYA BAKACAĞIM VE çIKIP GİDECEĞİM...

5. Uykudan uyanınca insanı pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!!..

6. UYKUDAN UYANINCA İNSANI UYandIĞINA PİŞMAN EDEN GERİ DöNMEK İSTEYİPTE DöNEMEYİNCE çARESİZLİKTEN DELİRTEN HAYATTA BİR DEFA GöRüLEBİLECEK HARİKA BİR RüYASIN SEN...

7. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip te dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın SEN!!!

8. Uzansam dokunamayacağım kadar,seslensem duyamayacağın kadar uzaksın.Ama hissedebildiğim kadar içimde,sığabildiğin kadar aklımda, sevebildiğimce kalbimdesin!

9. üZERİNE GüNEŞİN DOĞUP DA BATTIĞI ŞEYLER ARASINDA TAZE KALABİLEN BİR TEK ŞEY VAR YABANGüLüM ODA SANA OLAN VE SANA SöYLEYEMEDİĞİM SEVGİMDİR...

10. Vur hançeri yüreğime kana bulanıp sızlasın senin yerini kimse ama kimse doldurmasın sen yoksan hayatta yaşamak benim neyime sensiz dünya olmaz olsun!

11. Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kını da durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı !!

12. Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,benim göz yaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi !!

13. Yalnızlığa gömüldüğün her akşamda, günesin geç doğduğu her sabahta,özlediğinde,ağladığında,bir sıcak ele hasret kaldığında,bir dost ararsan beni hatırla.

14. Yaşadığını hayal ederek mutlu oluyorum...

15. Yaşadıklarını kar sayma: yaşadığın kadar yakınsın sonuna, kadar ne yaşarsan yaşa, sevdiğin kadardır ömrün!

16. YATAĞINI GüL YAPRAKLARIYLA SüSLEDİM,üZERİNİ AY IŞIĞIYLA öRTTüM.TüM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RüYALAR SENİN OLSUN AŞKIM .!

17. Yelkenleri acılan bir sandal olsam, martılar gibi yelkenime konsan. Sana kalbimde bir yer açsam, kanadını kırıp seni oraya hücre etsem, kalır mıydın bu hücrede?

18. Yıldızlar her zaman görünmezler Ama hep yerindedirler Gercek sevgilerde yıldızlar gibidir Bazen görünmemeleri; Kayboldukları anlamına gelmez...

19. YOK öYLE UMUDU DİPSİZ KUYULARA ATMAK.UNUTMA !AYNI GöKYüZü ALTINDA BİR DİRENİŞTİR YAŞAMAK.

20. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, varlığın yaşam kadar kutsal, sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin CANIM BENİM!!!

21. Yüce Alla hım kulağımı ezansız,dilimi duasız,evimi kuransız ve beni sensiz,senide bensiz bırakmasın...

22. Yüreğim unutulmayan yaralara benze demezken,bir tatlı aşk gülüşünü özledi, gözlerim ve sen,hangi alemde,hangi düşlerde, isen gel,çünkü gülüşünü çok özledim..

23. SENİ bin KİŞİ SEVİYORSA BİL Kİ BEN ONLARDAN BİRİYİM,SENİ yüz kişi SEVİYORSA BİL Kİ BEN ONLARIN İçİNDEYİM,SENİ bir kişi SEVİYORSA BİL Kİ O BENİM,SENİ KİMSE SEVMİYOR...

24. Seni bir yıldız gibi koyacağım göklere Her gece ışığını ruhumdan alacaksın Aldanma gururunu okşayan çiçeklere En güzel güllerini ruhumla alacaksın.

25. Seni her kum tanesi sayacak kadar değil her kum tanesine adını yazacak kadar çok özledim...bu dünyayı güzel olduğu için değil içinde sen olduğun için SEVİYORUM.

26. seni severek doğmadım ama seni severek öleceğim.

27. Seni seviyorum derken asla yalan söylemedim, yalan söylerken asla seni seviyorum demedim !!

28. Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz sevgi de dilsizdir.

29. Seni sevmek suç ise sucum idamlık derim ama bir şartım var Gözlerine bakarak ölmek isterim...

30. SENİ TANIMADAN öNCE BEN,BEN DEĞİLDİM SENİ TANIDIKTAN SONRA BENDEKİ BENSİZLİĞİN ASLINDA _SENSİZLİK_ OLDUĞUNU ANLADIM

31. Seni uzaktan sevmeyi sana bakmadan görmeyi dokunmadan SEVMEYİ seni duymadan dinlemeyi göz yaşlarımla gülmeyi ve kavuşmak için sabretmeyi ve her şeyi öğrendim..

32. Senin sevgini doldurdum, senin sevgini içeceğim gözlerimle, senin hayalini çizdim senin seyredeceğim, ilk defa seni sevdim ölene kadar seni seveceğim!

33. Ses etmese de öfkem saklı, sana bakışımda bir tokat atıp gitmek vardı ama alacağın olsun o da değmez sana sevgime layık olmayan hain sen umarım ahime layık olursun.

34. SESİNE MEVSİMLERİN EĞİLDİGİ,GöZLERİNE BAHARIN AĞLADIĞI,AĞLAR GİBİ GüLMENİ,DOKUNUŞLAR GüLECEK GİBİ DURAN YüZüNü öZLEDİM.

35. Sev ipte terk etmek için değil, ömür boyu sevmek için, ağlatıp üzmek için değil, hep mutlu etmek için, görüpte unutmak için değil uğrunda ölmek için aşığım.

36. Sev seni seveni görmeyecek kadar körsen. Oda sana sevgisini sana söylemeyecek kadar gururludur.

37. SEVDAM YATAR SIRA SIRA TOPRAKTA,GİZLİDİR GİZLİDİR GöRüNMEZ YARA TOPRAKTA,KUŞ TüYü YATAKTA KARA TOPRAKTA UYKULAR GEL DİDE KOVDUMU GöZüM.

38. Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler ben değişemem.

39. Sevenler çeker acıyı. Sevmeyen ne bilsin? Bana aşktan söz etme. Sevmek kim? SEN KİMSİN?

40. Sevgi affetmeyi bilmektir, Sevgi korumayı bilmektir, Sevgi saygıyı bilmektir, Sevgi kıskanmayı bilmektir, Sevgi aşkı bilmektir, Asil Sevgi seni çok Sevmektir.

41. Sevgi dağdır aşmak gerek-Sevgi denizdir yüzmek gerek- Ben çok dağlar aştım,Okyanusta boğuldum,Sevdiğim senin bunları anlaman gerek.

42. Sevgi güldür ama solmaz,Sevenin vadesi dolmaz,Sevemeyen ADAM OLMAZ.Aldırma.Dünya fani derler ama sevmek de hoş sevilmek de.

43. Sevgi için kelimeler yetmez,sevgi sözlerinde değil,gözlerinde olması gerek....!!!

44. SEVGİ SEVDA BAHçESİNİN BİR GüLüDüR,BENİM BAHçEMİN GüLüDE SENSİN AŞKIM.

45. Sevgiyi tanımak değil Hasretini çekmek zor! Gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor! Yaşamak yada ölmek değil özleye ipte görememek ZOR..!

46. SEVİYORSAN DELİ GİBİ SEV,SEVMİYORSAN HAİNCE TERKET,AMA BENİ ASLA "ALDATMA"!!!

47. Seviyorum ama kimi en tatlı birisini nasıl söylesem sana..

48. Seviyorum,ama kimi?en tatlı birisini,nasıl anlatsam bilemiyorum,ilk harflerine baksana.

49. Sevmek çaydır, sevilmekse şeker, ama bizim garibanlar çayı hep sekersiz içer...!

50. Sevmeye niyetliysen,iyi düşünmelisin Ağlamayı öğrenip,gülmeyi bilmelisin Aşk bir kumaş gibidir çok dikkat etmelisin Oynadığın zar değil,DUYGUDUR bilmelisin.

51. SIGARAMIN DUMANIYLA BULUTLARA BİR DAMLA GöZYAŞI GöNDERDİM SENİN İçİN;NE OLUR SEVGİLİM BİR DEFACIK YAĞMURDA ISLAN BENİM İçİN" YAZAN:

52. Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar şairim kal masada seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

53. Şu MeTRiSiN oNu BiR uZuN aLaN BiRTeK SeNi SeVDiM GeRiSi YaLaN....!!!

54. SULARIN AKIŞI DURMAZ AKARKEN,KARA BULUTLARDA ŞİMŞEK CAKARKEN,GECE KARANLIĞA çIRA YAKARKEN.UYKULAR GEL DİDE KOVDUMU GöZüM.

55. Tanrı birbirimizi sevmek için yaratmış aşka yalan diyorlar aşkı Allah yaratmış.. Seni sevmek bir günahsa bin günah olsun aşkın beni öldürse de >Canin sağ olsun<

56. Tek kaldım dünyada, dünyam olur musun? Deniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, alevim olur musun?İlk aşkım değilsin AFFET son aşkım olur musun?

57. Telefon elimde harfler kağıt üzerinde duygular kalpte düşünceler yazıda ay gök yüzünde yıldızlar daha yukarıda ama en zoru sen oradasın ben burada...

58. Terk etmek ne kadar kolay,Sen kolay olanı seçtin.önce benden Sonra senden,Sonrada askımızdan vaz geçtin.

59. Tutma elimi, sarma beni, bakma gözlerime öyle derin, ayrılmalıyım çaresizim ardına bakmadan git sevgilim.

60. Umudun adını sabah koydular sabrettim sabah olmadı. Sevdanın adını sabır koydular sabrettim derdimi soran olmadı.

61. Unut dediler unuttum ama seni değil unut diyenleri bir tanem...

62. UNUTAMAM SandIN SENİ GERCEKTEN?O KADAR EMİNDİM Kİ GERİ DöNERSİN?DİYE HANGİ YüZLE BURADASIN? SEN ...

63. Uzaklarda diye unutma beni. Bakarsın ansızın çıkar gelirim.Değişmem inan ki dünyalara seni. Bütün olmazları aşar gelirim.

64. üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.

65. YA TUTACAK KADAR YAKIN OL YADA UNUTCAK KADAR UZAK.

66. Yağmur damlası ile su arasındaki fark insanlarla senin arandaki farktır...

67. Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, Güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, Rüzgarı sevdiğini söyle.

68. Yaktım peş peşe sigaraları maziyi andım,O seni bana hatırlatan şarkıyı,Dinleyerek bütün gece ağladım,Bilmem benim bu halim ne olacak, Acaba bu gece son mu?

69. yalnız senin hasretinle yanarım, sen olmazsan söyle nasıl yaşarım, senin için karlı dağları aşarım, uzak olsan el deyim sevdiğimsin, ve hep öyle kalacaksın.

70. Yanımda olsan yakıyor tenin Uzağa gitsem, dinmiyor hasretin Her an kulağımda, gitmiyor sesin Anlatmaya dilim varmıyor işte Seni Seviyorum..

71. Yarı dalgalı olmalı deniz ya tam durulmalı yada kudurmalı yarı ümit vermemeli sevgiliye ya tam sevmeli ya çekip gitmeli...

72. Yaşamak sevgisiz,sevgi sensiz olmaz.unutma ki sevmek daima beraber olmak değil,sensizken bile seninle olmaktır.simdi yanında değilim ama sevgim hep seninle...

73. Yastığım mezar taşı yorganım toprak olsun ben bir daha seversem cennet bana cehennem olsun.

74. Yine oturmuş seni düşünüyorum Allah’ıma yalvarıp sabır diliyorum Seni sevdiğim için çok acı çekiyorum İşin kötüsü bu ya sana seni sevdiğimi bile söyleyemiyorum.

75. Yinede bil ey yar.Bil ki...Ben yüreğimi kanatan bu acıya inat hiç dokunmadan teninde,saatlerce kalabilirim seninle....

76. Yokluğun cehennem Cennetim sensin Kalbim seni kıracak kadar adi ise Ellerim onu koparacak kadar asidir.

77. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, Sensizlik ölüm kadar acı, varlığın yaşam kadar kutsal, sen nefes kadar önemli, canım kadar Değerlisin...

78. Ağaçlarda filizler mazideki izler, elbette seni özler sana bakan şu gözler!

79. AĞLAMAKTAN GöZLERİME KAN DOLSUN,BAHARI GöRMEDEN GENçLİĞİM SOLSUN,ALMANYA BENİM MEZARIM OLSUN,SENDEN BAŞKASINI SEVERSEM EĞER...!!!

80. Ağlamayı bil, gülmeyi unutma. Sevmeyi bil, sevilmeden yapma. Beni hatırla demiyorum ama unutma. Gülmek güllerin yıldızlar gecelerin mutluluk sadece senin olsun!

81. Akşamın matem rengine büründüğü bu saatte,gökyüzünde yıldızlar tek tek yanmaya başladığında,gözümde bir damla yaş içimde sensizliğin çiğliği koptuğunda seni özledim.

82. Aldığım havada seni soluduğumu anladığım anda zaman durmuştu.seni unuttuğumu sanıyordum.meğer yanılmışım.isyan ettiğim günleri hatırlıyorum,yinede seni seviyorum.

83. ALIŞTIM BAK SENSİZLİĞE,öLESİYE SEVSEM BİLE,YAŞAMAYA KARARLIYIM!!!!!!!!

84. Anlatılmazı zor, tarifi ise imkansız.Nasıl diyeyim,bilmiyorum.Kelimelere sığdıramıyorum.çaresiz tek bunu,ama gönülden söylüyorum SENİ çOK SEVİYORUM...

85. ANNEN BABAN HALİN NEDİR BİLMESİN,O GüL YüZüN BU DüNYADA GüLMESİN,TABİPLER DERDİNE DERMAN OLMASIN,SENDE BAŞKASINI SEVERSEN EĞER...!!!

86. Aramakla geçse de ömrüm,merak etme bulacağım seni.hasretle yansa da gönlüm,merak etme seveceğim seni.

87. Arkadaşlık günah olmayacak kadar mahzun,köle olmayacak kadar özgür,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yaşanmayacak kadar zordur..

88. Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları,Bir yaprak olsaydı bütün ormanları,Bir yıldız olsaydı bütün kainatı,Vermek isterdim ama sadece Seni seven kalbimi Veriyor.

89. Aşk kalbe girince, akıl seyahate çıkarmış.

90. aŞKıM YaTağiıN, SeVGiM YoRGaNıN, YüReğiM YaSTığıN oLSuN iYi uYu Bir TaNeM.

91. aşKıNLa SaRaRıP SoLaCaK KaDaR, SeVGİNLe BaHTİYaR oLaçaK KaDaR, uğRuNa CaNıMı VeReCeK KaDaR, *SeViYoRuM* DeSeM iNaNiR MıSıN ?

92. Bana ' seni seviyorum ' deme o lafı da kendine benzetme.

93. Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır,kanı kan yapan uğruna can verilen vatandır,vatanı vatan yapan insanın içindeki aşktır,aşkı aşk yapan senin gibi bir yardir.

94. BEKLENEN GüN GELECEKSE;çEKİLEN çİLE KUTSALIR.

95. Ben gencim sevdadan alamadım kendimi, Aşk mektubu yazmaktan dersimi yapamadım. Yazılılar başladı ben sevdaya daldım. Sevgilim uğruna bu yıl "Sınıfta kaldım"

96. Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yalnızca senin için Aşkım.

97. Ben mavi Sen gökyüzü,ben deniz sen dalgası,ben beden Sen can,söyle şimdi.... Dalgasız deniz,cansız beden Sensizde Ben olur´mu hiç???

98. Ben şimdi sana yanarken, Sen kim bilir nerelerde üşüyorsundur.

99. Beyaz Bir İnci sen, Bilmem ne Cici , Sana Canım Diyemem, Canımın İçi sen.

100. Biliyor musun Unutamayacağımı bile bile Seni unutmaya çalışıyorum...Etiket : Sevgi, Sözleri, Sevgi, Mesajları,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:47:43 | Hit : 19509 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.