» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 327819

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları 11.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Yakardım dünyayı sen olmasaydın..Sevmezdim kimseyi sen doğmasaydın!

2. YALNIZ BİR KALBİN TEK BİR ANAHTARI VARDIR. MASUM BİR GüLüMSEME. NE OLUR GüLüMSE! BANA DEĞİL KENDİNE. çüNKü BUNU EN çOK SEN HAKEDİYORSUN!

3. Yalnızlık hiç olmasın yanın da,günahlar senin olmasın asla.unutma:yalancı baharlara sakın aldanma,sen hep ilk yazı yaşa...

4. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde!,ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde,yüzünü rüzgara dön ben oradayım...

5. Yarı dalgalı olmamalı Deniz. Ya coşmalı,ya durulmalı! Yarı Sevdalı olmamalı insan. Ya sevmeli,Ya unutmalı! Yüzüne gülene değil, Kalpten Sevene inanmalı!!

6. Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz, unutma güzelim. Sevmek daima beraber olmak değil, sen yokken bile seninle olabilmektir !

7. Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz, unutma ki sevgi daima yan yana olmak değil, sensizken de seninle olabilmektir!

8. Yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,Sevgide hasretsiz olmaz,Unutma ki sevmek,Daima beraber olmak değildir,Sevmek sensizken bile,Seninle olabilmektir.!!DENİZ GöZLüM.

9. Yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgide sensiz olamaz. Unutma beraber olmak değil,sensizken bile seni ANABİLMEKTİR!

10. yediğim zehir içtiğim katran. hayalin ecelim olsun seni unutursam.

11. Yine aklımdasın,yine gecenin karanlığındasın.yine hayalin ile karşımdasın.Bedenin uzaklarda olsa bile,sevginle hep yanımdasın bir tanem. seni seviyorum.

12. Yokluğun Yağmura yazı yazmak kadar Zor, Sensizlik ölüm kadar Acı, Var Liğin Yaşam kadar Kutsal, Sen, Nefes kadar önemli, Canım kadar Değerlisin BirTaNeM.

13. Yokluğun Yağmura Yazı Yazmak kadar zor,Sensizlik ölüm kadar acı.Varlığın yaşam kadar kutsal.Sen Nefes kadar önemli , Canım Kadar Değerlisin !!!

14. Yokluluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, varlığın yaşam kadar kutsal, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin.

15. Yüreğimizi her zaman hediye etmesini bilmişizdir sevdiklerimize,kimi zaman sırtımızdan vurulmuş olsak ta,dön ipte bakmamışızdır dökülen göz yaşının ağırlığından...

16. Zaman gece yarısı Yine seni düşünüyorum Islak gözlerim camda Belki gelir diyorum Hani bir şarkımız vardı ya şimdi onu söylüyorum ölesiye sevmiştim Unutamıyorum.

17. Zannetme ki gözlerim sana baktıkça yorulacak, ölse de Ruhum sende kalacak, Kapanırsa gözlerim inan ki hayata son sözüm seni seviyorum olacak.

18. Zannetme ki her susan konuşmaktan acizdir kırılan gururun onun için bir hiçtir.Zannetme ki sevgisizdir yüreğinde perçinlenmişse.bu suskunluk anlayana çok şey anlatır.

19. ABİ BİR KIZ GöRDüM BANKADA DUDAKLARI ŞEKER BANKASI;YüZü PAMUKBANKASI;ARKASI MAL BANKASI;öNü İŞBANKASI;MüBAREK KIZ DEĞİL TüRK TİCARET BANKASI

20. ACI çEKMEK öZGüRLüKSE öZGüRüZ İKİMİZDE!

21. Adını gökyüzüne yazdım herkes okusun diye, bir yıldız seçtim yalnız senin. için parlasın diye, onu sevgimle birlikte Allah'a emanet ettim asla kaymasın diye..

22. Ant içtim seni sevdiğime,gözyaşı akıttım sana vurulduğuma,ağıtlar yaktım senin uğruna,hayatımı alt üst ettim meleğim senin uğruna.

23. Aramızdaki mesafe uzak olsa da, sonsuzluğa giden her yola adını yazıyorum!Hangi Yoldan geçersen geç,seni sevdiğimi okuyacaksın!Şimdi okuduğun gibi

24. Aşk bir maça benzer ya yenilirsin,yada yen ersin,ama berabere kalırsan,evlenirsin!ama bizim maçımız elde olmayan sebeplerden dolayı iptal edildi canım,üzgünüm.

25. Aşkın bir adı hüzünse,öbür adı mutluluktur, yarısı zorluksa diğer yarısı rahat bir soluktur,bir gün yüreğin kanarken biri ağlarsa, bil ki o gerçek dostundur.

26. AŞKTA VE SAVAŞTA HER ŞEY SERBESTİR. ARTİST.

27. ATEŞİMSİN KüLüMSüN GöNLüMüN BüLBüLüSüN SENİ çOK SEVİYORUM SEN BENİM GüLüMSüN.

28. Ayak ucumda başladı sevgi.şimdi başımın tepesinde oluşan bir düşünce yığınıyla bulutlardan aşağı hızla düşüyorum, dua ediyorum paraşütüm açılsın..

29. Ayrılıktır her sevginin kanayan yarası.Dağlar acıyı, akıdır gönül kanını.Seviyorum derken akar damarından onun adı,bir başka olur uzaktan sevmenin tadı...

30. BALIKLARIN SEVGİSİNİ BİLİR MİSİN BİRBİRLERİNE Hİç DOKUNAMAZLAR AMA SEVGİYİ HEP YüREKLERİNDE HİSSEDERLER BENDE SANA DOKUNAMIYORUM FAKAT HEP YüREĞİMDESİN?

31. Bana sakın seni ne kadar sevdiğimi sorma, çünkü cevabım serçenin gözyaşları kadar olur. Ama sakın serçenin gözyaşlarını küçümseme, Bilir misin, serçeler ağla.

32. Başka birisinin sana çiçek getirmesini beklemeden kendi bahçeni kendi

33. Batsın bu dünya bir sen bir de ben kalayım aynı Ademle Havva gibi bir elma yiyelim aşkı dünyaya yeniden yayalım aynı bizim aşkımız gibi hep mutluluk olarak bil.

34. Ben bir çiğlik dağların arasında bağırıyorum sevdiğime sesimi duyurmak için attığım çığlıklar bana dönüyor çünkü yalnızım Dağlar izin vermiyor...

35. Ben çamurdan yürürüm kaldırım senin olsun.Ben zehir yerim bal senin olsun. Yeni bir Sevgili búlmuşsun hayırlı olsun,onun ağzına kıracağım haberin olsun.

36. Ben sana öyle bir sevgiyle bağlandım ki o çeliktendi güçlüdür.Hani olurda bir gün beni seveceksen hatır için değil kalbinle sev.çünkü ben seni kalbimle sevdim.

37. Ben seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit,insanların asil duygularıyla ...

38. BEN SENİ KALEMLE KAĞIDA DEĞİL..... KANIMLA KALBİME YAZDIM.... SENİ SEVDİM VE HEP SEVECEĞİM BEBEYİM....

39. Ben,sen gibiyim,Ya sen,ben olur musun ? Karanlığımı yırtan umudum olur musun Açsam diyorum yüreğimin tüm kapılarını, Sen,içeri süzülen AŞKIM olur musun.

40. Beni düşünmek mi istiyorsun ; sus şimdi beni düşünüyorsun.

41. Biliyor musun,beni mutlu etmeyi başardın.beni kendine bağlayıp,sımsıkı kendine sardın, kalbimi çaldığın için sana teşekkür ederim.hayatımın vazgeçilmez kaderisin.

42. BİR AĞLAMAYLA İNSAN SEVİLSEYDİ GöZ YAŞLARIM BİTMİŞ OLURDU!!!!!!

43. Bir duygu yüklenirse yüreğine,gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara,Kulakların zamansız deli gibi çınlarsa,Bil ki bir yerlerde özlenmişindir,BUĞULU GöZLüM.

44. Bir gül gönder bana kırmızı olsun. Bir Umut gönder bana Sevgi dolu olsun. Ama her secden önce Kalbini Gönder sahipsiz ve temiz olsun..!!

45. Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem...!

46. Bir gün bana sorarsan "Gülüm benimi seviyorsun yoksa hayatınızı mı" bende "Hayatımı" diyeceğim!Ama bir gün çekip gidersen benim hayatımın sen olduğunu bilmeyeceksin.

47. Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

48. Bir gün gelecek mezarımı kazacaklar, üzerime kürek kürek toprak atacaklar, Korkum ölmek değil güzelim beni senden AYIRACAKLAR:::::

49. Bir gün gelirde kalbim seni üzecek kadar adi olursa,hiç korkma canım,ellerim onu parçalayacak kadar asil olur!!!

50. Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

51. Bir Gün Kalırsan çaresiz ve Tek Başına, Unutma Bir Bekleyenin Var KAYSERİ Sokaklarında.

52. Bir gün karanlık,soğuk,karabulutlu ve yağmurlu havada, bir deli görürsen dışarıda,Ay ışığının parlamasını bekliyordur,ışığını esirgeme,parla bütün kalbinle ona.

53. Bir idam mahkumuyum göğsümde ferman sucum ise seni sevmek cezam ölmeden yaşarken ölmek masaya doğru yürüyorum celladım sensiz ve ben hala...seni seviyorum...

54. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, oda senin gibi.

55. Bir mektup bekliyorum,CANIM diye başlayan SEVGİLİM diye biten,dün gelmesi gereken bugün hale gelmeyen.

56. Bir rüya sanki seninle beraberliğim.Keşke zaman dursa,keşke hayat senin kollarında son bulsa,keşke senin kollarında gözlerimi yumsam, huzuru seninle yaşasam...

57. Bir şey var aramızda, Senin bakışından belli, Benim yanan yüzümden. Dalıveriyoruz arada bir, ikimiz de aynı şeyi düşünüyoruz belki, Gülüşerek başlıyoruz söz.

58. Bir soluk kadar yakın, bir yıldız kadar uzak derler sevgi için.Uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın.Dokunursun vaz gecem essin, vazgeçersen ama asla unutamasın.

59. BİR UMUT SERPİLSİN YüREĞİNE BİN TATLI MUTLULUK DOĞSUN GüNLERİNE BİN BİR HAYALİN GERçEKLE BULUŞSUN HER ŞEY KENDİN GİBİ GüZEL OLSUN..

60. Bir yıldız seç, benim için kendine bu gece ama çok parlak olsun, bir yıldızda benim için seç çok parlak olmasına gerek yok sadece sana yakın olsun!!

61. BIRAK KENDİNİ AKIŞINA ZAMANIN,İNSAN YAŞAMAK İçİN DERİN NEFES ALMALI HADİ, DUYMADIĞIM SöZLER FISILDA BANA, DUDAKLARIN NEMLİ, SESİN SEVDALI...

62. Biraz seni bilirler, biraz beni ama ne bilirler, bu delinin seni deli gibi sevdiğini.

63. BİR GüN ZAMAN KAYAR ELLERİMDEN TUTAMASSIN SEL GİBİ AKAR GöZ YAŞLARIM KURUTAMASSIN öLESİYE SENDEYİM VE öLE SİNE BENDESİNKİ UNUTMAK İSTESENDE UNUTAMASSIN !

64. Biz ikimiz, kırık cam bir vazo gibiyiz; asla bir araya gelemiyoruz.

65. Bizi rüzgar değil kasırga bile savuramaz bizi seller değil hiçbir güce yıkamaz eğer sende beni seni sevdiğim kadar seviyorsan bizi ancak öLüM ayırır.

66. Bizim yörede kaderimiz doğarken yazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır.

67. Bizim yörelerde kaderimiz doğuşta yazılır.Sözler hayatımızı anlatır.Dostluğumuz yüreğimiz kadar mert olur.Seni unuttum kelimesi ancak mezar taşımıza yazılır...

68. Bu akşam yine şarabımda Hasretimdesin mezemdesin Kalbimde bir fırtına esiyor deli deli sanki koparacak Lambalar sönüyor sanki hiç yanmayacak

69. BU DüNYADA AKILI OLUP DA;DüNYANIN KAHRINI çEKMEKDENSE,DELİ OL,DüNYA SENİN KAHRINI çEKSİN.

70. Bu dünyada sevme, sevsen de deli etme, çünkü seven sevilmez, sevilende kıymet bilmez

71. Bu gece bir yıldız olmak isterdim.Karanlığı aydınlatan, geceye ışık saçan, seni uyurken kollayan o tek yıldız...ben olmak isterdim!

72. Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir,zekilerde hafıza kaybı,aptallarda kısa süreli körlük senin gibi Güzeller dede bir anlık gülümseme yapar.

73. Bulutlara yükledim özlemini,Rüzgarlarla yolladım sevgimi,Yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla.Küçük melekler gönderdim seni öpmeye GELDİLER Mİ..?

74. Buruk bir Duygu yüklenirse Yüreğine, Gözlerin bazen takılırsa uzaklara, Kulakların deli gibi çınlarsa zamansız... Unutma! Bir yerlerde mutlaka özlenmişsindir...

75. çikolata tatlıdır ama senin kadar değil, bir yar sevdim farkında değil. O Şimdi uzaklarda önemli değil. Herkes özler onu ama benim kadar değil.

76. çOK SEVİYOR SANA DOYAMIYORUM ACILAR HEP BANA KORKMUYORUM CANIM MI DESEM SANA AŞKIM MI DESEM NE DESEM AZ GELİYOR SANA BAYILIYORUM.

77. Derler ki: "İnsanlar ölünce dünyaya kuş olarak geri dönerlermiş... Ben ölünce bilinmez bir nedenden omzuna konan güvercini öper misin?"

78. Dertlerin kum tanesi kadar küçük sevinçlerin ve mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun.

79. Dileğim; Mutluluk yağmurları altında,şemsiyesiz şırıl sık lam ıslanmandır.

80. DİLERİM çİçEKLER EN TATLI RENKLERİYLE EVREN TüM GüZELLİKLERİYLE UFUKLAR EN KOYU PEMBE LİGİLE SANA MUTLULUK GETİRSEN!

81. DOKTOR DEĞİLİM AMA TEDAVİ EDERİM UZAT DUDAKLARINI REçETENİ VEREYİM!

82. Dostların hep seninle olmayacak. bir gün sen de elbet yalnız kalacaksın; ağlayacak ve beni hatırlayacaksın, geriye dönüşü yok sen de bir gün ağlayacaksın...!

83. DUDAKLARIM HER AN HER SANİYE SENİ SöYLüYOR;ELLERİM HER AN HER SANİYE SENİ ARIYOR;GöZLERİM HER AN HER SANİYE GöZLERİNİ ARIYOR;KISACASI KALBİM SENİ İSTİYOR TATLIM.

84. Dünü unut!Ama güzel şeyleri yüreğinde sakla! Yarına umutla bak! Sevmeyi, sevilmeyi yaşa iyi ki varım de iyi ki doğdum de, iyi ki seviyorum de-gerisini Boş ver.

85. Dünyada bir çok insanla tanıştım hepsi yıldızlar kadar parlak ve göklerdeydi, fakat seni güneş seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ...

86. Dünyada birçok insan var.şu an kimi mutsuz,kimi mutlu,kimi ağlıyor,kimi gülüyor.ama bütün mutluluk ve güzelliklere layık biri var;o da Şu an mesajımı okuyor.

87. Dünyada sana en çok sevdiğim şeyi verebilmeyi isterdim , ama seni sana veremem ki!!

88. Dünyanın en son günü seni yitirdiğim an olacaktır.Cehennemi bilmem ama seni bulduğum yer CENNETİM olacaktır..

89. Düzenli bir dokunuştur sevgi,kimi zaman canını yakar,kimi zaman içini ısıtır,ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir,tıpkı senin gibi...

90. Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

91. Eğer beni özlersen gökyüzüne bak, yıldızların ucunda kalbimin parçaları takılı. Bensizlik seni üzerse, elini kalbine koy ve dinle ruhum orada çakılı....

92. Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak. Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç bir zaman senin olmamıştır.

93. ELLERİNİ GöZLERİNİ;öLESİYE öZLüYORUM;YOKLUĞUNDA BİR MUM GİBİ ERİYORUM;HER ACIYA KATLANIRIM;AMA SENİN HASRETİNE ASLA;YIKAR BENİ SENİN O HASRETİN;İçİM KAN AĞLAR!!

94. Fark etmeyiz yaşarken, zaman bizi aldatır! Mevsim yazdan kısa dönerken, hatıralar ağlatır!!!!

95. Fark etmeyiz yaşarken, zaman bizi aldatır. Mevsim yazdan kışa dönerken, hatıralar ağlatır!!!

96. Gece sessizliğini dinle içindeki beni duyacaksın, Karanlığa bak yüzümü göreceksin, Elini kalbine koy gözlerini kapat, Ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

97. Gecede huzur bulutta bereket, güneşte aydınlık vardır. Sen bu güzellikleri gözlerinle yakala ve de unutma her yeni gün yeni umutların başlangıcıdır!!!

98. GECELER SENİ DüŞüNDüĞüM KADAR UZUN OLSAYDI,DüNYA GüNEŞE HASRET KALIRDI...!

99. Gecenin en karanlık ve en derin anında kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor ve bir yıldız bana göz kırpıyor. Emininki sensin...

100. Git rüzgar fısılda kulağına Yalnız onu sevdiğimi yalnız onu düşündüğümü Fakat beni unutmuş başkasıyla mutluysa beni hatırlatıp mutluluğunu bozma.Etiket : Sevgi, Sözleri, Sevgi, Mesajları,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:53:00 | Hit : 11181 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.