» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 569885

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları 10.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Kırıyorsa sözlerim,bir daha konuşmam,varlığım rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam,ama rahatsız eden sevgimse,üzgünüm buna engel olamam...

2. Kızıl bir güneşin önünde,mavi bir yelkendir,hayat!alır götürür seni bilinmeyen derinliklere.sevda mavidir,maviyse umut.sende yüreğini hep mavi tut...

3. Korkma sakın sen sevmekten korkma, Kurşun gibi hızlı geçer yaşamak Ama öylesi zor ki, Kurşunu havada, sevgiyi ta sıcacık yürekte tutmak gerek.

4. Kullar iyiliklerine ve doğrularına sahip çıktıkları gibi ,yanlış ve hatalarında sahip çıktıkları zaman İNSAN olurlar

5. Mahkum edilmiş bir suçlu, sucum sevmekmiş. Günahkar bir insan, günahım sevilmekmiş. Parmaklar arasında yargılanıyorum, Suçlusun sevme diyorlar.

6. Meçhule yelken açtığım gemimde,beni umuda götüren tek kutup yıldızımsın'

7. MUTLULUĞUN VE SEVGİNİN RESMİNİ çİZEN BİR RESSAM OL. FIRçAN Hİç BİR ZAMAN KEDERİ YANSITMASIN O BEMBEYAZ ZEMİNDE. MUTLU OL Kİ YAŞADIĞINI YAPMAK DAHA HAZ VERSİN SANA...

8. Ne davamızdan anlayan bir kız bula bildik nede kızların anlaya bileceği kadar basit ola bildik.Kız dediğin İstanbul gibi olmalı fethi zor FATİHI ben olmalıyım..

9. Ne kadar uzak olursan ol benden,aramızda en aşılmaz dağlar,okyanuslar olsa da,yinede mutlu sayarım kendimi senin yaşadığın dünyada yaşadığım için....

10. Ne kadar zalim geçse de yıllar, Bir tek teselli var O da hatıralar.

11. Ne seni unutacağım zaman gelecek, nede zaman seni unutmaya yetecek, arayıp sor masamda unuttuğumu sanma, zaman alışmayı öğretir, ama unutama yi ASLA!!

12. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek nede zaman unutturmaya yetecek. Ayrıl sakta unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir ama unutma yi ASLA!!

13. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek nede zaman unutturmaya yetecek. Ayrıl sakta unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla!!

14. Ne yere ne göğe ismini yazdım,senin ismini AŞKIM kalbime yazdım....

15. Notların 5 sevgilin 1 olsun.

16. ölmek mi zor yoksa yaşamak mı?Vurgun yemiş gibi batı yor gönlüm,Ağlarım taşlara takılı. Yıldızsız gecelerde vurdum kıyıya,inadına hırcın sevdalar.

17. öLüMSüZ AŞKINI MAHŞERE SAKLA GüN GELİR AYIRIR KADER MUTLAKA KİM SEVİPTE MESUT OLMUŞ HAYATTA FERHAT KEREM MECNUNLARA SORSANA...

18. Olurda bir gün beni ve beraberce yaşadığımız güzel günleri hatırlarsan,yüzüne bir tebessüm eklensin ki,akan göz yaşların ayrılık acısı kadar ağır olmasın...

19. Onunla konuştum sözleri ile sevişmiş olsam bile aramıza girmez Ya kıskanma sen ! yüreğime girdiği için bu sevgi bizi uzaklaştırmaz birleşir yolda ...

20. özlemek güzeldir özlüyorsa özlenen,beklemek güzeldir gelecekse beklenen,sevmek güzeldir seviyorsa sevilen...

21. Paylaştığımızı sandığım güzel günler hatırına, suçlu ben miyim gibi, af dileyecektim gözlerine bakıp, her türlü cezana razı olacaktım, boynumu büküp, bir daha gel.

22. Rüzgar ne kadar özür dilese de gül kırıldı bir kere

23. Rüzgar olup saclarını okşamak, güneş olup tenini ısıtmak,ay olup geceni aydınlatmak,tomurcuk olup bedeninde açmak,sevgi olup yüreğinde yaşamak istiyorum..

24. Sabahlar olmasın senin yanında Tatlı bir heyecan oyun var bu oyunda Ayrılık doğmasın kalbe sonunda.

25. Sabahlar senden uzak bana,güneş senden sıcak bana.en zalim düşmanım bile senden daha vicdanlı bana.Aşk olsun sevgilim,sevgin bu kadar düşman mı bana...

26. SAçA AK DüŞüRüR GöZLERE YAĞMUR NE ZENGİNİ NEDE FAKİRİ TANIR BU DüNYA İNSAFSIZ SANMA UTANIR İSYANKAR OLMUŞ KULA SORSANA.

27. Sana beyaz bir güvercin gönderiyorum kanatlarında mutluluk kar beyaz tüylerinde sevgi ve şefkat gagasında ise kısa bir not SENİ SEVİYORUM

28. Sana bir Kalp gönderiyorum, yedek olarak kullanabilirsin. Benim vücudumda senin için atıyordu,Senin vücudun dada arıza yapmazsa.

29. Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek istedim,ama seni sana veremem ki!!!

30. SANA DüNYANIN EN GüZEL HEDİYESİNİ VERMEK İSTERDİM, AMMA SANA SENİ VEREMEM Kİ:!!

31. sana gül diyeceğim, gülü sevdiğim için ama benzetmeyeceğim hemen öldüğü için.

32. Sen beni yaşarken öldürdün,yaşamı severken yaşama küstürdün,bende sevgi denen bir şey bırakmadın,öldürdükten sonra özür dilemenin ne faydası var.

33. Sen çölde solmak üzere olan bir gül olsan, önünde diz çöküp ağlardım ki göz yaşlarım toprağına akıp sana yeniden can versin diye.

34. SeN GöZLeRiMDe BiR ATeŞ, DaMaRLaRiMDa KaNSiN, BiRaK Bu DeLi GöNLüM iZDiRaBiNLa YaNSiN, SaHiPSiZ YüReğiMDe TüKeNMeYeN iMaNSıN. SeVmEk En GüZeL DuYGuDuR. SeVMeYeN utansın.

35. Sen Hep beni Başkalarıyla Kıskandırmaya çalıştın. Hedefine Ulaştın, Ben Sevgisiz Sende Hedefsiz Kaldın.

36. Sen orada ben burada artık iki yabancıyız, dayanılmaz bir şey bu dokunmak istiyorum eline alışmışım bir kere senin tenine aşk değil sevgi değil başka bir şey bu!

37. Sen sevgiyi öğrenecek kadar büyümedin küçüğüm.Sen Aşkı tanıyacak kadar yaşamadın küçüğüm.Sen beni anlayacak kadar olmadın küçüğüm...

38. Sen sütlaç kadar tatlı, Lahmacun kadar sıcak, çiğköfte gibi yakıcı, Dolma gibi çekici, Bulgur gibi asil, Malule gibi karmaşık ve içliköfte gibi mükemmel!

39. Sen tarihte buldum. Coğrafyada tanıdım. Geometride çizdim. Matematikte işledim. Edebiyatta söylüyorum. Seni çok Seviyorum.

40. Sen UMUDUM,vazgeçilmez TUTKUM,DüNüM, BUGüNüM,YARINIMSIN.......ama en ;;öNEMLİSİ "BİRİCİK ARKADAŞIMSIN"

41. Sen,sevgini gösteremeyecek kadar özürlüysen!Ben, seni aramayacak kadar sakatım! Her şey karşılıklıdır,iki tarafında mutlu olması,karşılıklı sevgiye bağlıdır!

42. Seni bugün sevmeyeceğim çünkü bu günler bitecek . seni hep yarın seveceğim çünkü ,YARINLAR Hİç BİTMEYECEK....

43. Seni çok özledim biliyor musun? sensiz yapamıyorum anlıyor musun? ölülerden beterim görüyor musun? seni çok seviyorum, sende seviyor musun?

44. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seveceğim.

45. Seni kim sevdi ben,delicesine,öleceğine.sana gül dedi ben,dikensizsin,tazesin.kim sana meleğim dedi ben,çünkü hem bembeyaz ve hem de temizsin.kim senin için ölür.

46. Seni ne kadar çok sevdiğimi sorma bana,cevabım "Serçenin Gözyaşı" olur.Sakin ha serçenin gözyaşını küçük görme!Unutma ki serceler ağlayınca ölür...

47. Seni ne zaman unutacağımı sordular ? Ben nereden bileyim ne zaman öleceğimi dedim ...

48. Seni seninle yaşamak varken,sensiz hayalinle yaşamak gücüme gidiyor bir tanem.....

49. Seni Sevdiğimi Düşündükçe ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan çıkarıyor...

50. Seni sevdiğimi hiç bilmeyeceksin Adım geçtikçe arkadaştı diyeceksin Ben nasıl ümitsizce sevdimse seni Sende bir gün böyle seveceksin!seni seviyorum.

51. Seni sevdiğimi kimseler bilemez adını kalbime yazdım kader bile silemez!

52. Seni seviyorum sevmek demek değil seni seviyorum derken titremektir.

53. Seni Seviyorum, çünkü bana herhangi bir inancın sağlayabileceğinden daha fazla iyilik, herhangi bir yazgının verebileceğinden daha çok mutluluk verdin!

54. Seni Seviyorum, Seni Seviyorum, Seni Seviyorum. Sen Kalın Kafalısındır bir defada Anlamazsın Diye üç Kere Yazıyorum Aklında İyi Yer Etsin Diye.

55. Seni seviyorum,seni sevenleri de seviyorum,seni benden çok sevenleri asla sevmiyorum.

56. Seni sevmek dünyanın en güzel sesinde şarkı dinlemeye benziyor,ama ben şarkı dinlemek değil şarki söylemek istiyorum.....

57. Seni yıldızlara benzetiyorum,sende onlar kadar essiz ve güzelsin,AMA bir tek farkın var onlar milyonlarca sen BİR TANESİN!!

58. Senin adını duymak,okumak,görmek bile istemiyorum.Sensizliğe alışmaya çalışıyorum,ama bir yere varamıyorum,çünkü boş duvarlarda bile senin resmini görüyorum...

59. Senin yanındayken sensizliği asla düşünemediğim bu yerde, sensizliği yaşadım tahmin edemediğim kadar şiddetli bir acı halinde.....

60. Seninle yasadığım o yılları hiç yaşanmamış say yaşadığımız zor büyük aşkı bir rüya bir masalmış bir yalanmış say seni ne kadar çok sevdiğimi bilirsin hiç..

61. Sesime ses kattın sesinle, sevgime sevgi kattın sevginle, artık bir başkasını sevemem, senden asla vazgeçemem.

62. SESİNİ DUYSAMDA HERAN YüZüNü GöRMEK GİBİ DEĞİL öZLEDİĞİMİ BİL HERAN Hİç BİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL.

63. SEV! öYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.

64. Sevdiğini elde edemiyorsan, elde ettiğini sevmeye çalış.

65. Seven ne kadar severse sevsin sevilen o kadar nankör olur ben sevdim sevildim ama asla nankör olmadım.

66. Sevene can feda sevmeyene elveda.

67. Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı.sen benim eş ruhumsun unutmuş olsan hissederdim,unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin.

68. Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen, Masmavi düştür gökyüzünde ölmeyen !

69. SEVGİ KARANLIK BİR TüNELDE YAKILAN MUM IŞIĞI GİBİDİR... SİZE YOLUNUZU GöSTERİR AMA UZAKTA NE OLDUĞUNU SöYLEMEZ.

70. Sevgim sinirsiz ama anlayabilene,dostluğum sonsuz ama paylaşabilene,sen harikasın ama yalnız benim olduğun sürece.

71. Sevgim sınırsız anlayabilene. Dostluğum sonsum paylaşabilene. Sen harikasın benim olduğun sürece!

72. Sevgimi güllerle yazsam anlar mısın? aşkımı dağlara haykırsam duyar misin? sana seni sevdiği mi Ve özlediğimi söylesem inanır mısın?sana çok ihtiyacım var ama anlamazsın.

73. Sevgimizin sıcaklığından güne kül olacak,yüreğimizin büyüklüğüne dağlar hayran kalacak,aşkımızı Leyla ile mecnun kıskanacak öyle büyük olacak bizim aşkımız.

74. Sevgisiz yaşayamam, sevgiden ayrılamam, sevgi benim her şeyim, sevgisiz yaşayamam.

75. Sevgiyi göstereceksin söylemek yetmez.Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez.Sevgi her şeydir kalbe hapsedilmez.Seveceksin benim gibi ama yüreğin yetmez!!!

76. Sevince aya baktığında gözlerine yıldızlar takılırsa gözlerini düşündüğümü unutma avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma

77. Seviyorum dedikçe konuşma diyeceğim.ölüyorum dedikçe hiç ilgilenemeyeceğim. Gel yalvarıyorum dedikçe alçalma diyeceğim. Ama inat bu ya seni hep seveceğim.

78. Seviyorum kelimesi herkese başka biran lam ifade ediyor.Bu ufacık söz kulaklara ne kadarda hoş geliyor.Ama benim Bir tanemin bir kulağından girip öbüründen çıkıyor.

79. Sevme sevsinler sana değer versinler! Ağlama ağlat ki değerini bilsinler!

80. Sevmedim sanki ben seni UNUTTUM BENDEN AYRILIPTA GİTTİĞİN O GüNü...

81. SEVMEK BİR GüN DEĞİLDİR, BİR YIL DEĞİLDİR, SEVMEK öMüR DEMEK, öLENE TEK SABIR İSTER !!!

82. Sevmek keman çalmaya benzer çalmasını bilmeyenler kötü sesler çıkartır.

83. Sevmek mi? Hiç tanımadım! Gülmek mi? çoktan unumum! Yaamak mi? Boş ver! Aşkımı? Büyük bir yalan! Mutsuzluktu? İşte O benim dünyam..

84. Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

85. Sevmekten sonra en büyük mutluluk sevgini söyleye bilmektir,, sevmek seni seviyorum demek değil seni seviyorum derken titremektir,, EY SEVGİLİ

86. Sevmenin günah olduğunu bilseydim yemin ederim seni yinede severdim.

87. Sevsen de sevmesen de, seviyorum demesen de, ben seni seviyorum, sen beni sevmesen de...

88. Şimdi git,say ki seninle içinde sevda geçen bir türkü söylemedik say ki gece mektuplarını en güzel aşk şiirlerini birlikte ezberlemedik sen git ben gelemem bu yürekle,

89. Şimdi seni bir öpsem iki kıskanır,iki öpsem üç darılır.üç öpsem dördün hatırı kalır,dört öpsem beşin boynu bükülür.Var mısın benimle bütün sayıları denemeye ?

90. Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine Halbuki ne bilsin, Benziyordu Gözleri Gözlerine.

91. Solmadan gel artık Aşkımın gülü, Olsa da konuşsa Kalbimin dili.

92. Söylerlerdi´de inanmazdım, insan sevince bir başka oluyormuş, ama bana hiç söylemedilerdi, insan sevilmeyince ölüyormuş!

93. Susuyorum sevgimi saklayıp içimde.Duyuyorsun değil mi suskunluğumu,Nasıl haykırıyor?Susarak sevgisini ilan eden çok var sevgilim.Ama bir başkası yok laik sevgime.

94. Tanıdığım insanlar yıldız gibiydiler, parıldıyordu. Ama ben seni seçtim. Ve BİR GüNEŞ için BİN YILDIZDAN geçtim...!

95. TATLI BİR RüZGAR ESTİ NEREDEN GELDİĞİNİ BİLEMEDİM? NEREYE GİDİYORSUN DEDİ, öZLENEN HER KESE DEDİ! AKLIMA SEVENLER GELDİ, çüNKü öZLENEN SEVENLERDİ ;)) HER KESE ;*

96. Tatlı biri vardır sevgiye değer Güzel biri vardır görülmeye değer İyi dostlar vardır özlenmeye değer Ama biri vardır ki! Can vermeğe değer mesajı okuyorsa eğer.

97. TATLIM "EFENDİM" TATLIM "EFENDİM CANIM" BEN VARYA "EEE" SENİ çOK öZLEDİM YA!

98. Unutulmak ölmek kadar acıysa, hatırlamak yaşamak kadar güzeldir...

99. Uyandığında,gecenin karanlığında,bir ışık aradığında beni düşün.Ben gecene AYDINLIK,gününe SICAKLIK vermek için SENİNLEYİM...

100. Ya gözlerin aklımda Ya aklım adında Ya hayalim karşında Ya sesin kulağım da Ya ben çıldırıyorum Ya da çok özlüyorum Ya özlemek çok güzel Ya da özlenen çok özel..Etiket : Sevgi, Sözleri, Sevgi, Mesajları,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:51:29 | Hit : 17984 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.