» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 606068

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri 6.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Bulutlara yükledim özlemimi rüzgara gönderdim sevgimi yağmura gibi yağdırdım göz yaşımı küçük melekleri gönderdim seni öpmeye geldiler mi????

2. Bulutlara yükledim özlemini, rüzgarlara yolladım sevgimi, küçük melekler yolladım seni öpmeye geldiler mi??? Halen dönmediler, merak ettim sendeler mi???

3. Bulutların göz yaşları pencerene vururken düşlerin dağıldığı bir gecede.hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa..gelecek sana onları yaşatsın GüLüM...

4. Dağı Bahçıvan Bağ yapar Bağıda Ayı Dağ yapar.sen benim Ayım olma Bahçıvanım ol bende senin bağın olayım, beni eğit sana kokan güller açayım batan dikenin değil.

5. Dokunursun vazgeçemezsin vazgeçer Ama unutamazsın unutamadığımsın .

6. Dostluk Ağlamaksa, Yüreğinde Acıyı Paylaşmaksa, üzüldüğünde Sıcak Bir Kucaksa Ve Dostun İçin Ateşe Atılmaksa, Bil ki Ben Senin İçin Her zaman ölmeye Hazırım...

7. Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarımın sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim.

8. Dünde Bugünde yarında yüreğim kadar yakınındayım kendini yalnız hissettiğin de elini yüreğine koy çünkü ben hep ordayım canim!

9. Dünyada sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim,eğer beni bırakıp gidersen kaderime lanet ederim, sana olan sevgim bitmeyeceğine Alla hin huzurunda yemin ederim,

10. Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gercektir .

11. Eğer beni bu sokakta,bu mahallede,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim...

12. Eğer bir gün hüzünlenirsen beni ara seni güldüremem ama seninle ağlaya bilirim. Eğer bir gün ölmek istersen beni ara seni vaz geçiremem ama seninle öle bilirim!

13. En büyük düş¸manim kalbimmiş¸ meğer, kaderle bir olup beni sırtımdan vurdu. Bas¸ ucumda onca sümbül, menekşe dururken gitti uzakta bir güle kondu...

14. Eski yerini kalbimde arama, sen gözümden akan sele karıştın.

15. Gecenin sessizliğini dinle beni duyacaksın. Karanlığa bak yüzümü göreceksin, elini kalbine koy gözlerini kapat Ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin!!!!

16. Gidersen Sürgün olurum hüzünüm gölgelerinde puslar düşerim.. Gidersen Güney çeker elini gündüzlerimden Boynu bükülür yarim kalır Gülümsemelerim...

17. Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefes çekmişçesine dolar içine

18. Gök yüzünden bir yıldız seç, gözlerin kadar parlak ve ışıltılı olsun, Benim içinde bir yıldız seç, parlak olması önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

19. Gönüller birdir vücutlar,ayrı olsa da,yaşanan güzeldi,geçmişte kalsa da,umurumda değil dünya yıkılsa da,ben sevgimi unutmam uzakta ve ulaşılmaz olsa da CANIMSIM.

20. Göz yaşın olmak isterdim gözlerinde doğmak yanaklarında yaşamak dudaklarında ölmek için...

21. Gözler ki birer parçasıdır sende sevgilim, gözler ki senin en katı zulmün ve silahın, vur silahına gönül mülkü düzelsin, sen vururken de öldürürken de güzelsin.

22. Gözlerimden akar yaşar. Hasretinle gönül taşar. çekilmiyor karşılıksız aşklar.

23. Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

24. GöZLERİNE BAKTIĞIMDA DONARIM BEDENİM SENSİZLİK RUZGARI SAVURUR KURU BİR YAPRAK GİBİ UZAT ELLERİNİ SON BİRKEZ TUTAYIM öLüM BANA YAKIN .

25. Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Değil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Değil.

26. Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil, seni herkes sever ama benim kadar değil.

27. Gülü goncasından koparma,bırak!biri yıllanan sevgiyi,diğeri de filizlenen aşkı anlatsın.

28. GüLü OyLeSiNe SeVmELiSiN Ki; SoRaNLaRa DiKeNi YoK DiYeBiLmELiSiN

29. Günahın özüyse seni sevmek yerim cennet olsun.

30. güneş doğarken uyan tatlı olsa da rüyan kendi sevgine değil yalnız seni sevene inan

31. Güneş olma Dünyama, geceleri öleceksen. Sakın girme Kalbime, bira kıp gideceksen! Bir sana açılacaktır bu Kalbim, ümit verme ELVEDA diyeceksen...!

32. Güneşe adını buzla yazan biri olursa, bil ki o seni benden çok seviyordur...

33. Güneşe bakarsam bile yüzüne asla,Ateşi tutarsam bile elini asla,Candan geçersem bile senden asla,Dünü unutsam bile seni asla asla asla.

34. Güvenme sakın kimseye o da bir gün yıkacaktır,sevme sakın kimseyi gün gelir unutacaktır.

35. Güvenme sakın kimseye o da bir gün yıkacaktır,sevme sakın kimseyi gün gelir unutacaktır.

36. Hani geceden sonra doğar ya güneş, Aklıma ilk SEN gelirsin!! Sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin... Gün geçer her şey biter ama SEN hiç bitmeyensin!!

37. Hasret kapımda nöbet tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor bir kuş olup uçup gitsem aşsam enginleri varsam senin yanında öpsem koklasam doya sıya..

38. Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiç bir şey istemem ben çünkü tek isteğim sensin benim.

39. HAYAT BİR YAPRAK...BİR GüN ELBET SOLACAK AMA SANA BU MESAJI GöNDEREN SENİ BİR öMüR BOYU YüREĞİNDE TAŞIYACAK.

40. Hayat duygulananlar için bir trajedi, düşünenler için bir komedidir.

41. HAYAT; NE BİR GüZEL GöZE BAĞLANMAYA, NE DE BİR VEFASIZ AĞLAMAYA, DEĞMEZ.

42. Hep böyle çocuksumu bakar gözlerin,Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar?Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var,Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin....

43. Her gece o sıcak yatağına yatıp uzandığında Aklında hep ben varım...unutamazsın !Radyoda şarkımız çalındığında Elin radyoya gider ama kapatamazsın...

44. Her gün yanımdasın, Her gece yatağımdasın, yediğim yemekte içtiğim suda, aldığım soluktasın, çünkü Sen Canımdan bir parçasın...

45. her insandan farklısın, sen candan bile tatlısın, sen düşlerimde yüreğimde saklısın, seni seviyorum

46. Her şarkıda onu ararsın,durup dururken içli içli ağlarsın,günden güne yavaş yavaş solarsın,sende ölümüne sevda o zaman beni anlarsın !!

47. HER GüN SENİN İçİN AĞLADIM NURAN AMA DEĞERMİSİN BİLMİYORUM BU GüN GERİ DöNDüN AMA GERçEK Mİ YOKSA YİNE BENİ YARALAMAK İçİN Mİ SENİ çOK MU çOK SEVİYORUM.

48. Hiç gözlerin dolup ağladın mı, hiç korktun mu sen yalnızlık dan, hiç özledin mi sen hasretini, sen hiç sevdin mi, söyle sevdin mi sevdiysen de benim kadar sevdin mi???

49. Hiç yüz vermedim güneş¸e bugün Resmini gösterip hava attım çiçeklere Adını zıpkınla kazdım göğün en yüksek yerine Bir de SENİ SEVİYORUM diye bağırdım duydun mu?

50. Hislerimi dile döksem,Sevgimden korkarsın,Senin için ben olmasam bile,Sen benim için her zaman varsın:

51. İçimden söküp atamadığım, maziye koymaya kıyamadığım, unutamadığım , unutmayacağım delice bir sevdamsın sen...

52. İçinde öyle umut taşı ki Onu senden kimse alamasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu hep sende arasınlar. Ama onu kalbinde öyle sakla ki, Gerçekten hak eden bulsun.

53. İçTİĞİM SİGARA GİBİSİN,KüLü ATEŞİ DUDAKLARIN DUMANI HAYALİN,YALNIZ FARKIN ŞU, SİGARAMI BEN BENİDE SEN YAKIYORSUN:

54. İkiden bir gidince bir kaldığı yalan.. Sen gidersen ben kalır mıyım o zaman?

55. İnsanı insan yapan yüreğindeki Sevgidir,gercek Dostlar ve Sevenler mesafe tanımazlar,duymadan seslenmeyi bilen Yürekler,görmeden Sevmeyi bilirler,

56. İnsanları tanırken bütün içtenliğini ver ama bütün sevgini verme çünkü onları tanıdıkça verdiğin sevgiye acıyacak güldüren sen olsan da sonunda ağlayan sen olacaksın.

57. Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım Mümkün olsa ömrüme ömrünü katacağım Yıllarım nefes nefes aşkınla tükenecek Topraklarda bile meleklere SENİ ANLATACAĞIM.

58. Kelimeler hep biten harflerden kuruludur. Sessizlikse sonsuzdur kalpler gibi. Ve ben bu yüzden susarım senin yanında. Seviyorsam susmak her şeyi anlatır zaten...

59. kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'....

60. KIRMIŞSAM BİLMEDEN SENİ.BüYüKLüK GöSTERDE AFFET BENİ.üZMüSSEM BİLMEDEN SENİ BüYüKLüK GöSTERDE AFFET BENİ EĞER SENDE SEVMİŞSEN BENİM GİBİ KIR HAYDİ GURURUNU

61. LAF OLSUN DİYE BAKTIM SANA; LAF OLSUN DİYE KONUŞTUM; LAF OLSUN DİYE GEZDİM; LAF LAFI AçTI; SENİ çOK AMA çOK SEVDİM!!!

62. Mazide Bıraktım Sevda Gemini, Bir anda Unuttum seni eminim. Kalbimde Kalbine yok bile KİNİM, Bence Artık sende herkes gibisin.

63. Mutluluğun gökyüzünden dökülen bahar yağmurları kadar bol olsun. O kadar mutlu ol ki, gözlerindeki mutluluk, mutsuzların umut ışığı olsun bir tanem.

64. MUTLULUĞUN TüRKİYE ENFLASYONU KADAR YüKSEK, üZüNTüLERİN MEMUR MAAŞI KADAR DüŞüK, GELECEĞİN AY GİBİ PARLAK OLSUN.

65. Mutluluk aradığın yerde değil çoğu zaman en umulmadık yerde bulunur.

66. Mutluluk hep merak ederdim Ama artık etmiyorum. çünkü Seni Seviyorum..

67. NE DAVAMI ANLAYAN BİR KIZ OLDU NEDE KIZLARIN ANLI YACAĞI KADAR BASİT OLDUK.KIZ DEDİĞİN İSTANBUL GİBİ OLMALI.FETHİ ZOR AMA FATİHİ TEK..

68. Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer..

69. Ne haz var senden ayrına bir tat senden öte. Biran yüzünü görmek değer bin bir zahmete.Vereceğin her acı gönülden kabulümdür ...

70. Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,iste o zaman seni unutup başkasını SEVERİM.

71. öLüM ANLIMIZA YAZILI NE BüYü NEDE BİR KURŞUNDUR CANIMIZI ALAN SEVDA VE AŞK BİZE UZAK YEMİNİMİZ VAR VATAN UĞRUNA öLMEYE SEN BENİ BEKLEME GüLüM ...

72. önceleri yağmurlardan korkar gecelerden ürperirdim. Şimdi ise yağmurlar gözyaşım geceler ise sırdaşım oldu..

73. öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Göz yaşların yanağında nem değil dudaklarında tebessüm olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

74. Ruhumu yere vurup hasret çektiren..Ne aşkına nede sana kinim var...Deryaya akar gibi bin bir dertle dolsan da...Seni mahşere kadar sevmeye yeminim var...

75. RüZGAR GİBİ SEVMEDİM ESİP GEçERSİN DİYE GüNEŞ GİBİ SEVMEDİM GECE OLUR BATARSIN DİYE BEN öLüMüNE SEVDİM TOPRAKTA BİTSİN DİYE.

76. Rüzgarın olup nasıl eseyim?Yağmurun olup yanağına nasıl düşeyim?Başımı alıp uzaklara nasıl gideyim?İçimde sen varken söyle be kırcıcayım ben nasıl öleyim???

77. SABAHIN ŞAFAĞIYLA DOĞAN GüNEŞİ BİLİRMİSİN?PEKİ BüTüN GüN HER YERİ ISITAN O ATEŞİ?YA AKŞAMLARI İNSANA HüZüN VEREN O HAİNLİĞİ? AMA EN KöTüSüDE SENSİZLİĞİM...

78. Sana bir gül gönderiyorum, kokla ama soldurma, sana içki sunuyorum, iç ama sarhoş olma. Sana kalbimi gönderiyorum sev ama sakın kırma.

79. Sana karanfilin sadak atını,sümbülün bağlılığını,menekşenin tevazusunu,çiğdemin neşesini lalenin gururunu,leylağın saadetini versem bana kalbini verir misin?

80. Sana meleklerin kıskanacağı kadar mutluluk Tıbbın şaşırtacağı kadar sağlık, Tarihin yazamayacağı kadar başarı, Kimsenin sevemeyeceği kadar sevgi yolluyorum.....

81. Sana olan sevgimi dağlara yazmak istedim ama sevgimden büyük dağ bulamadım

82. Sana seni seviyorum dedim inanmadın,sana seni canımdan çok seviyorum dedim gene inanmadın, senin için ölürüm dedim gene inanmadın,sakın ola kabrime gelip ağlama

83. Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

84. Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

85. Sen ağlama canım,göz yaşların yüreğime hançer gibi saplanır!Sen üzülme,sevenler HER ZAMAN kazanır!Sen vazgeçme beni sevmekten,elbette kader bize de şans tanır...

86. Sen benim iLK ve SON aşkım.Bir öMüR boyu seveceğimsin.Sen benim güneşim. Ve inan ki EN GüZEL varlığımsın.Tüm dertlerin benim olsun.Yeter ki mutluluk bizim olsun.

87. Sen benim sevgimi görmeyecek kadar körsen, bende sana sevgimi söylemeyecek kadar gururluyum. Ben buyum.

88. Sen bir güneşsin, biliyorum, etrafında bir sürü gezegen var; ben de dünyayım, bil ki yalnız bende hayat var...

89. Sen çölde çiçek olsaydın Seni kaybetmemek için Sonsuza kadar ağlardım.

90. Sen dünyadaki her şeyi hak edecek Mükemmel ...Herkesin seni sevmeyi hak etmeyecek Kadar özelsin...Bir tanem

91. Sen gecelerin ortasında bir ada gibi,en son gücümle kıyılarına yaklaştığım,denizlerin ezgisini uzak bir sevda gibi,bir çoban kulübesinde paylaştığımsın bir tanem.

92. Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin sevgi kadar özgür özgürlüğün kadar özelsin gülüm sen her şeye bedelsine.

93. Sen ha; Beni ha; Seviyorsun ha; Geç Oğlum geç. Uykuyu seviyoruz dedikse ayakta uyuyoruz demedik!

94. Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanları gördündü? imkansız deme çünkü ben senin gözlerine baktığımda cenneti görüyorum.

95. Sen iste senden vazgeçerim,sen iste buralardan çeker giderim,sen iste aşkımı kalbime gömerim ama mezar taşıma seni seviyorum yazdırırım bunu engelliyemezsin!

96. Sen özleyenin özleminden habersiz yaşayan özlenenlerin en özelisin,Bir tanem,sen benim öZLENEN öZELİMSİN...

97. sen sevgilim biricik aşkım;sevmeyi sevilmeyi unuttun mu hiç,varlık içinde,yokluk çare içinde çaresizlik yaşadın mı hiç bir sayfa mektup için yada çok önemsiz gördün mü.

98. Sen,seni seveni görmeyecek kadar körsen,sevgini bana söylemeyecek kadar gururluysan ve Hayallere dalıp gidersen,Benim olan Sevgimi sana nasıl anlatabilirim.

99. Sen..Yüzümdeki Gülüşlerin,Ellerimdeki,Terlemenin,Yüreğimdeki Deli Atışın Sebebi..Her Gece Uykum,Her Sabah Güneşim,Yıldızım,Ayım Akan Kanım Bitmeyen Masalım Sin!

100. Seni aklımdan ve kalbimden silmek o kadar kolay mı? Sevgini kalbimden silsem de izleri kalmaz mı.Etiket : Sevgi, Sözleri,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:44:08 | Hit : 19242 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.