» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 130822

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri 3

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Sevgiyi göstereceksin, sözlerin yetmez. sevgi gözlerinde olacak, sözlerin yetmez sevgi her şeydir, kalbe hapsedilmez. seveceksin, benim gibi, ama yüreğin yetmez.

2. Sevgiyi ne gözlerde ara nede sözlerde ara aşkı ne sarılmada ara nede öpmede ara sen sadece benim numaramı ara gerisine karışma……

3. Sevilen insan vurunca değil, unutulunca ölür.

4. Sevmek çaydır sevilmek şeker.Benim gibi garipler çayı sekersiz içer.

5. Sevmek çok güzel şey aldanmak acı ruhuna saracak bir hüzün sanki. o durmayan yolcu sen garip bir hancı hesabı vermeden gidecek bir gün.

6. Sevmek kolay Sevilmek zor şey Ağlamak kolay Gülmek zor şey ölmek kolay be güzelim Ama sensiz yasamak zor şey Ama yinede seni sevmek hey şey be güzelim.

7. Sevmek mi hiç tanımadım.Ya gülmek çoktan unuttum.Yaşamak mi boş ver..Aşk mı büyük bir yalan..Mutsuzluk mu?işte o benim dünyam!!

8. SEVMEK öLMEKTİR BENCE,BEN DE SEVMEMİŞTİM öLMEDEN öNCE...

9. Sevmek sadece seni seviyorum demek değil; seni seviyorum derken titremektir!

10. Sevmesini bil,Sevgi dert değildir,ayrılık derttir.Unutulmak ölümden de beterdir.

11. Şimdi Beni iyi Dinle vicdansız Sevgilim Ben Seni çok Sevmiştim Sana Yüreğimi Vermiştim Sana çiçeklerden Saray Yapmıştım Sana Bu ömrümü Vermiştim....1

12. Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak

13. Son defa bebeğim yanına varayım Son defa bir tanem yüreğime sarayım Son defa sevdiğim gözlerine dalayım Son defa Son defa.

14. Son olsun artık bu acılar,kalbime bıçak gibi saplanan kör sancılar,bir gün gelir unutulur tüm yaşananlar,hatırlarsan burada uğrunda ölmeye hazır birisi var!

15. ŞU AN çARESİZLİKTEN AĞLIYORUM, BU GöZYAŞLARI BAŞKASI İçİN DEĞİL SENİN İçİN AKIYOR, VARSIN AKSIN GöZYAŞLARIM NEYE YARAR, SEVDİĞİM BANA İNANMIYORSA...

16. Şu dünyada sadece bir büyük şey var oda ne Biliyormuşsun sevgilim? Senin ve benim Aşkım canım ......

17. Titresin Ellerin Tutmasın Hiç Dizlerin Gülmesin Bir gün Yüzün Ağlasın O Gözlerin Beni Bırakıp Gittin Beni Sattığın için Büyüktür Nefretim...

18. Toprak olsan ölürüm Ateş olsan yanarım Yalan olsan kanarım Bir bilsen seni ne kadar seviyorum...

19. Toprak yağmuru bekler ıslanmak için,Güneş sabahı bekler doğmak için.Bende seni bekleyeceğim mutluluğu bulmak için.

20. Umut beklemek hayattan,tutunabilmek için yaşama,bazen hüzün bezende neşeyle bakabilmek uzaklara, anlamı yok hiç bir şeyin aslında,sonu nasıl olsa sensiz ölmek.

21. Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına. Nice soğuklara dayanılmıyor da Bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum...

22. Umutları Yıldız yaptık gönderdik Gökyüzüne, birer birer aydınlattık karanlıkları yakın ettik öteleri, sevdiklerimizi ise hiç unutmadık, rehin ettik yüreğimize.

23. Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl; Düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım..

24. Unutma unutulanlar unutanları asla Unutmazlar............ Gül

25. Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder,büyük sevgileri ise yüceltir tip ki rüzgarın mumu söndürüp,ateşi yükseldiği gibi.

26. Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ R T A N E M !

27. Yalnızlık ne sıcak çöllerde nede masmavi denizlerdedir.YALNIZLIK bu şehirde seni arayıp ta bulamamaktır.PRENSESİİİM.

28. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım.

29. Yanındayken içimi saran ateş, sen yokken hayalinle canlanır. Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eseri, Ve benim varlığım yalnız senin eserin.

30. YAPRAK AĞAçTAN, GüL DALINDAN, SEVGİ İSE KALPTEN KOPUNCA KURUR.YAPRAK YEŞERİR, GüL TEKRAR AçAR AMA KALP BİR DAHA SEVEMEZ...

31. Yaprak değil çiçeğim, hayal değil gerçeğim Bunu bil ki ben seni, daima seveceğim

32. Yapraklara inat ağaç hala yeşermekte.geceye inat gün hala doğmak da.ölüme inat insanlar yaşamak da.ben ise sana inat hala sevmekse inat buya seni seveceğim.

33. Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak değil sensizken bile seninle olabilmektir CANIM.

34. YERİ GELİR EFENDİYİZ, YERİ GELİR SERSERİYİZ, MEKANIMIZDA RESMİMİZ, KARAKOLDA İSMİMİZ BİZ BİR KERE SEVDİKMİ ALLAHINA KADAR SEVERİZ...

35. Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı Ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben seninle onları astım. Ve ininki seni seviyor olmak bile, Büyük bir nimet benim için.

36. YüREĞİNDEKİ SINIRSIZ SEVGİ VE SABIR İçİN çOK TEŞEKKüRLER CANIM ANNECİĞİM... ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN!

37. Acılar düşerse aklına, bir gerilla tütünü sar, savur dumanını yıldızların arasına. Ama sakın ağlama. Nerede olursam olayım, sacımı kurşun yapar yollarım sana!

38. Acının umutları yok ettiği anda, Umutları yeşertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyaç duyarsan, Ben bildiğin yerde bildiğin gibiyim...

39. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz!VOLKAN!

40. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

41. Ah yiğidim!Acı çekmek miydi kaderin?Dayanamam ben sana al beni yanına,al ve sorgula üşüme yalnızlıktan!

42. Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece olmalı,kurşun ya derinden vurmalı,ya namlunun ucunda kalmalı,insan ya adam gibi sevmeli yada çekip gitmeli...

43. Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları,bir yaprak olsaydı bütün ormanları,bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim.

44. Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yaşanmayacak kadar takımdır .

45. Aşkımız sabundu köpürt beni Mele hat.

46. Aşkınla sararıp solacak kadar,sevginle bahtiyar olacak kadar,uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın?

47. Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

48. Baharım gelmese gönlüme, açmasın çiçekleri dağlarımın. Güneşi o yeşil gözlerinde, görmesem dogmasın sabahlarım.

49. Bakışların bana ihaneti anlatıyor,susmuş dudakların her şeyi itiraf ediyor,kalbin buzlaşmış yaz neye yarar,ayrılıkmış verdiğin son karar.

50. Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirilerine dokunamazlar ama sevgiyi hep yüreklerinde hissederler. Bende sana dokunamıyorum ama hep kalbimdesin...UNUTMA.

51. Bana bir şeyler söyle! seni seviyorum 'veya 'seni öpüyorum' de. Ne bileyim iste yada 'aşkımsın de 'Ama bana bir şeyler söyle tatlı dillim.

52. Ben bir damlayım,sen bir denizsin Ben gökte yıldız,sen güneşsimsin...

53. Ben seni dün sevmedim! çünkü dün bitti! Ben seni bugün sevmedim! çünkü bugün bitecek! Ben seni yarın sevdim! çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

54. Ben Seni Sevmenin Bedelini ödedim Yeterince, Sen de Beni Sevmemeyi ödeyeceksin Günü Gelince...

55. Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan bu gülü camlara yazardım. ..

56. Beni senden ayıran yollara sitem etme! Seni bana kavuşturacak yine o zalim yollardır...! Ne saray isterim, ne de altından bir taç! Gönlüm sadece Sevgine muhtaç.

57. Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diyarı özgürlüğüm,özgürlüğüm için canımı,senin için canımı feda ederim AŞKIM.

58. Benim sevdam gözyaşımdı, özlemekti , sevmekti... benim sevdam HELALDİ ANA sütü kadar benim sevdam yaşamaktı, düşünmekti seni...

59. Biliyormuşsun duygularımı bana zehir ettiği? Senin için bir Umut beslemiştim ama doğmadı! Geceleri uykumu bana zehir ettin! Günlerim seni düşünmeden geçmiyor.

60. Biliyormuşsun her gökkuşağının bittiği yerde Bir hazine saklanırmış Gök kuşağını takip ettim sende bitti.En değerli hazinemsin benim canımsın şekerimin çayısın.

61. Bilseydin bildiğimi bilirdin bil ki seni canımdan çok sevdiğimi.

62. BİR AŞKI YAŞAMAK İçİN çOK .SEVDAYI PAYLAMAMAK İçİN çOK ERKEN.SEVDA YERİMDEN VURDU.YİNE ZAMAN..ŞİMDİ SANA SöYLENECEK TEK CüMLE BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALDI.

63. Bir Dilek Ağacım Olsaydı üzerine Göz yaşımla Islanmış Mendilimi Asardım. Dileğimi Kalemle Değil, Kalbimden Akan Kanla Yazardım Ve Allah’ımdan Sadece Seni Dilerdim.

64. Bir eski dost gibi hatırla, bana bir selam ver yeter, zahmet olmazsa, unutmuş olsan da eski günleri, adımı an yeter zahmet olmazsa.

65. Bir gece uyanırsan eğer sebepsiz yere bil ki Senin için uyumayan birisi vardır uzaklarda bir yerde.

66. Bir gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe bir daha parladılar Ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar!

67. Bir gün benden ayrılırsan bende senle gelebilir miyim ?

68. Bir gün göz yaşlarımla karşına çıkarsam, göz yaşlarımı siler misin? yine seni seviyorum der misin?

69. Bir gün gülen gözlerle gelip bana soracaksın' dünya mı ben mi?' diye.ben dünya diyeceğim.sen çekip gideceksin ama asla bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin!

70. Bir gün güneş doğar,sen yanımda olmazsın.bir gün akşam olur ve sadece özlemin yanımda olur.yalnız seni sevdim bu dünyada,sen olmadıkça bende yokum be gülüm.

71. Bir kum tanesi bir böceğe bedelse sana bütün kumsalı yolluyorum.

72. Bir romandın okuyup ta bitiremediğim,Bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim,Bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim, Tek bildiğim var oda SENİ çok sevdik

73. Bir Umut beslersin, büyütürsün içinde. Sonra yağmur yağar, yitirirsin her şeyi. Kahrolursun, hep ağlarsın, haykırırsın ama duyuramasın!

74. BİR YüREK NELERE YETERSE BİR CAN BİR CANI NE KADAR SEVERSE BİR DAMARDAN NE KADAR KAN GECERSE YAŞAM öLüME NE KADAR DEĞERSE SENDE BENİM İçİN O KADAR DEĞERLİSİN....

75. Bir yürek nelere yeterse,bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar çok kan geçerse,yaşam bir ölüme nasıl değerse,sende benim için oka dar değerlisin!

76. Bir yürek vardır ağlamak kadar acı,bir ağlamak gülmek kadar tatlı bilir misin? Sonra ayrılık vardır bazen dönmemek üzere bazen istemende görmemek üzere.

77. Biraz sevgi koy avucuma, Onu koyamazsan sevinç koy, Bunları dilenmeye geldim kapına, veremeyeceğin bir şey değil ya...

78. Bu benim sevda ağlar yana yana hasretim sen bana naz eyleme gel bana!!!

79. Bu gece pencereyi açık tut çok uzaklardan bir güvercin uçurdum biraz yorgun biraz ıslak ama başına bir tutam sevgi bırakacak...

80. Bunu Sen Yazmıştın Bana., Alnıma Silah Dayasalar, çölde Susuz Bıraksalar, Yaban Diyarlarda Atsalar, Vaz Geçmem Senden ASLA.

81. çok uzak şehirlerde çarpar iki yürek,çok uzak bir şehirde beklendiğini bilerek,gün gelir için yanar,gözün dalar uzaklara,her adımda beni anarsın,gözün dalar.

82. Dalgalar nasıl taşlara çarpıp özür dilemiyorsa,nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve öZüR DİLEMİYORUM.

83. Deli deseler yine severim,veremli deseler yine severim,Seni üzer sevme deseler yine severim,Yeter ki beni bırakma,işte o zaman canımı veririm!!

84. Deniz kumsaldaki kumları, zaman geçmişteki anıları siler ama hiç bir şey kalpteki gercek dostları silemez...

85. Diyorlar Sen her şeyi seviyormuşsun Sohbeti Eğlenceyi Aşkı Annemin selamı var Birazda beni sever misin?

86. Dostluk SEVGİ ile beslenir :

87. Dumanında sen varsın diye Sigarayı bıraktım, Rüyalarımda sen varsın diye Uyumayı bıraktım, Anladım ki sensiz yaşanmıyor işte o an yaşamayı bıraktım....

88. DüN çİçEKçİYE GİTTİM BİR GüL VARDI DüNYANIN EN GüZEL GüLü BENİM DİYE HAYKIRIYORDU O GüLü ALDIM AMA GüZEL OLDUĞU İçİN DEĞİL SENİ GöRüP KISKANSIN DİYE.

89. Dün gece beni aradılar, en güzel biri kaçmış. görmedin mi diye sordular, sakın merak etme: kalbimde oluğunu söylemedim.

90. Dün gece sana bir melek gönderdim.sana dikkat etsin diye, ama çabuk geri döndü ve melekler meleklere bakmaz dediler!!!

91. Dün gece uyurken sana bir melek gönderdim seni izlemesi için, umduğumdan da çabuk döndü.Sordum neden çabuk döndün? Dedi ki melekler başka bir meleği izleyemez.

92. Dünyada iki renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz olsun sen beni unutursan kırmızı güler solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

93. DüŞüNME DüŞüNDüKCE HATIRLAR HATIRLADIKCA AĞLAR AĞLADIKçA ACI çEKERSİN!!!

94. Düşünmek bazen yanında olmaksan fazla zevk verir insana özlem duyarsın,hasret çekersin kısaca seviyorum dersin o seni duy masada...

95. Düşünmek bazen yanında olmaktan daha çok zevk verir insana,özlem duyarsın, hasret çekersin,değer biçersin.Kısacası özlüyorum,seviyorum dersin,o seni duy masada!

96. Eğer bir gün gezdiğimiz yerlere gidersen,benim yerime bir başkası ile gezersen,her gün ağlayıp güzü gülmeyen birini görürsen beni hatırla.seni hala seviyorum!

97. Eğer bir gün hüzünlenirsen beni ara seni güldüremem ama seninle ağlaya bilirim. Eğer bir gün ölmek istersen beni ara seni vaz geçiremem ama seninle öle bilirim.

98. Eğer bir gün o sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa,bil ki ben sana ağlıyorum.eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarına tırmalarsa,bil ki ben ağlıyorum/

99. Eğer bir gün ölürsem sana doymadan, Mezarımda yalnız bırakma beni, Kabrimin üzerine bir gül oluver, Toprağın altından koklarım SENİ...

100. Ellerimle dokunamazsam rüzgarımla dokunurum. dudağımla öpemezsem ateşimle hissederim.Gözümle takip edemezsem yüreğimle izlerim..Etiket : Sevgi, Sözleri,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:37:50 | Hit : 7978 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.