» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 569840

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri 14.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. Denizler kadar derin Rüzgarlar kadar serin Senin en tatlı yerin Bana bakan gözlerin !!

2. Dertlerin kum tanesin kadar küçük, mutlulukların nisan yağmurları kadar bol olsun, öylesine mutlu ol ki, değerini bilmeyenlere sadaka olsun.

3. Dün gece unutmak istedim seni, yazdım bir sigaranın üstüne ismini. Sigaram bittiğinde kurtulacaktım senden, nereden bilirdim seni duman dumanın içime çektiğimi...

4. Dün rüya,yarın hayaldir.Rüyayı mutlu,hayali umutlu yapan bugündür.Ağlamayı bil,gülmeyi unutma,sevmeyi bil,sevilmeden yapma!Beni hatırla demiyorum ama UNUTMA!

5. Dünde bugünde yarında....yüreğin kadar yanındayım! beni özlediğini hissettiğin an, elini kalbine koy! BEN HEP ORADAYIM.

6. Dünyada bir çok insan var. kimi mutlu kimi mutsuz. kimi ağlayıp kimi gülüyor. ama bu mutluluklara layık bir inan var, o da şu an mesajımı okuyor!

7. Dünyada Hiç kimse için ağlamaya deymez.Ağlamaya deyen insan zaten ağlatmaz,ağlarken başını dik tut ki göz yaşların ağladığın kişi gibi alçalmışın.

8. Dünyada iki kör vardır biri beni görmeyen sen diğeri senden başkasını görmeyen ben.

9. Dünyada seni kaybetmek ihtimalinden başka korkum yok.

10. dünyaya bir gül dediler,bana bir gül yeter dedim bir gül ile ömür gecemi dediler o gül o olursa geçer dedim. SENİ çOK AMA HER ŞEYDEN çOK SEVİYORUM.

11. Eğer bir gün olur ya beni terk etmeye kalkarsın,söz ver beni vurup da git,sakın hayır deme çünkü gittiğin de zaten canımı alıp ta gidiyorsun bana acı verme öldür beni.

12. Eğer bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan korkma seni durduracağıma söz veremem fakat seninle birlikte kaçabilirim.

13. EĞER BİR GüN HüZüNLENİRSEN BENİ ARA SENİ GüLDüREMEM AMA SENİNLE AĞLAYA BİLİRİM EĞER BİR GüN öLMEK İSTERSEN BENİ ARA SENİ VAZGEçİREMEM AMA SENİNLE öLüRüM AŞKIM!

14. Eğer birisini seversen serbest bırak geriye dönerse senindir, dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

15. En feci olay:"yalnızlık", En acı olay:"ölüm", en üzüntülü olay:"unutulmak", En soğuk cevap:"hayır", Fakat en sıcak kelime:"seni seviyorum",En önemli şey:"SEN".

16. Ey Arkadaş, Ey Arkadaş kimlere anlatayım derdimi? Gönlümü kalbimi kaybettiğimi, O güzeli, güzeli gördüğümden beri, İnan ben bile tanıyamıyorum kendimi!

17. Ey Rüzgar!Git ona onu sevdiğimi uğurunda ölebileceğimi söyle ama unutma eğer bir başkasıyla mutluysa sus ve sessizce geri dön...

18. EY YOLCU BİRAZ DİNLE BENİ_KERVAN GEçİYOR SEN KALMA GERİ_DEVRANA GİRİP SEYRAN EDELİM_EYVAH! DEMEDEN ALLAH DİYELİM.

19. Gece midir insanı hüzünlendiren, Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, Yoksa ben miyim seni düşünmek için gece.

20. Gecelerim Seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı? Asla ve Asla Sabah olmazdı, Tatlım!!!

21. Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun.Melekler başucunda olsun,güneş öyle bir geceye doğsun ki,her şey dilediğin gibi olsun. Kadir gecen mübarek olsun.

22. Gecenin Karanlığında parlayan bir yıldız odamı parlatıyor karşılıksız... Dokunmak istiyorum ama KORKUYORUM,,, BIRAKIR diye YALNIZ... İKBAL.

23. GECEYE İNAT GüN AĞARMAKTA ,AĞACA İNAT DAL çOĞALMAKTA,OLüME İNAT İNSANLAR çOĞALMAKTA,BENSE SANA İNAT SENİ SEVMEKTEYİM İNAT BU YA HEPTE SEVECEĞİM...

24. Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal kırılmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat buya hepte seni seveceğim!!

25. Gerçek Dostlar Uzaktayken Bile Yakınımızdadır.

26. Gök yüzünde bir kuş olsam seni görür inerdim ufukları enginleri senin için yen eridim bu Dünyanın Her Saatini Gök yüzünün Bin Katına Kederlerin inadına Senin için Gülerdim.

27. Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne sakın güneşini söndürme umut yoksa yarınlar uzak kalır insana.Unutma!Bir sen daha yok bu dünyada.

28. Gönlüme kurulmuş cehennem olsan Yanarım yıllarca terk etmem seni Yeksanda şu dünyamı yerle bir etsen En güzel cennete değişmem seni!!!! Canımsın yok işte ötesi.

29. Görürsen bilirsin.Bilirsen sorsam sözleri yorma,sözler taşımaz yüreği,anlamı gözlerinden al,duyguyu sesinden.Bilirsen anlarsın,onlar yalan bilmez.

30. Gözlerin denizleri düşündürür insana Ve nasıl enginleri asıp giden gemiler Fırtına akşamları atılırsa limana Kalbim kirpiklerine öyle sığınmak ister....

31. Gözlerin gelecek aklıma, solup gideceğim en güzel çağımda, sesin beni çağırdın da, boş sokaklara haykırdın da artık burada olmayacağım

32. Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

33. Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan üstüne gül koklamam seni koklamakta olsa ölüm uğrunda ölmeye değer gülüm.

34. Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır,her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bırak seda,gül asla yıldızlara kanıp güneşi unutmaz......

35. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın...

36. Güller ne güzel, dikenli olmasa, sevmek ne güzel, ayrılık olmasa.

37. Gülümsün kurutamam seni,sularda çürütemem seni, yıllarca görmeseler unutamam seni!!

38. Güneşe inat seninle Sabahlayacağım,Güneş kıskansın seninle ısınacağım,yaştıklar ağlasın göğsünde yatacağım.Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım!

39. Hasret kaldım seni görmeye, teker teker düğmen çözmeye, usulca göğsüne yaslanıp bir sabah vakti koynunda ölmeye...

40. Hayat yaşamayı mutluluk sevgiyi vefa hatırlamayı DOSLUK paylaşmayı bilen için vardır.....

41. Hayatım boyunca bir çok yıldız tanıdım,hepsi gökteydi, hepsi parlak.Ben seni güneşi seçtim, bir güneş uğruna bin yıldızdan vazgeçtim...

42. HAYATIN EN GüZEL ANI; VAZGEçTİĞİN ZAMAN SENİ HAYATA BAĞLAYAN BİRİ OLDUĞUNU DüŞüNDüĞüN andIR...

43. Hayatın kaynağı sevgiyse eğer sevgi bir tutku, bir amaç, amaç bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk hatırlamaksa aklımdasın her an.

44. Hayatta birine haddinden fazla değer verirsen, ya onu kaybedersin yada kendini mahfedensin!!

45. Hayatta dört yanlış yaptım doğmak yaşamak büyümek ve umutlara sarılmak bir tek şeyi doğru yaptım oda seni sevmek ama unutmuşum dört yanlış bir doğruyu götürdü.

46. Hayatta iki şeyi sevmeye Hakkım olsaydı, ilk olarak seni severdim...Eğer seni sevmek Hata olsaydı, ikinci olarak bu Hayati severdim...

47. Her aya bakışında beni hatırla,gözlerin bir yıldıza takılırsa gözlerime baktığını sakın unutma,unutma bir yaprak düşerse avuçlarına ellerimdir bir tanem bırakma

48. Her şey den vazgeçerimde bir tek senden vazgeçemem gülü mm.

49. Herkes biraz olsun sana benziyor ama hiçbiri senin gibi değil.seni çok özlüyorum o gitmek zorunda olduğum günkü son bakışını hiç unutmadım unutmayacağım geri dön

50. Hiç ama hiç kimseyi sevmedim seni sevdiğim gibi. hiç bir gülü koklamadım,seni kokladığım gibi. sadece bilmeni istedim, seni çok ama kokulardan da çok özlediğimi!

51. Hiç bir şey için benimdir deme "yanımdadır" de.çünkü ne altın,ne toprak,ne Sevgili,ne hayat,ne ölüm,ne huzur ne de keder daima seninle kalmaz,unutma.

52. Hiç: Ama hiç kimseyi sevmedim SENİ SEVDİĞİM gibi. Hiç bir gülü koklamadım , seni kokladığım gibi. Sadece bilmeni istedim;Seni çok ama çoklardan çok özlediğimi

53. Hiçbir kız bir erkeğe boyun ekmez hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez!!!

54. İki Dost Varmış Dünyanın Farklı Yerlerinde Birbirlerini özlediklerinde Sevgilerdi Rüzgara Fısıldarlarmış Dışarı çık Gör Bak Dostum Rüzgar Nasıl Esiyor.

55. İki tutkum olsun, hayallerim ve sen! iki hayalim olsun, geleceğim ve sen! iki sırdaşım olsun, gecelerim ve sen! tek aşkım olsun, YALNIZ SEN Tutku

56. İNSAN, MUTLU OLMAK İçİN YAŞAMAZ. ACI çEK.. öL, AMA İNSAN OL...

57. İnsanın hayalleri olmalı cennetin bir bahçe gibi özlemleri olmalı açan çiçekler gibi birde seveni olmalı...onun için.

58. İnsanlar ağaçları seviyorum der keser,çiçekleri seviyorum der koparır,hayvanları seviyorum der avlar,bir gün birisi seni seviyorum demesinden korkuyorum.

59. İnsanlar gülü dikenli yarattığı için kızacaklarına, dikenler içinde gül yarattığı için Allah'a şükretmelidirler.

60. İsmini sorarsan kalbinden çaldım bilmiyorum belki bana hırsız dersin belki de kalbimize çal dersin

61. İyi bir Kadın erkeği etkiler, zeki bir Kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir Kadın büyüler, anlayışlı Kadın ise ona sahip olur.

62. Kalbimde barut kokusu son kurşunu harcama korkusu sevmeye ilk yenilgim bu sen tek asker ordusu.

63. Kalp Allah Tealanin nazar gahıdır şeytanın evine dermişin kalptir. bir et parçasına eğer kalp dersen götür de köpeğin önüne at sen.

64. Karanlığın ortasındayım!Yalnızlığın yalnız olmaktan korktuğu,korkunun dehşete kapıldığı bir gecedeyim!Bir yıldız kayıyor ve ben Allah'tan seni diliyorum...

65. Kendini Mutsuz Hissettiğinde Kalbinin Sesini Dinle.çünkü Sen Kalbin Kadar Temiz Ve Güzellikleri Hak eden Birisin.

66. Kırmızı gül aşk Sarı gül arkadaşlık beyaz gül korku pembe gül kararsızlık mavi gül – Essizlik.

67. Korkma sakın gecelerden pencerene yıldız gibi parlayacağım,uzaklarda yalnızım sanma nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi yanındayım bir tanem...

68. Korkum sevmek değil! Korkum sev ipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil! Korkum kalleşçe vurulmak. Korkum ölmek değil! Korkum senin tarafından unutulmak...

69. KüL OLMUŞ ATEŞ YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GöZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI.

70. LEYLANIN MECNUNA YANMASI GİBİ KEREMİN ASLIYA SEVDASI GİBİ SEVENLERİN BİTMEZ RüYASI GİBİ AŞKIMIZ YAŞAYACAK SAKIN üZüLME.

71. Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

72. Merhaba Sevgi adası,ben duygu gemisi.Gecenin ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına.Yüküm mutluluk.Haydi uyan,aç gözlerini bak ne diyor gemideki:özledim seni.

73. MESAJLARIN GECİKİR,BELKİDE Hİç GELMEZ.ŞARJIM BİTTİ çAĞRILARIMA CEVAP GELMEZ.PARMAKLARIM KOPTU SANA MESAJ YAZMAKTAN.AŞKIMI ANLATMAYA KONTüRLER YETMEZ.....

74. MUM GİBİ ETRAFIMI IŞITTIM, BİR O KADAR YandIM, YANILDIM, BEN GöRüNTü AçTIM, BENİM GöNLüMü Hİç KİMSE ACIMADI SADECE YandIM ....

75. Mutluluk senin kalbinde dursun laik olduğun sevgiler senin olsun en sevdiğin kişi yanında olsun. Kapa o güzel gözlerini beni yanında bulursun.

76. Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, nede şeytan bir günahı, seni beklediğim kadar...

77. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne gecen zaman seni unutmaya yetecek! ölüp gitsen de seni unuturum sanma, zaman ali$mayi öğretir, ama unutmayı asla!!! ...Tutku

78. Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum karanlığıma, çok değil seni istiyorum yalnızlığıma...

79. Niceleri buna sevda dedi aşk dedi düş dedi, kimileride böyle aşk olmaz unut dedi bu yüreğim çarpıyor seninle senin için bir tek o seni benden de çok sevdi!!

80. öfkeni yapraklara yaz, sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz, estikçe uzaklara götürsün,sevgimi yüreğine yaz, ölürken seninle gömülsün bir tanem.

81. öldürseler bizi sevdamız ölmez,seni nasıl sevdiğimi kimseler bilmez. Sensiz yaşayamam ama haberin var mı? Adını kalbime yazdım bunu kader bile silemez!

82. ölsen bile benden kurtulamazsın kefen olur bedenini sararım, yağmur olur üzerine yağarım, çiçek olur mezarına acarım, ölsen bile benden kurtulamazsın...

83. ölüm bizi ayırana kadar sevgimiz devamlı yaşayacak

84. öyle bir yaşa ki hayat seni kıskansın,öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost ol ki,dostun olmayan utansın.

85. öYLE Birini SEVKİ SEVGİLİM SEN öLüRSEN O Hİç YAŞAMASIN...

86. öyle zor ki yokluğunu yaşamak,akar suyu tutamamak gibi,yıldızlara dokunamamak gibi,gözümde uyku varken uyuyamamak gibi tek kurşunla ölmek gibi "SENİ öZLEMEK"

87. özenme sen güllere güller sana özensin. üzme tatlı canını SEN güllerden de güzelsin. Sen gelmesen de gölgeni gönder. Bu kadar hasretten sonra O bile yeter...

88. özenme sen güllere, güller sana özensin,üzme sen tatlı canını,sen güllerden güzelsin, kendin gelmesen de gölgeni gönder bunca hasretten sonra o bile yeter bana.

89. özlüyorsa özlenen, özlemek güzeldir. Dönecekse beklenen, beklemek güzeldir. Seviyorsa sevilen, işte o her şeye bedeldir!!! Bu sana Süssek! Tutku.

90. PAYLAŞMAK BİR GECE BOYU UYKUYU, PAYLAŞMAK çöLDEKİ BİR AVUç SUYU, MEZARDIR ASLINDA DüŞTüĞüM KUYU, SENSİZİM ARTIK BİR öMüR BOYU...

91. Rüzgarın keman gibi çaldığı ılık bir gecede yatağına uzanıp keşke dediğin bütün güzellikler senin olsun....

92. RüZGARIN KEMANINI çALDIGI VE DAMLALARIN PENCERENE VURDUĞU BİR GECEDE YATAĞINA UZANIP HAYALİNİ KURDUĞUN VE KEŞKE DEDİĞİN TüM GüZELLİKLER SENİN OLSUN...

93. Rüzgarın kokunu bile getirmediği bu uzak şehirde yıldız kaydı sanırsın uykusuz gecenin bir yarısı, oysa sana hasret zamanımın gözyaşıdır gökyüzünden süzülen...

94. Sana bir güvercin gönderiyorum; kanatlarında özgürlük, kar beyaz tüylerinde sevgi ve gagasında bir not; seni seviyorum!!!

95. Sana olan aşkımı yıldızlarla gökyüzüne yazardım, dünyanın en yüksek yerine çıkıp ismini tüm dünyaya haykırırdım, seni unutmak = ölüm, seni SEVİYORUM

96. SANMAKİ İSMİNİ BİR BAŞKASI SİLECEK, SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK...

97. Sen benim bu Kapkara Dünyamı aydınlattın.Yüzüme bir tebessüm ve sevinç verdin.Yoksa ben hiç Güler miydim? Seni o kadar SEVİYORUM Kİ,Gülmeyi bile SENİNLE paylaştım

98. Sen benim için dönüşü olmayan bir yolsun, ya bu yol uğruna öleceğim ya bu yolu bitireceğim. Ama asla vazgeçmeyeceğim.

99. Sen benim ilk sevgimdin! Sen benim her şeyimdin! Ya ben, Ya ben, Senin neyindim???

100. Sen bir çiçek ben bir arı emmek isterdim dudaklarındaki balı.Etiket : Sevgi, Sözleri,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:58:04 | Hit : 18015 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.