» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 606073

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Sevgi Sözleri 13.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Kategorisinde Gez
               

1. SENİ YüZ KİŞİ SEVİYORSA BEN DE VARIM. SENİ on kİŞİ SEVİYORSA EN çOK SEVEN BENİM. SENİ BİR KİŞİ SEVİYORSA O BENİM. SENİ Hİç KİMSE SEVMİYORSA BİL Kİ BEN öLMüŞüM.

2. SENİN İçİN öLEBİLİRİM BİR KURU CANIM VAR VEREBİLİRİM AL GöTüR MAHŞERE GELEBİLİRİM SENİ DAHA NASIL SEVEBİLİRİM???

3. YANIPTA SöNMEYEN SENSİZLİK DERİN BIR KUYU DüŞüPTE çIKAMADIĞIM SENSİZLİK KARANLIK BİR GECE SABAHI OLMAYAN!!!

4. Sevda zamanı geleceksin bana sevda zamanı seveceksin beni benim seni sevdiğim gibi olmasa da!!!

5. Sevdim ama kimi. En tatlı birisini. Nasıl anlatsam sana. İlk harflere baksana.

6. SEVDİN Mİ TUT ELİNDEN SAKIN BIRAKMA.BIRAKDIĞIN AN SEV EMEMİSSİN ASLA.DEDİĞİMİ UNUTMA KüPE YAP KULAĞINA.SEV DİN Mİ SAKIN BIRAKMA TUT ELİNDEN ONUN HİSLERLERİYLE OYNAMA.

7. SEVENE CANIM FEDA SEVMEYENE ELVEDA!

8. Sevgi bazen bir güldür sunulan,bazen bir sözdür söylenen,bazen gözyaşıdır süzülen,bezende bir mesajdır gönderilen.

9. Sevgi dediğimiz nehir e benzer,ya takılır akışına onunla gider,yada içinde boğulursun.Ben içinde

10. Sevgi güldür ama solmaz sevenin vadesi dolmaz sevemeyen adam olmaz sevmekte hoş sevilmekte

11. Sevgi istiridye kabuğu içindeki inciye benzer saklı kaldığı zaman büyür kabuk acılınca büyüme aniden durur.

12. Sevgi nedir ne ister Ah bir bilsem Bir çift gülen göz mü yoksa dudaklardan dökülen gülücük mú yoksa sevdiğine verdiğin bir busemi Ya sizce?

13. Sevgi tepelerdeki çiçeklere benzer onu kopartmak değil yaşatmak önemlidir.

14. Sevgi tıpkı bir gül gibidir,rasgele tutarsın dikenleri batar.yapraklarını acarsan duyguları akar,ama tutmasını bilirsen,o gül senden başkasını görmez oldun mu moruk.

15. Sevgi tıpkı bir GüL gibidir,rast gele tutarsan dikenlerini batar,yapraklarını koparsın duyguları akar,tutmasını bilirsen o GüL sana tapar.

16. Sevgi Tıpkı gül gibidir,Rast gele Tutarsan Dikenleri Batar,Tutmasını Bilirsen... O Gül Sana güler.

17. Sevgi tıpkı güle benzer,rast gele tutarsan dikenleri batar Yapraklarını acarsan,duyguları akar Eğer tutmasını bilirsen,iste o gül sana tapar.

18. Sevgidir en kutsal duygu,hiç beklenmedik bir anda karşımıza çıkar,beklenmedik biriyle bizi mutlu eder.Bu duygunun sizde hiç eksilmemesi dileği ile sevgiler siz.

19. Sevgim ufuklar dan gelip nereye gideceğimi bilmeyen bir lisandır.

20. Sevgiyi sev ipte sevilene değil,sev ipte sevilmeyene sor.

21. Seviyorum ama kimi en tatlı birini nasıl anlatsan sana ilk harflere baksana..

22. Seviyorum dedin,aldattın.Canım dedin,kandırdın.Bir tanemsin dedin,bırakıp gittin.oysa ben sana gönülden bağlanmıştım,şimdiyse yürekten yaralıyım...

23. SEVMEK GEREK HERKESİ.SEVGİ öMRüN NEŞESİ.DüNYA'DA EN GüZEL ŞEY KALPTEN İNSAN SEVGİSİ!

24. Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce.

25. SEVMENİN öLCüSü, öLCüSüZ SEVMEKTİR.

26. Şu yalancı dünyada,bana aydınlık sensin. İnan bana sevgilim,Her zaman kalbimdesin.

27. Tatlı biri vardı sevilmeye değer,güzel biri vardı görülmeye değer,iyi dostlar vardı özlenmeye değer,ama biri var ki can vermeye değer,mesajımı okuyorsa eğer

28. Uçsuz bucaksız Gökyüzsüzünde kanat çırpan Martılar sonsuz huzuru anlatan Denizin Maviliğinde Gördükleri kendi yansımaları kadar essiz HAYAT Gülümsedikçe güzeldir.

29. UMUT YAZIYORUM BİR KIR çİçEĞİNİN TAç YAPRAĞINA. NİCE SOĞUKLARA DAYANIYORDA BİR SöZüNLE KIRILIVERİR DİYE KORKUYORUM....

30. Umutsuzluğa düşersen SEVGİYİ hatırla,kedere çarparsan DüŞLERİNİ hatırla,Yaşamayı sevmiyorsan GüLDüĞüN GüNLERİ hatırla,En zor anında DOST ararsan hatırla.

31. UNUT DEDİLER UNUTTUM AMA; SENİ DEĞİL UNUT DİYENLERİ

32. Unutma ki , unutulanlar , unutanların , unuttuklarını asla unutmazlar!!!

33. Unuttum dersem bile sakın inanma, unutamam seni asla Hiçbir Zamanda, Severim çünkü SENİ CANIMDAN, unutsan bile beni ben seni UNUTAMAM HİçBİR ZAMandA !!!

34. Unutursun dedi unutamam dedim unutacaksın dedi unutmayacağım dedim elbette unutursun dedi gözlerim doldu unutmayacağım dedim.

35. Upuzun bir aşk bizimki.Sanki upuzun bir nehir gibi.Başlangıcı sen bittiği ben ama uçları hiç birleşmeyen.Ayrı değiliz ama uzağız Birleşirsek belki de ayrılamayız.

36. Utandım maldan mülkten usandım yalan sözden kalbim benim olalı canım senin olalı her yerde seninleyim ben seninle doğmuşum sensiz ölemem dünyayı verseler yine başkasını sevemem.

37. Ya Gözlerin aklımda,yada Aklım adında,ya Hayalin karşımda,yada sesin kulağımda,ya ben çıldırıyorum,yada çok özlüyorum,ya özlemek çok güzel,yada özlenen çok özel.

38. YAĞMUR GöRüRSEN GöZLERİMİ HATIRLA SARI YAPRAK GöRüRSEN KALBİMİ HATIRLA ACI TEBESSüM GöRüRSEN DUDAKLARIMI HATIRLA ELLER üSTüNDE BİR TABUT GöRüRSEN BENİ HATIRLA.

39. Yağmur ilahi bir rahmettir yağmurda durup çırılçıplak gelse her şey,gökkuşağı bir yağmurun ardında toprak kokusuyla gökyüzüne seni seviyor dese sende beni sever miydin.

40. YALNIZ BİR KALBİN TEK BİR ANAHTARI VARDIR. MASUM BİR GüLüMSEME. NE OLUR GüLüMSE! BANA DEĞİL KENDİNE.çüNKü BUNU EN çOK SEN HAKEDİYORSUN!

41. Yalvarsam rüzgara getirir mi kokunu bana kuşlara anlatsam aşkımı anlatır mı tanrıya yalvarsam kavuşturur mu seni bana özledim seni anlasana????

42. Yarından umut yok bomboş hayatım tebessümler yalan kan ağlar bahtım teselli aramak bütün hayatım buda yaşamaksa yaşıyorum ben.

43. Yaşamın kıyısında olup ta hayat mücadelesine devam eden,hayat mücadelesi yaparken sevgiyi unutmayan insan, mutludur.

44. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak,mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun!Umutların gerçek,gerçeklerin mutluluk,mutlulukların sonsuz olsun!

45. Adını denizlere yazsam dalgalar siler adını gökyüzüne yazsam bulutlar siler adını kalbime yazdım kimse silemez!!!

46. Adını kağıda yazamıyorum, gün olur yerlere atılır diye.Ellerim tutmuyor, çizemiyorum resmini görenler tutulur diye.

47. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

48. Ağlamak için gözde yaşımı olmalı? Gözler gülerken kalpler Ağlayamaz mı?, solması için gülü Balından mı koparmalı? Pembe bir goncayken gül dalında solmaz mı ?

49. Allah sevenleri sevenine, SENİ`de bana bağışlasın.

50. ARZULAYIŞ, BENCE O, YA İçTEN İçE AĞLAYIŞ, YADA SANİYEDE öZLEM BENCE NE BİR ŞEYE DUYULAN HASRET, NE DE ULU BİR OLSA SENDEN UZAK YAŞAYIŞ.

51. Aşk muz kabuğuna benzer üzerine basınca ayağın değil hayatın kayar..

52. Aşk öyle bir derttir ki derman kabul eylemez.aşık gönlü gitmiştir servet sana düşmez herkimin bedenine değse bu bela oku ölür, mahvolur,gider ve bir daha dirilme.

53. Aşkı ve Sevdayı iki öpücük zannedenlere kızıyorum, çünkü sevdiğini yarı yolda bırakmak, nankörlüğün ve namertliğin en adisi budur işte...

54. AŞKIN GöZYAŞLARI DENİZE DöKüLDüĞüNDE DALGALAR SAHİLE ŞU İMZAYI ATAR: SENİ SEVİYORUM!

55. Ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydı. Utanırdı yaptığından Aşkı tanısaydı...

56. Bakıyor, görüyor, dinliyor ve anlıyorum. fakat seni görünce hiç bir şey anlatamıyorum...

57. Başımı kaldırıp gök yüzüne bakmıyorum artık Sigaramın dumanına vurmuyorsun Yazık ölümüne aşk için deymiyorsun artık NEDEN Mİ SENİ SEVMİYORUM.

58. Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır, geçip giden zaman...

59. Başka birisinin sana çiçek getirmesini beklemeden kendi bahçeni kendin şenelt ve kendi ruhunu kendin süsle.göreceksin ki;dayanıklısın,kuvvetlisin ve değerlisin..

60. Belki sana bu hatıram son hatıram olacak.Bunu yazan ellerim bir gün toprak olacak.Mezarıma gelince son gülleri dikersin.Buda bir son güldü ne çabuk soldu dersin.

61. Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

62. Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek,ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar bitmeyecek.

63. BEN SENİ SEçTİM çüNKü SEN BENİM İçİN YALAN DüNYADAKİ TEK GERçEKSİN...

64. Beni ne zaman unutacaksın?"- diye sorma bana! öleceğim günü bilmiyorum ki...!

65. Benim bu kapkara Dünyamı aydınlattın.Yüzüme bir tebessüm ve sevinç verdin.Yoksa ben hiç Güler miydim? Seni o kadar Seviyorum ki, gülmeyi bile Seninle paylaştım.

66. Benim seni sevdiğim kadar güneş toprağı sevseydi toprak dört mevsim çiçek açardı.

67. Benimsin seni en çok sevdiğimi sensin!!! çok mut uluyum.

68. BEYAZ BİR GüVERCİN GöNDERİYORUM SANA, KANADINDA MUTLULUK, YüREĞİNDE SEVGİ ŞEFKAT, KARBEYAZ TüYLERİNDE UMUT VE GAGASINDA İYİ GECELER öPüCüĞü ONA İYİ BAK OLURMU!

69. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

70. BİLİYORMUSUN BU GECE SENİ DüŞüNüP SANA İçTİM. ŞEREFİNE DEĞİL CANIM,ŞEREFSİZLİĞİNE.

71. Bin yıl ömrüm olsa, bin yıl seni severdim!!! bin yıl sevseydim seni, bin yıl daha isterdim Tutku

72. Bir *Telefon* Bekliyorum *Sevgilim* Diye Başlayan Bir *Telefon* Bekliyorum *Seni Seviyorum* Diye Biten.Dün Gelmesi Gereken Ama Bugün Hala Gelmeyen....

73. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır tüm mesafeler. Kalbiniz nur, haneniz huzur, RAMAZAN INIZ Mübarek olsun.

74. Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NEREDE KOPARAN.

75. Bir dönüsü olmayan yolcuyuz gidenler geri dönmez.Bir gün ölürsem penceren mezarıma yakın olsun arada el salla ki öldüğümü bilmeyeyim.

76. Bir gün buluştuğumuz yerde sensiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacağım, bu lanet kaderime isyan edip tanrıya son defa yalvaracağım,

77. BİR GüN DUDAKLARIN KURUSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GüNEŞİ GETİRİRİM SANA GöNLüN BİR SEVGİ ARASA BENİ ARA KALBİMİ GETİRİRİM SANA.

78. Bir gün dünyanın en karanlık ve en yüksek uçurumundan düşsem ve tutunacak tek dalım sen olsan, sana tutunamamaktan değil seni kırmaktan korkarım...

79. BİR GüN HAYATIN BüTüN GüZELLİKLERİNDEN VAZGEçİP SESSİZ SEDASIZ öLüME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN öLüM OLDUĞUNU GöSTEREYİM.

80. Bir günün bedeli bin yıla bedel, sevginin değeri bir ömre bedel,ömrümün değeri sana bedel...

81. Bir kişi var unutamadığım, bir isim var söyleyemediğim,bir çiçek var koklayamadığım, bir sen varsın dünyada sevmeye doyamadığım...

82. BİR KIZIN EN GüZEL çEYİZİ , öPüLMEMİŞ DUDAKLARI VE çALINMAMIŞ KALBİDİR...

83. Bir köpeğim vardı, bana hep sadık kaldı! bir sevdiğim vardı, köpeğim kadar olamadı!

84. Bir romandın okuyup ta bitiremediğim, bir hayaldin yalvar ipte hükmedemediğim, bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim tek bildiğim var Oda seni sevdiğim!!!

85. Bir şark vardır, dinlerken ağlatan. Bir türkü vardır, kara sevdayı anlatan. Bir mecnun vardı, Leylasını arayan. Birde ben varım, seni hep sevecek olan!

86. Bir sevgi var içimde lekesiz tertemiz,bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,bir duygu var içimde dalsız budaksız,birde SEN varsın içimde unutması İmkansız olan.

87. Bir sır var tanrının arasında,Bir o bilir birde ben.Bir başkasının bilmesini istemem.O da sen.Bu sır ne para ne pul. Nede alın teri.Bu sır SENİ SEVİYORUM

88. Biraz burukluk biraz duygu yüklenirse yüreğine,gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde öZLENİYORSUN....

89. Biz kimleriz diye Sorma biz Hayata boş Vermişler deniz.hayat nedir diye sorma biz hayat Deryasında Yüzenlerdeniz.bizi Arama Lüks Meyhanelerde biz Dost şerbeti içeriz.

90. Bu acılar bu sıkıntılar yaşanacak zira hayallerin mutlu gerçeğe ulaşması acıların ve çilelerin içinden geçmesiyle mümkündür..

91. Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden, ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Tanrı’ya her zaman yanımda olduğun için...

92. BU SABAH MAVİ BULUTLARI AVUçUNA, MUTLULUKLARI GöNLüNE, SEVGİMİ USULCA KALBİNE BIRAKIYORUM. GüNEŞ HER ZAMAN SENİN İçİN DOĞSUN, EN GüZEL GüNLER SENİNLE OLSUN.

93. BU ŞEHRİN üç YERİNDE AYRI GöZYAŞIM VAR BİRİ SENİ İLK GöRDüĞüM YERDE BİRİ BENİ İLK öPTüNGüN YERDE BİRİDE YA BENİ TERK EDECEĞİN YERDE YADA BENİ DAİMA SEVECEĞİN YERDE!

94. Bugün dünyayı istediğin renge boya ve bu rengi tüm sevginle dağıt kendini sevginin rengi diye tanıt çünkü senin varlığın en güzel kanıt

95. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma.

96. CAMLARIN BUHARINA SENİ çİZDİM; ERİYİP AVUCUMA DüŞTüLER;DEFALARCA öPTüM;YİNEDE HASRETİNİ GİDEREMEDİLER!

97. çocuk ağlaması ile bilinir Allah affetmesiyle ama sen beni aldatırsan çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

98. çok ince bir çizgi var Dudaklarının arasında Açılıp kapandıkça Gidip geliniyor ölümle yasam arasında.

99. çöller yağmur görmemiş ki suyun kıymetini bilsin, sevilenler hiç sevmemiş ki sevenlerin kıymetini bilsin...!

100. Dal rüzgarı affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere!!!Etiket : Sevgi, Sözleri,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları | Tarih : 31.01.2010 04:56:31 | Hit : 20162 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.