» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Güzel Sözler Kategorileri

» Hit Güzel Sözler

» Son Güzel Sözler Yorumları

» Güzel Sözler İstatistikleri

 • Güzel Sözler Sayısı 35

 • Okunma Sayısı 131886

 • Kategori Sayısı 8

 • Yorum Sayısı 13

» Ayrılık Sözleri 2.

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Ayrılık Sözleri Kategorisinde Gez
               

1. Hadi uyandır söyle; gördüğüm zamansız bir düş mü.Hadi git uzaklaş,yokluğuna inandır beni gerçekten.Yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

2. Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ahlamak gelir içinden ağlayamazsın bir türlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz...

3. Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüregime düşersin gün geçer her şey biter ama sen bende hiç "bitmeyensin"

4. Hani keklikler uçmaktan yorulur ya seni sevmek yedisinde bir sabinin günlük gelirine konmak gibidir güzelim. Ala şafakta çıkmıştır ise simidinin yarısını satamamıştır. Elleri büyümüştür, yüreği küçüldükçe. Seni sevmek bir trencinin tren altında kalması gibidir.

5. Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan,Yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebilirim.

6. Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

7. Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

8. Hasretin senelere dönsen de ne aşkına bedduam ne sana kinim var Bana bin bir dert çektirsen de seni MAHŞERE kadar sevmeye yeminim var...

9. Hatırına dağlar diz çöksün; sen eğilme sakın, ayrılık, hüzün nedir; sen bilme sakın, bu gönül bahçesinden kim giderse; gitsin sen gitme sakın!

10. Hayat hiçbir insan için ağlamaya denmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

11. Hep kalanlara gidenleri kattım.Bir gün yerine geçemediler.O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.

12. Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam.

13. Her gün sevda çekipte gülünmüyor değil mi? Bir güzelden başkası sevilmiyor değil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi.

14. Hoşça kal bir tanem her şey için sağ ol. Seninle öğrendiğim ve seninle tattığım tüm güzellikler için. Ağlamayı sevmeyi özlemeyi hayatı senle buldum. Her şeyi senle buldum ama seni anlamımı kaybettim.

15. İki ömür değil, iki yalnızlıktır yaşadığımız. Her şey bir yanda ve boş. Gerçek olan şimdi senin yokluğun... Seni özlüyorum...

16. İsyanımın sebebi asi gözlerinde saklı var oluşumun simgesi sebepsizdir güzelim Beni yıkan ,yıpratan adi aşk masalları Bir haykırış olan mezar üstü düşlerim Felaketler hasreti bürümüşler gövdemi Bir öfkeyle beraber güzellidir hasretim Tek yöne çevrilmiş.

17. Kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

18. Kadar insan var ki, dünya doldu taştı ama ben onların arasında yapa yalnızım,çünkü ben sensizim sensiz.

19. Kadar öfke doluyum ki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsem de hırsımı alamam.ya seveceksin yada sevmeyeceksin.ama sunu unutma asla seveni üzmeyeceksin.

20. Kalbim seni unutacak kadar adiyse duygularım onu parçalayacak kadar asildir.

21. Kapkara bir bulut seni sararsa kaybolmuşsan bir meçhulde gözlerini kapa ve elini kalbine koy. Bulursun doğru yolu çünkü beni meçhul bile sende ayıramaz.

22. Korkum sevmek değil Korkum sev ipte ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak. Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşçe vurulmak...

23. Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı...seni çok seviyorum

24. Kurumuş yaprağıyım dalındaki ağacın, Ayrılık rüzgarları esiyor sonbaharın Taşında toprağında, ardında yalnızlığın, Savuruyor her yani öfkesi karanlığın... Gidişinden bu yana göz yaşlarım dinmedi, Kalbimdeki şu sızı yüzümü güldürmedi, Unutturmadı seni bıraktığın bu sevgi, Terk ettiğin duygular unutturmadı seni !

25. Maziye bakarsan haklıyım gökten yere, Ah o çekip gidişin, kalbimi tırmalıyor ha bire, Dönmek istiyormuşsun fısıldadılar geçen, Ben affederim ama kalbim kırılmış bir kere...

26. Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

27. Ne ağlayabildiğim,ne gülebildiğim! Yaşanmış ne varsa sende, yaşanmamışlığı var bende.Şimdi sen söyleyemediklerinde, kesmelerin kesmesinde ve pişmanlıklar denizindesin...

28. Ne geri dönecek yolun olacak nede tutunacak dalın kalacak.. korkarım pişmanlık sonun olacak yalnız kalacaksın günün birinde pişman olacaksın günün birinde..

29. Ne haz var senden ayrı, ne bir tat senden öte. Bir yüzünü görmek değer bin bir zahmete. Vereceğin her acı gönülden kabulümdür.

30. Ne olur gitme Elveda deme Ben sensiz kaderimle Ne yaparım söyle Eriyorum sessizce ölüyorum gitgide özlem var ama çare yok sevgime.

31. Ne seni unutmak gibi bir çaba var içimde. Nede aşkını körükleyen rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm. Nede seni kırmaya dayanabilecek kalbim var.

32. Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bir tanem.

33. Ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz,ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz,ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız.Senin için ey gülüm.Ama sen anlamadın ne yapayım.

34. Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükülür.Bir zaman kalırım öylece neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım.

35. Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen bir gülün çıkardığı sesi çizerse benim sana olan sevgim o zaman biter.

36. Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak,neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

37. Nedir bu isimsiz duygular, sevgilim odamda yağmur kokusu var, kavuşmak üstüne tek bir sözcük yok, ayrılık üstüne tüm şarkılar...

38. Niçin yağmur yağıyor, Neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen, Islak.Cadde desen, Islak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer, Boş ver , Onlar zaten ISLAK...

39. Okşayıp saçını seni sevmeden, bir gün olsun mutluluğa ermeden, göçersem dünyadan seni son bir defa görmeden, çiçek koyma mezarıma gel yeter, dua etme başucumda dur yeter.

40. ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asil ölmek "şensizlikmiş"

41. ömrümün bana kazandırdığı en güzel şey senin sevgindi..Aynı zamanda kaybettirdi gide senin sevgin oldu. Seninle hiçbir zaman birlikte olmadığım halde yokluğuna bir türlü alışamadım.

42. ömür bir çiçek, elbet bir gün solacak. Yaşanan o güzel günler belki bir gün unutulacak, ama bu sayfaları her açtığında sana beni hatırlatacak.

43. önceleri hasreti hiç tatmadım .Yarimden hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım.Zor geldi ayrılık alışamadım.

44. özleminle yok oldum,karardı gecelerim sönmüş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş ,bu ne yalancı sevda buna anlamsız bitiş ,can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş.

45. Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsan da,ne sevgine bedduam, ne sana kinim var.deryaya akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var...

46. Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, bir tanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim... Seni seviyorum…

47. Sana beni sev mi dedim benim için öl mü dedim. Dizlerine kapanıp ta gel kalbime gir mi dedim. Sen istedin,sen istedin ayrılmayı sen istedin.Beni aşka köle edip gençliğimden ne istedin...

48. Sana doyamadan seni benden ettiler, göz yaşlarımı sel ettim, akıntısına kapılıp bana dönersin diye... Oysa sen,açık denizlere ulaşıp bir limana sığınmışsın bile...

49. Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyür mü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.

50. Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ya bana senin gibi bir sevgili, Ya sani benim kadar seven bulunacak.

51. Sandaki vefasız unuttum seni su seven kalbimi terk eden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin çölünde Sürgündeyim Ben !

52. Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

53. Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR.

54. Sen bir yıldız olsan da gökyüzü benim, kayar gidersin,parlaklığına güvenme unutma güneş doğduğu anda sen bir hiçsin...

55. Sen gideli gönlümdeki bütün çiçekler soldu gel be zalim gel gel de gör şu halimi bir el uzat artık şu karanlıktan kurtar beni şu gönlündeki çiçekleri canlandır yeniden.

56. Sen giderken birlikte ağlamıştık. Yerini şimdi yağmura verdim sen gelene dek gözyaşıma ortak olacak başka göz değmesin diye gözlerime.

57. Sen gitsen bile kalbim seninle sevdiğim ,sen beni bırakıp gitmende unutma seni seven bir kalbim var. Kalbimi kırıp gittin düşlerimi yakıp gittin sevdiğim beni de acımadan terk edip gittin. Doymadım sana yârim daha dün gibiydi yaşadığımız, sanki çok mutlumu oldun bırakıp, bir insanın sevgiye nasıl ihtiyacı varsa benimde sana öyle ihtiyacım var "sevdiğim"

58. Sen hiç hasreti tattın mı severken,hiç ağladın mı gülerken,sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken..

59. Sen sigara dumanın altın da yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

60. Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın...

61. Sen yoksun, bense yalnız Şimşek çakıyor gökyüzünde Az sonra yağmur yağacak Her yer karanlık, sokak lambalarda olmasa Dünyanın yok olduğunu sanacağım Ya sen olmasan

62. Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun beraber olamayız benim gibi biliyorsun, ayrı dünyaların insanısın yavrucağım sen kendi dünyanın toprağı da büyüyorsun.

63. Seni ben değil gözlerim seçti onlar beğendi.Sen benim değil onlarınsın. Gittiysen bana ne onlar ağlasın.

64. Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsem de bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yinede kızamıyorum ne olur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum Alla hin kulu dön artık..

65. Seni düşünür, seni özlerim. Sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde..

66. Seni getirsin diye gecelere yalvardım Bu hasret bitsin diye saatlerce ağladım Gözümdeki her yaşta özlem vardı En başta küstüm sevgiye aşka, AğLADIKçA AĞLADIM.

67. Seni hiç sevemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. Niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

68. Seni senle yaşamak varken, neden seni sensiz yaşayayım, seni senle sevmek varken neden seni sensiz yaşayayım inan ki bir tanem bu hiç içime sinmiyor...

69. Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu bük küpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler.

70. Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

71. Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdım. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, küllerini fakat...seni unutmayı düşünürken. Nereden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

72. Sensiz geçen her gün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.

73. Sensiz ne günlerin ne mevsimlerin yok artık değeri yok benim için. hatırı kalmasın o resimlerin yırtmadan son defa bak benim için..

74. Sensizim, senden uzakta seni düşünüyorum, seni özlüyorum ve özlemeyi çok seviyorum Bir gün seni kaybedeceğim duygusu sarıyor benliğimi, korkuyorum ve bu korkuyu çok seviyorum Hani seversin de korkarsın, kaybetmeye uzaktan bakmak yeter bilirsin , sensizim, sevgin yok artık Ama ben yinede senleyim çünkü seni seviyorum.

75. Ses etmesem de öfkem saklı sana bakışlarımda bir tokat atıp gitmek vardı ama alacağın olsun o da değmezdi sana.

76. Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluğuna, hasretin hiç bitmedi.

77. Sesini duysam da her an yüzünü görmek değil özlediğimi bil her an.Hiçbir şey yüzünü görmek gibi değil

78. Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

79. Sevdim de ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime.. düşündüm taşındım kendi kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım...

80. Seven unutmaz Unutan Sevmemiştir , Eğer sev ipte unutmuşsa Sevmesini bilmemiştir , çiçekler solabilir yapraklar dökebilir , Seni herkes unutabilir ama ben ASLA.

81. Sevgi denildiğinde toz pembe bir hayat olduğunu. Ayrılık denildiğinde ise anlatamam sende yaşa anlarsın diyorlar... Neden kelimelerle anlatamıyorlar..

82. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları!

83. Sevginin en güzelini Tutkunun en kuvvetlisini Ve bağlılığın en asilini tattım. Bütün duyguların dillerini tattırdın ya bana Ayrılığında EN acısını yaşattın..

84. Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir dala vuslata yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun.

85. Sevmemiştim kimseyi seni sevdiğim kadar,çekmedim kimseden senden çektiğim kadar.

86. Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorum ki ayrılacaksın çok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama işini bırak bende Ayrımsı yorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.

87. Simdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek

88. Simdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına...

89. Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Astığımı zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GöZLERİ GöZLERİNE...

90. Son defa esmeden denizlerime ey! Deli fırtına bağrımı yakma nereye gidersen beni de götür bu sahilde beni yalnız bırakma.

91. Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

92. Söylemek istediğim o kadar çok şey var ki başını bilip sonunu hatırlayamadığım. Sevdiğim bir kişi var ki sevdiğimi söyleyemediğim. Gözlerimde o kadar çok yaş var ki utanıp ağlayamadığım.

93. Şu dinmeyen arzuya karşı koysa da dağlar,ümitsizce gözlerim sanma ki her dem ağlar;Varsında hasret ile geçiversin seneler,Bizi ayıran yollar bir gün yeniden bağlar...

94. Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki.Tutunduğum dalsın.Beni affet.

95. Unut dedin! Unutmam dedim! Unutursun dedin! Unutamam dedim! Unutmalısın dedin! Unutmamalıyım dedim! Unutacaksın dedin! Unutmayacağım dedim! (gülümsedin) elbet Unutursun dedin! (gözlerim doldu) asla Unutmam dedim ve de asla Unutmayacağım! sen Unutsan bile.

96. Unut demek kolay, gel bana sor birde, hatırladıkça göz yaşlarımı tutamıyorum, dilimin ucunda sen, başımın içinde sen, kaderim misin, ecelimmişsin sen, unutamıyorum işte...

97. Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HüKüMSüZDüR.

98. Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.

99. Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim göz yaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.

100. Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmemEtiket : Ayrılık, Sözleri,
GÜZEL SÖZLER BİLGİLERİ
Ekleyen : Dorukcan | Kategori : Ayrılık Sözleri | Tarih : 31.01.2010 05:04:22 | Hit : 4188 | Yorum : 0

» Güzel Sözler Yorumları

GÜZEL SÖZLER YORUM YAZ

 

» Copyright

2oo8-2o18 © Copyright Dorukcan.com
SiteMap | © C.C.P.