» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Merhaba Merhaba diyorum ama çok kızgınım çok Neden niye soranlar olacak hemen yanıt vereyim 70 küsür üyemiz var ama yazan yorum yapan bir elin parmakları kadar yok Peki neden niçin Sahi neden yazamıyorsunuz yazan yerlerinizmi ağırıyor yoksa yazılar sizemi hitap etmiyor Tartışma konularımı açamıyorsunuz sahi sizin her hangi bir düşünceniz yokmu Laf olsun diyemi üye oldunuz Sahi ne istedigini neden
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.05.2008 00:46:06

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • dorukcan kardeş sinirlenmişin ama bu böle olmazkki eminim arkadaşlar yazmak istiyordur yazacaklardırrr şöle yapsakk bi tane selamlaşıp günün geyiğini yapacağımız bi sayfa açalım aynı radyodaki gibi gerçi radyo bu ihtiyacvımızı karşılıyoo sanırım o yüzden foruma pek yazamıyozz belki arkadaşlarınde beklentileri talepleri olacaktır onlarıda buraya yazsınlar ona görede değerlenrirelim ben inanaıyorum
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.05.2008 22:28:31

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Zeze arkadaşım selamlaşma forumu varda selam veren yada merhaba diyen yok Ben isyana devam
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.05.2008 22:44:25

» Cevap Veren lutfu

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • tartisacak okadar kunu varki ama tartismaklada cözüm üretemiyoruz enkısacasi bugün ülkemize baktigimizda okadar üzücü olaylar yasaniyorki ama herkes bana dokunmayan yılan binyıl yasasin diyor ve kendi cikarlarina bakiyor ama bu ülke ekadar sehit vermis mermeyede devam ediyor ve biz bukadar sustukca o sehitlerin haklarini hella etiremeyiz arkadaslar kısacasi bizi yönetenler kıralllar gibi yasiyor k
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.05.2008 23:46:10

» Cevap Veren Sudenaz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • 550 millet vekli var doğru ama hepsi genel başkanının ağzına bakıyor hangisi bağımsız hangisi kendini düşünvesini söyleyebiliyorki
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.05.2008 01:54:29

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bir site kurucusu ve yöneticisi olarak İstiyorum ki sitemize üye olanlar başka sitede olan konuları Sitemizde bulmasın Sitemiz üyelerinin kendilerine dair konuları eklesin ve katılımcılar bu kounlara yorum yapsın ve ziyaretçilerimiz okusun istiyorum Katılımcıların buna özen göstermesini rica ediyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2010 01:51:34

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Siteyi hazırlayan yönetimdir site içeriğini oluşturan üyelerdir Yani Forum bölümüne yani konular ekleyen üyelererdir ki Oluşturğunuz konular kendinizden konular ise ne ala ancak kopya pasta konular ise yönetimimiz tarafından silinmiş olabilir Yönetim kopya pasta konuları silmekle yetkildiri ve hiç kimse bunun hesabını soramaz Web sitemiz çok geniş alanda hizmet vermektedir ve konularımız sadece Fo
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.05.2010 03:08:33

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben bildim bileli yöneticiler hep isyan eder Halka inip ey halkım nasılsın ne yersin içersin derdin ne sormazlar Sanaldada değişen bir şey yok Bakış açısını değiştirmek farkındalık yaratmak lazım bence
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.05.2010 19:25:28

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı