» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • nerelere uğramışım bunu görmenin kolayı yokmu varda benmi göremiyorum
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.10.2009 09:05:27

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Nerelere uğramışsın bilgisi yok ancak kaç konu açmışsın kaç konuya yorum yazmışsın gayet kolay görebilirsin En basiti Yazdığın konu altında olan MesajAt | Bilgileri | WebSitesi | Konuları | Cevapları Yönet | Alıntı | Word | Yazdır | Gönder Menülerden görebilirsin ayrıca kendi bilgilerinde bunları görebilmen mümkündür
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.10.2009 17:35:05

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • yine üstteki soruyu soracam ve yine alttaki cevap verilecek gibi önce görüyordum şimdi göremiyorum şir gazete köşesi söz eklediğim sayfalar vardı göremedim sanırım benim açtığımda vardı silindi boş yere aramayım teşekkürler
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.01.2011 20:22:10

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Daha önce verdiğim yanıtı vermeyeceğim çünkü daha önceki yanıt farklı tasarımdı Tasarım tümüyle değişti ve bir çok konu cevalarda silinmeler oldu Sakın ola ki konuyu kişileştirmeyesin Tasarım gereği bazı konulara ve içeriklere veda etmek zorunda kaldık Senin sorularının cevabını yakında site güncelemesinde çok rahat bulacaksın Bunun için biraz sabıretmen ve beklemen gerek 1 2 3 sene bekle demiyoru
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2011 00:31:34

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı