» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Saniyeler Dakikaları Dakikalar Saatleri Saatler Günleri Günler Haftaları Haftalar Ayları Aylar Yılları Yıllar çoşup çağlayanlar misali Dorukcan com ailesi olarak yeni yaşını kutlar ailece sağlıklı mutlu uzun ömürler dileriz Yeni yaşın çağlayanlar gibi huzurlu berrak ve çoşkulu olması dileğiyle
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.12.2009 00:02:18

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.12.2009 00:45:49

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok teşekkür ederim güzeller Ne güzel sözler bunlar böyle Gerçekten yüzümde bir tebessüm oluşdu mesajlarınızı okurken çok teşekkür ederim Bir yerlerde beni düşünen birinin olması çok güzel bir duygu sağolun varolun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.12.2009 01:02:43

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir Geleceğini oluşturacak günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.12.2009 17:52:25

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili Dorukcan TATLICADI suleymano Murat ve Ceylan güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Gezinirken çok anlamlı bir şiir ile karşılaştım Paylaşmadan çıkmayayım diyorum Özdemir Asaf şiirleri her zaman etkilemiştir beni bir çok şeyi kısacık cümlelerle anlatması beni böylesine etkiliyor ve hayran bırakıyor belki de kimbilir Doğru söze ne denir biz susalım Asaf Usta konuşsun Kelebek Son isteğin n
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2009 00:48:30

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Dorukcan com ailesi olarak yeni yaşını kutlar ailece sağlıklı mutlu uzun ömürler dileriz Dostlar ırmak gibidir Can Yücel Kiminin suyu azkiminin çok Kiminde elleriniz ıslanır yalnızca Kiminde ruhunuz yıkanır boydan boya İnsanlar vardır Üstü nilüferlerle kaplı Bulanık bir göl gibi Ne kadar uğraşsanız görünmez dibi Uzaktan görünüşü çekici aldatıcı İçine daldığınızda ne kadar yanıltıcı Ne zaman ne g
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.12.2010 01:16:49

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok teşekkür ederim dorukcan arkadaşım Herzamanki gibi unutmadın saol varol Şiiri okuyunca merak ettim hani Birçok kişi vardır hayatımızda Hepsi de bizim için aynı şeyi düşünmez elbette Size göre şiirin hangi kıtasındaki tip beni anlatıyor acaba Şiirde birçok insan motifi çizildiği için buraya beni kutlama olarak yazılınca merak ettim hangisi bana yönelik okuyayım bilmem lazım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.12.2010 03:27:35

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı