» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Sesimi Duyan Varmı Uykudaydı İstanbul İzmit Adapazarı Gölcük Uykudaydı Bolu Düzce Değirmendere Yalova 17sinde Ağustosun sonra 12sinde Kasımın Dipten bir uğultu koptu bir çığlık yükseldi topraktan Saniyelere sığdı onbinlercesi ölümün Sonra Çığlıklar ağıtlaraağıtlar çığlıklara karıştı Ben buradayım… SESİMİ DUYAN VARMI Geceydi uğultulu geceydi binleri aldı gitti Gövdem toz toprak göçük altında gövdem
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.08.2008 17:22:30

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ölenleri rahmetle anarken Yaşanan acılardan ders alarak gereken önemleri almamız gerekirken aradan geçen onca yıla rağmen istenilen önlemlerin henuz alınmadığını görüyor isyan ediyoruz Aynı Acıları Yaşamamak Dileğiyle
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.08.2008 20:48:49

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Orada Kimse Var mı Ağustosta bir geceydi Saat 3`ü beş geçeydi Gece dilsiz gök sağır Yaram ağır Sesimizi duyan var mı Annemizi gören var mı Neredesin üşüyorum yalnızım Allahım yağmurlar yağdır Bu yangının acımızın üstüne Gittin sen kaldım yarım Benim güzel canım karım Yastığımda yüzünün izi duruyor Başucumda kitapların Seni sorar çocukların Neredesin üşüyorum yalnızım Allahım yağmurlar yağdır B
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.08.2008 10:33:53

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı