» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • CANIM AKGÜL ÜM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVDIKLERINLE SEVENLERINLE NICE YILLARA IYIKI VARSIN IYIKI TANIDIM SENII
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2008 01:25:33

» Cevap Veren emrky

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili arkadasim Dogumgununu kutluyor sevdiklerinle ve sevenlerinle nice nice mutlu yillar diliyorum Iyi ki dogmussun da seni tanima firsatim olmus emre
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2008 06:05:53

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • and onclick= ifthis alt window openhttp www sevdimseni com dogum gunu 987 jpg src= http www sevdimseni com dogum gunu 987 jpg onload= iflargerThanthis width700 {this width=700this alt=Click here to see a large version} border= 0 alt= CAN DOSTUM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜLÜCÜK YÜZÜNDEN EKSİK OLMASIN VE TÜM DİLEKLERİN GERÇEKLEŞSİN AİLEN VE BİZLERLE NİCE MUTLU YILLARA CAN DOSTUM İYİKİ VARSIN
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2008 11:06:45

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Arkadaşım doğum gününü kutlar ailece sağlıklı mutlu nice güzel yıllar dilerim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2008 11:37:05

» Cevap Veren Akgul

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Cok tesekkur ediyorum hepinize beni boyle gunde yalniz brakmadiginiz icinIyiki varsiniz iyiki tanidim siziSizleri SEVIYORUM
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2008 15:36:01

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • sevgili akgül mutlu yılar dilerim herşey gönlünce olsunn
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.05.2008 22:20:11

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı