» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Biliyorum kızgınsın Kırgınsın Söylemek istemediğin sözler dilinin ucunda Hani biraz tutmayıp bıraksan kendini hepsini vuracaksın Zor duruyorsun Kibarlığından Ya da doğru kelimeleri arıyorsun halâ Yok boşuna arama Sevginin arkasında bıraktığın her hece kaybolmuş sayılır Derin bir kuyuda onlar şimdi ulaşılmaz karanlık dipsiz Bırak orda kalsınlar Onlar çirkin Dokunsan elini dilini yakarlar Canını ac
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.05.2008 23:20:25

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Seni Sevmek Seni seviyorum Çünkü Her sabah kalktığımda Yasamak için tek nedensen varsın Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var Seni seviyorum Çünkü Bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin Bir ressamın fırçasından çıkmış gibi Ama alalade bir renk değil Gökkuşagının her tonunu gölgede bırakan bir renk Seni seviyorum Çünkü Bu soğuk günde içimi ısıtan bir esinti gibisin Hafiften esiyorsun İlikleri
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.05.2008 23:36:42

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı