» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar değil Her zam
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2009 18:43:33

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen Sen Sen Bir dağbaşı yalnızlığı yaşıyorum yeniden Dağbaşı yalnızlığı ölümden beter Hiç kimse aramasa sormasa beni Sen gelsen yeter Huzur ellerinin güzelliğidir Gözlerin karşımda mutluluk denizi Her sabah soframızda ekmeğimizi Sen bölsen yeter Yüreğim seninle yaylalar kadar serin Ne bir çizgi hasret ne bir nokta gam Yayla dumanı gibi gözlerime her akşam Sen dolsan yeter Bende çares
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.05.2009 21:24:33

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sen Varya Sen Sen var ya sen sevgili sen Gönlümü ışık gibi aydınlattın Geleceğe ümit ile baktırdın Bana güzel mutluluklar tattırdın Sen var ya sen sevgili sen Dertlerime her zaman ortak olan İyi ve kötü günlerimde destek olan Yaşama azmini bana veren Sen var ya sen sevgili sen Yüzümü sevginle güldüren Beni umutlu günlere sürükleyen Benim yaşa azmime hayat veren Sen var ya sen sevgili sen Ömrüm
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2009 00:16:34

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • SENİN İÇİN BURADAYIM İçimde bir ümit var onun için burdayım Belki gelirsin diye senin için burdayım Vakit çok geç olsa da gönlüm mahzun kalsa da Yine aynı masada senin için burdayım Burada izlerin var Islanmış gözlerin var Verdiğin sözlerin var Onun için burdayım İnan ki sensiz canım mutluluğa düşmanım Affet beni pişmanım demek için burdayım Elini elime alıp öylece bir an kalıp Sana son kez sarıl
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2009 00:55:29

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yinede Korkmuyorum Seni Sevmekten Yinede Korkmuyorum Seni Sevmekten Kaçmaya çalıştığın gerçek Bir gün karşına çıkacak Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak Ben senin varlığını seviyorum Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda Seni duymayı Seni özlemeyi Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum Hiç korkmuyorum seni sevmekten Senin gülüşünü seviyorum Her bana bakışında Gözlerinde okuduğu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2009 01:01:09

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Seni sevmeleri seviyorum ben Seni özlemeyi Seni düşünmeyi Senin var oluşunu hatta Yokluğunu seviyorum… Seni görmesem de Sana ulaşamadığım anlarda bile Seni seviyorum ben… Seni sensiz yaşamayı Sensizlikte bile seni hissetmeyi Bana bakışlarında ki Gözlerindeki manayı Gözlerinin içindeki beni seviyorum… Korkmuyorum bu duygulardan Bana yaşattığın hisleri seviyorum Sendeki sıcaklığı Bana olan uzaklığı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2009 01:03:19

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • ne romantik garıı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.12.2014 15:56:05

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı