» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşktı o Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o Beni durup yenileyen Oydu duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu dolu dizgin gidişime dur diyen Bir bıçağın keskin yüzünde kan lekesiydim Aşktı yine beni yıkayan arıtan su Böyle ak pak olacağımı bilir miydim İçimde açmasaydı o sevmek duygusu Ben bir tutsağım şimdi sevgiye gönüllü Çözmeyin ellerimi zincirlerim kalsın Görsün prangalarım o doğacak günü Ve bu d
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.07.2008 18:25:35

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Güzel şiir paylaşım için teşekkürler
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.08.2009 00:55:27

» Cevap Veren bahaca

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk Yasta “Dön” demek için başlayan cümleler “Git” ile bitiyor artık… Yazık… Oysa aşk aksa tekrar gözlerimizden Bir daha… Huzur ve mutluluk baş başa… İlk günkü gibi Vücut vücuda olsak… Son defa… “Sen” ile başlayan cümleler Yokluğunla noktalanıyor… Oysa biz olsak… Eski bir şarkı gibi… Bir daha… Sen ve ben… Son defa… Yanlış olsan da Atamam ki içimden Kalp anlamaz nasıl olsa… Bunlar son sözüm san
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.08.2009 00:57:13

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bahaca güzel paylaşım eline sağlık
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.08.2009 10:24:56

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı