» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Bu Konu Murat Tarafından 20 Haz 2010 192159 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.06.2010 19:04:52

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Bizler aynı toprak aynı vatan üzerinde farklı dildinırka mensup kişileri barındıran ve aynı bayrağın altında yaşayan insanlarız Asla şimdiye kadar bu konularda insan ayırt etmedim amaaaaaaaa Şehidimin kanını döken bu ülkeyi bölmeye çalışan kardeşi kardeşe düşman eden bu zihniyetleri ve buna öncülük eden herkesi şiddetle kınıyorum Buna göz yuman baştan sonra yetkili olan herkesi şiddetle kınıyorum
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.06.2010 19:17:10

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Gücüme gidiyor Aslan gibi delikanlıların askerlik görevini yerine getirdiği için şehit edilmelerini izliyorum Yıldız gibi düşüyorlar birer birer Referandum yapılıyor o sıra Trilyonlar bir kağıt parçasına sebil ediliyor Tetiği çeken ellerin sırra kadem bastığı topraklarda Cumhurbaşkanını halk seçecekmiş Halkın seçtiği Başbakanları gördük Bir de Cumhurbaşkanını görürüz Ama 20 yaşındaki gençlerin ya
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.06.2010 18:04:53

» Cevap Veren Oguz

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Her Türlü Terörü bende kınıyorum BAYRAK Eymavi göklerin beyaz ve kızıl süsü Kızkardeşimin gelinliğişehidimin son örtüsü Işık ışık dalga dalga bayrağım Senin destanını okudum senin destanını yazacağım Sana benim gözümle bakmayanın mezarını kazacağım Seni selamlamadan uçan kuşun yuvasını bozacağım Dalgalandığın yerde ne korku ne keder Gölgende bana da bana da yer ver Sabah olmasın günler doğmasın ne
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.07.2010 19:09:34

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı