» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • AKP nin giderek kan yitirmesi özellikle kırsal kesimde eski gücünü yitirmesi birilerinin canını sıkmış olmalı ki bağırıp çağırmaya başladılar kimdir bu bağırıp çağıranlar fethullahçı medya ve onların öteki gazetelere sızmış sözde demokrasi kahramanı dostları ahbapları onlara göre 28 şubatı destekleyenler şimdilerde AKP iktidarına karşı bir hareket içindeymiş provakotörleri kullanarak çatışma çıkar
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.04.2008 18:20:39

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Gerçekten inanan insanlar din tacirlerini fark edebildimi bu konuda endişem var 40 yılı aşkındır din tacirliği yapan tarikatlar onlarca insan kandırdı dolandırdı ve sömürdü sömürülenler bir kaç torba makrnaya oy verir hale gelmişken din tacirleri lüks villalarda veya AB de yaşamaktadırlar Sorarsan allah yolunda yürüyorlardır ancak allahı kandırdığını sanan şarlatanlardır Böylesi şarlatanlara kanan
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.04.2008 10:04:55

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • devletimiz sağolsun çok güzel bilinçlendiriyor halkı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.04.2008 21:12:32

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • korkuyor fetullahtan kimse cevap yazmıyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.04.2008 13:42:03

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • sevgili basali kuracağın bir cümle için bir kez yanıt yazman gerekmiyor yanıt vermek isteyenler gerektiginde vereceklerdir korkanı yada korkmayani yantiylada belli olmaz sen kormuyorsunda neden nicin korkmadıgınıda ortaya yukarıdaki yazınla ortaya koymuşsun Yazına ilve bir içerik olması gerekir nedeni ise bu konuda artaştırmaların bilgi birikimin olduğuna ınanıyorum ve bizimle paylaşmanı bekliyoru
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.04.2008 03:58:07

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • ben o cümleleri kurarken kötü bir niyetim yoktu sadece o her yazıya cevap veren arkadaşlar buna neden cevap vermediler insan düşün meden edemiyor istiyorum ki genişçe tartışalım bir kusurum olmuşsa afola
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.04.2008 08:59:28

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Tartışma konusunda haklısın Ülkemiz gereçeğine bakıldığında neden tartışılmadığını ve tv lerde izlenen program kalitesini görebiliriz Halk tartışmayı düşünmeyi sorgulamayı sevmez Bol geyik olsa bak ne çok yazan katılan olur ha birde belden aşağı konular rövanşata yapar çünkü milletin belden aşağıda kafası süper çalışıyor baksana başbakan bile 3 çocuk yapın diyor oysa diğer yandan 7 çocuğu olan ve
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.04.2008 11:40:30

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • okadar haklısınki birşey diyemiyorum umarım uyandığımızda iş işten geçmemiş olur saygılar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.04.2008 12:59:34

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • başarılı söylediklerinde haklısın ancak bunu değiştirmek için neler yapmalıyız benim kafamı karıştırıyor eğitim sistemimizz tamamen ezbere ve fırsatçılığa dayalı gelişiyor düşünen değil tüketen bi nesil veee böle bi nesildeee yerrr maleseff ne versen yerrr
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2008 00:06:31

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Deniz Baykal emicemiz 10 kez CHP başkanlığına seçildiye o bizi kurtaracak eh ülkenin gerçekte Sosyal demokrat ve sosyal adaleti savunan partiye ve lidere ihtiyaç var işte tamda bu noktada baykal ben varım diyor habire konuşur hiçbirşey yapmaz Baykal gibileri var oldukça ülkede her türlü varlık ürer gelişir ve heryerde etkili olur
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2008 01:30:08

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • sadece Baykal la olacak iş değil sosyal demokratlıktan falanda vazgeçtim ben artık artık Atatürkçü Cumhuriyetçi olmak için mücadele vermek gerekiyor Demokrasi için
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.04.2008 10:11:45

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı