» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Posta Gazetesinin Ankara temsilcisi Hakan Çelikin yazısı Bir TÜRK olarak Kürtlere soruyorum Kürtler bu ülkeye ne vermiştir Kürtlerin Türkiyeye bugüne kadar ne katkıları olmuştur Sosyal bilimsel ve sanatsal anlamda yaşamımıza neler katmışlardır Kendilerini etnik kökenlerini ön plana çıkararak tanımlayan ve kendilerine verilmiş en büyük hak olan BU GÜZEL ÜLKENİN TÜRKİYENİN VATandAŞI OLMAK HAKKINI b
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.06.2009 11:36:16

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Ya Sev Ya Terket dediğimiz zaman millet ayağa kalkıyor Ama ayağa kalkanlar söz konusu şehitlerimiz olunca sineye çekiliyor Murat arkadaşım yazıya harfiyen katılıyorum Kürtler sadece piyondur akılları başlarına gelmedikçede öyle kalacaklar İnsan yediği ekmeye ihanet ediyorsa zaten ondan bir hayır beklenmez 68 kuşağından beri türkiyenin kuyusun kazmaya çalışan militanların kökenlerine baktığmız za
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.06.2009 17:07:17

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • filizcan çok dogru noktalara basmışsınız Söylenecek çok söz var Sayın Hakan ÇELİ K in Düşüncelerine tamamen katılıyorum Ellerine yüreğine saglık Onun için buraya taşıdım Aydınlarımız gerçekleri görüp yazsalarhiç bir sorun kalmıyacak ve bizler daha iyi bir ülkedaha zengin daha mutlu bir ülke nasıl oluruz araştırmasına girecegiz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.06.2009 21:46:41

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Aydınlarımız derken sevgili murat bir durup düşünmek lazım Medyaya baktığımız zaman bizlere aydın diye sunulan zatı muhteremlerin bir çoğunun karanlık olduğunu görüyoruz Aydın denen kesimin Türkiyemizi çokda aydınlattığını düşünmüyorum Aydın derken bir defa daha durup düşünelim Kim bu aydınlar Kim için neler yapıyorlar YAda Türkiye için neler yaptılar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.07.2009 00:24:35

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Haklısın filizcan fazla okumayan millet olarak tv lerin esiri olmuşuz Bize sunulan ne varsa habire tüketiyor Onların yönlendirmesiyle hareket ediyor adeta onların esiri olmuşuz Düşünmüyor sorgulamıyor adeta uyuşmuş bir durumdayız Bunu herkes için söylemiyorum Ama genel oyle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.07.2009 14:35:05

» Cevap Veren nesrin

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • nede güzel yazmışş
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.07.2009 22:17:12

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı