» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Kefenin altındaki filistinli bir kız cocugu Ölmeden önce cok güzel di sanırım Ama senin yaptıgın gibi LOREAL kullanmadıgına eminim bunun SORUMLUSU SİZSİNİZ HALA ISRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ ONUN NE SUÇU VARDI SEN LIKIR LIKIR COCA COLA IÇERKEN ISRAİL TIKIR TIKIR COCUKLARI KATLEDIYOR BELKI 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN ALDIĞIN HER MARLBORO DA ISRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERIYORSUN ONUNLA
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.01.2009 22:11:49

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • OLDUKÇA ÜZÜNTÜ VERİCİ BİR DURUM İÇİM PARÇALANIYOR AMA BİZ HANGİ ÜRÜNÜ ÜRETİYORUZ HANGİ ÜRÜN YERLİ Kİ KALDIKI BU ARAP MİLLETİ KENDİ TOPRAKLARINI YAHUDULERE SATMADILAR MI kURTULUŞ SAVAŞINDA İNGİLİZLERLE BİR OLUP BİZLERİ ARKADAN HANCERLEMEDİLER MİHER ŞEYE RAĞMEN BU ZÜLÜMÜ KINIYORUM İSRAİLİ VE ABD YI KINIYORUM
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.01.2009 00:05:21

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Biz Türk milleti olarak yapılanları çabuk unutuyoruz Geçmişte arkamızdan vurulduk Filistin kamplarında teröristler yetiştirildi Ne kadarda bunların bilincinde olsamda çocuklar varya o çocukların perişan hali işte orda herşey bitiyor Allah yardım etsin arap milletinede akıl versin diyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.01.2009 12:34:52

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bu konuya hiçte katılmıyorum ve arap milletine güvenmiyorum Elebbte orada yaşanan daramatik can kayıplarına çok üzülüyorum ama şunuda sormadan geçemiyorum Ey arap toplumu siz asırlardır ne yaptınız Petrollerinizi kime nasıl sömürttünüz ve kimin himayesinde yaşadınız İsrail sürekli Laboraturlar kurup çalışırken sizler ne yaptınız Kusura bakmayın cehaletin bedelini ödüyorlar ve ödeyeceklerdir Öyle d
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.01.2009 01:18:11

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bu güne kadar PKK destekleyen ve bizim askerimizi onlarca sivil insanımızın ölmesini sağlayanlar araplardı Arap toplumunu mantığınızla bir süzün analiz edin lütfen Şunda hem fikirizi dünyanın hiçbir yerinde insanlar ölmesin istiyoruz ama toplum hak ettiğiyle yönetilir sözünü de unutmayalım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.01.2009 01:25:45

» Cevap Veren rahim

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HİÇ BİR SEBEP BU ZULMÜ HAKLI GÖSTEREMEZ
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.01.2009 13:12:38

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Zülüm yönetenlere değil yönetilenlere yapılıyor her zamki gibi Halkın bunda bir suçu yok Halk zulüm çekiyor baştakiler ise gün geliyor kadeh tokuşturuyor Ülkelerin hangi iktidar olursa olsun idealleri vardır Bu ideallerin bedelini halk çeker öyle yada böyle Bu yapılanları insanlık adına utanç verici buluyorum SAvaşlar olmasın insanlar ölmesin hele hele çocuklar hiç ölmesin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.01.2009 13:53:10

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Herkes ektiğini biçiyor ve bu savaş Müslüman Yahudi savaşı değil bazıları böyle lanse etmek istiyor Arap aleminden ufacık dahi tepki gelmedi bu sizi hiç düşündürmüyormu İnsan zülüm hiçbir yerde yapılmamlıdır bundan hemfikir olabiliriz ama şuda bir gerçekki dünyada hak değil para güç konuşuyor ve haklıda olsan güçlü zayıfı eziyor acı ama gerçek bu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.01.2009 10:15:18

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bu yaşananlar hiç bi zihniyete sığmaz biliyoz ama olayın yaşananların dinle bağdaşması çok yanlış ne geldise başlarına islamiyetindinin inancın yüzünden geldi başlarına israil ürünlerini almamak kullanmamak iy tmda din için cihada çağırmak çok yanlış ve saçma EĞİTİM olsa ne güzel olcak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.01.2009 00:33:27

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • İsrail mallarını kullanmayın demek cihada çağrı değildir Bizim aldığımız ürünler onlara silah olarak geri dönmektedir Kısacası bu Yahudiler lanetlenmiş bir toplumdur İster inanın ister inanmayında biraz araştırın Onların hiç bir zaman vatanı olmayacaktır Bu konu ince bir konu sadece hatırlatıp geçeyim istedim Arap toplumu islam dinini seçtiği için değil salaklığından hep geri kalmıştır Dinle tembe
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2009 08:36:21

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • israil malları için cihada çağırmak dememiştim zaten ve lanet diye bikelime ve inaç yoktur bu düşünceler ancak eğitimsiz ve geri kalmış toplumların uydurmasıdır söz meclisten dışarı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2009 23:50:23

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı