» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Atatürkü sevmez Humeyniyi sever Dün gece Teke Tek programında yaşadığım şoklar giderek yaşlanan kalbime ağır gelmiş olacak ki sabaha kadar uyuyamadım Maksadım üniversitede türban meselesini üniversitede okuyan kızlarla konuşmak tartışmaktı Konuklarımdan ikisi türbanlı ikisi ise başı açık kızlardı Başı açıkların biri kendini liberal diğeri ise Kemalist olarak tanımlıyordu Her dört kız da kendi görü
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.06.2008 17:39:59

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Proğramı seyretmedim ama yazıyı okuyunca kanım dondu İnsanın aklı almıyor Bir genç nasıl Vatanının altını oyar Düşmanca hareketlerde bulunur Uyan ey Türk gençliğibir zamanlar sağcı solcu dediler olmadışimdi müslüman laik diyerek Vatanımızı bölmek istiyorlar
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.06.2008 19:54:36

» Cevap Veren Ebrush

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bu haberin videosu http video haberturk com Video aspxv ID=36187k A=haberturk O gece gözümü kırpmadan o programı seyrettim Ve ertesi sabah yazdıklarım da bunlar http www dorukcan com site Haberler asphaber=gosterhaberne=54 Bunlar bu kadar senedir bunun için çabalıyorlarsa eğer bence hiç bir engeli tanımadan hatta hedeflerini de büyüterek yollarına devam etmeye çalışacaklardır Eğer dün gece Fatih A
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.06.2008 21:54:13

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Evet pazartesi sabahı ebrush arkadaş programdan bahsetmiş ve yukarıdaki yorumunu yazmıştı Program içeriği daha sonra yayınlandı okuyup videosunu izleyince şok olmuştum Erzurumlu nenehatun kahramanmaraşlı olmuş kurtuluş savaşını başlatan sütçü imam olmuş Üniversite kazanmış bir insan kendi tarihini bu denli yanlış bilebilirmiydi Kim bunlara yalan yanlış tarihi bilgisini veren beyinlerini yıkayan zi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.06.2008 23:38:42

» Cevap Veren Ebrush

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Altaylının sitesinde bu program için yapılan yorumlardan bir kaçı Sayin Altayli Bunlar 85 yildir baski var falan diye sacmalarken hic akliniza kizim ne baskisi sen oruc tuttugu icin dovulen bir tane adam gordunmu ama ben tutmadigi icin dovulen oldurulen cok gordum Anadolunun cogu yerinde ramazanda yemek yiyecek yer bulamazsin kimsenin cesareti restauranti oglen acik tutmaya yetmez demek gelmedimi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.06.2008 00:01:26

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yorumları okudum ancak şu bir tezat değilmidir Bu insan İst Ünv kazanmış Hangi bilgisiyle ve nasıl kazanmış bence gercek tarihi biliyorlar ama Hümeyni cariyesi olmaya aday olduklarını dekare eden zihniyetin beyin yıkması yani Milligörüş zihniyetinden gelen beyin yıkama ve aldatmaca Şu yorum çok doğru irana gönder 1 sene sonra köpek gibi dili dışarıda koşarak Türkiyeye gelir Malum kanadandan çocukl
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.06.2008 00:18:48

» Cevap Veren Ebrush

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Cariyelerin cariyesi haa
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.06.2008 00:39:24

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Fatih Altaylı Anlamsız bir soruşturma 14 06 2008 0021 Türkiye ifratlarla tefritlerin ülkesi Hiç bir şey normal değil Teke Teke katılan iki türbanlı kız hakkında soruşturma açıldı Anladığım kadarıla gerekçe bu kızların Atatürkü sev
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.06.2008 00:51:43

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • sevmiyoruz dedikleri için dava açılıyorsa yanlıştır Öyle birisinin sevmesi zaten beklenemez çünkü kendi tarihini inkar edip uyduruk bir tarihten bahsediyor karacahilim Dedimya iyi bir cariye olur hatta harem basi yapacaksin böylelerini cünkü yürekleri bunu kaldırır ve aldıkları eğitimde zaten buna müsaittir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.06.2008 01:34:16

» Cevap Veren Ebrush

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Evet sevmemesini bende doğal karşıladım zaten ki gerçekten de sevmesin zaten Bu cumhuriyeti bu düzeni sevmek böyle olmaz Ne mutlu Türk olana değil o cümlenin aslı Ne mutlu Türküm diyene Kendini böyle hissedene kapımız açık ama kendini İran vs gibi bir yere ait hissetmek isteyene yada o düzeni ülkemize getirmek isteyene kapalı Gelene git gidene kal demeyiz Git Kanadaya gittiğin gibi mülteci ol İran
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.06.2008 03:13:02

» Cevap Veren basali

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • tabiki humeyniyi seviyorum diyecek bu cesareti kim veriyor acaba benide sevse fena olmaz yani
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.06.2008 19:55:29

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı