» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Sende beni çeken bir şey var adını koyamıyorum Garip bir his sanki tanıdık ve çok yakın gibi Beni sana çeken bir şey var Hiç sevişmeden sarılıp oturmak istiyorum El ele tutuşarak sırtımı yaslayıp göğsüne kafamı omzunla başın arasına dayayarak duvara dikip gözlerimi hiç konuşmadan saatlerce durmak istiyorum Sana bakınca içimde farklı bir huzur oluşuyor Bir dosta güvenmek gibi yatağa uzanıp bütün vü
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.11.2012 12:52:14

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Biraz daha baksam gözlerine biliyorum akacak yüreğimden bir şeyler sana doğru kayacak Zaten dünden teşneyim aşka uçup gönlüm sana konacak Bir bıraksam kalbimi biliyorum sana koşacak ama
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 12:39:05

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • selam sana ey yar bulut gözlü öz yar özüm yar buğulu gözleri beni güneşten ayıran yar gözlerine her dalışta boğulduğum yok olduğum şirin yar gözlerimden başka görmediğin gözlerim war gözleri bulutlardan yıldızlardan güzel yarim selam sana gözleri denizden derin yarim gönlümde büyüttüğünm hayalim yar selam sana benliğimi gözleriyle saran yar gönülde fırtınaya sebep yar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 13:02:49

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • Vefasız Ben bir vefasıza gönül vermiştim Sevdasıyla beni yaktı vefasız Her hayal her düşte onu görmüştüm Hasretiyle beni yıktı vefasız Badem gibi gözlerine tutkunum Gülüşüne bakışına meftunum Sevdasıyla perişanım mecnunum Kölesiyim zincir takmış vefasız Günüm o der yaşar ben o olurken Gördüğüm her şeyde onu bulurken Damarımda kan gibi o dolanırken Ha
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 13:08:39

» Cevap Veren Nazlican

• Tiryaki Üye
    Durumu Dışarda
  • nazlı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 04.12.2012 13:19:41

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı