» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • YUSUF HAYALOĞLU Ömrümün özeti ve beni var eden sebepler Babam annem Tunceli Ovacık kökenli ve çok ünlü Demanan aşiretinin mensupları Babamın askerliği sonrası hayati nedenlerle kucaklarında 6 aylık bir bebekle 3 gün boyunca yürüyerek Erzincanın Kemaliye Eğin ilçesine kaçmak zorunda kalıyorlar Başlangıçta çok zorluklarla karşılaşıyorlar Annem kullanılmayan eski bir ahırdan bozma tek gözlü bir evde
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.03.2009 16:46:18

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Ölüm kime gelir kime yakışır bilinmez sadece Allah verdiği zamanıbilir ve alır Doğum kadar gerçek ölüm Allah rahmet etsin ailesine sabır versin
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 10:07:02

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • BİR VEDA HAVASI Vakit tamam seni terk ediyorum O bütün alışkanlıklardan Ve bütün sıradanlıklardan öteye Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doyamadım inan Kanamadım sevgiye Korkulu geceleri sayar gibi Deprem gecesinde bir yıldız Birdenbire kayar gibi Ellerim kurtulacak ellerinden Bir kuru dal ağacından Çatırdayıp kopar gibi Aşksa bitti Gülse hiç dermedik Bul kendini kuytularda hadi dal Seninle bir bü
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 10:37:54

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Onun sesinden şiir dinlemek onun kaleminden şiir okumak Tarifi imkansız bir duyguydu Saygıdeğer şair Yusuf Hayaloğlu na Allahtan Rahmet Tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 10:43:33

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Ölümse korktun Savaşsa hep kaçtın Vur kendini kuşkularda hadi al Sen bir suydun oysa Sen bir ilaçtın Hoşça kal canımın içi Hoşça kal Hoşça kal
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.03.2009 11:08:23

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı