» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • mersi canım beğendiğine çok sevindim
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.03.2013 12:27:30

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Yaşamak yıldızlarda Seninle olmak istiyorum Sevişmek hüner değil Yanında kalmak istiyorum
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.04.2013 13:01:38

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • “Öfkeyi sevgiyle kötülüğü iyilikle yen Açgözlülüğü cömertlikle yalanı gerçekle yen ” kulağınıza küpe olsun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.04.2013 12:59:33

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Aşk DUR diyebilecek kadar YÜREKLİ MİSİN aşk dersin sen dersin ben dersin sen ben biter biz dersin gün gelir git dersin peki dur kelimesinden haberdar değil misin demeyi bilmez misin git demek kolay DUR diyebilecek kadar YÜREKLİ MİSİN
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.04.2013 12:22:39

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bahar yalvarırım çek git işine Salma üstüme çiçeklerini aklımı çelme Her sabah çimenlerin çiyden ürpererek uyanıyor bahçemde sonra güneşle oynaşıp tütsülenmiscedil gibi buğulanıyor Ne zaman sokağa çıksam badem ağaçları salkım saçak çiçek Kavaklar kıpır kıpır ıslık ıslığa meltem Kırda dayanılmaz bir kekik kokusu toprakta türlü çeşit börtü böcek Yapma bunu bana bahar Böyle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 12:57:41

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Gözlerimi her açtığımda Gözlerimi her açtığımda Aklıma gelişini seviyorum Her gece uyumadan önce Seni sevdiğim aklıma gelince Sensiz uyumayı bile seviyorum Uyumadan önce seni düşününce Ben seni en çok Umutsuzluğumda beni bulduğun için seviyorum Yine de korkmuyorum seni sevmekten Ben seni benden uzak bir şehirde olduğun için değil Benimle aynı toprağa ayak bastı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 13:19:28

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • GÖNÜL BAHÇESİ Gökyüzünde bir bulut olayım Yağmur olup yeryüzüne yağayım Gönül bahçende bir gül olayım Sen görmeden ben açayım Kırlarda lale sümbül olayım Etrafına kokularım saçağım Özgürce uçan bir kuş olayım Gelip pencerene konayım Sana aşk şarkıları okuyayım Bırak da hiç susmayayım Kalbimin kapısını sana açayım Gönül bahçemden sevgi saçayım Ben bu aşkta
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 13:24:58

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Unuttuysan Hatırla Kaybettiysen Ara Özlediysen Git Bul Kırdıysan Af Dile Kırıldıysan Affet Seviyorsan Söyle Çünkü Hayat Yasamak İçin Çok Kisa
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.04.2013 13:30:37

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • dün akşam yatmadan pencereyi açtım derin derin kokunu çektim içime SANA sevgilerimi yolladım bulutlarla hani yağmur olup yağsın yüzüne ve aksın gönlüne SENİ sımsıkı sarsın ve beni hisset diye dün akşam yatmadan pencereyi açtım tüm gücümle bağırdım sessizce SENİ SEVİYORUM DEDİM duy diye duydun mu
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 22.04.2013 13:01:27

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • SELAM OLSUN GÖZÜMÜN GÖRMEDİĞİ AMA YÜREĞİMİN HİSSETTİĞİ YÜREKLERE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN Bu Cevap Şule güzelsoy Tarafından 24 05 2013 132343 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2013 13:21:17

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı