» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Açma yaram derin derin Dermanını bilen gelsin Başka tabipler istemem Beni derde salan gelsin Ömür bir nefes arası Size de gelir sırası Bu yara gönül yarası Beni derde sanal gelsin Bilen gelsin bilen gelsin Dermanını bilen gelsin Başka tabipler istemem Beni derde salan gelsin
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2013 19:42:01

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Kirildim dünyaya Hep aci dolu Cöküyor üzerime kara bulutlar Arada gülümsüyor yüzüme dalga gecercesine Kirildim düslere Hep sensiz hep yalniz rüyalar Arada görüyorum gülen yüzünü rüya icinde rüya görür gibi Kirildim yagmurlara Gözyaslarimla yaristilar hep bana inat Bazen yagmurlarla hayalin geldi aklima islandim saatlerce Kirildim hayallere Hep aldattilar beni özlettiler hep seni bana Bazen kand
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.03.2013 19:14:21

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Şule repertuarın oldukça iyi Yakında elinde bağlaman dorukcan com ğyelerine konser verebilirsin hı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 01:19:42

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • tşk olur tabiki sen üyelerini topla uyuyan üyelerini ben saz calamam sen çalarsan olabilir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 12:54:20

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • En güzel köprü Gönüller arasında kurulandır En güzel göz Her şeye sevgiyle bakandır En güzel söz Yalansız olandır En güzel ateş Benliğimizi ısıtandır En güzel çiçek Sevdiğine armağandır En güzel ırmak Dost bahçesine akandır Mutluluklar yakanızı bırakmasın ve Güneş üzerinize doğsun Doğan şey nasıl istersen size öyle gelsin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 12:57:43

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Gözümde küçülmüş insanlarla Büyük hesaplarım olamaz benim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 13:01:01

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Gururun olurum bazen Hiç ummadığın zamanda zekâmla şaşırtır yine beklemediğin bir anda aptalı oynayarak hayretler içerisinde bırakırım seni Farklı özelliklerimle yaşamına renk katarım Biraz gizemli biraz tutkulu Bazen de isteyerek aptal BEN KADINIM Çok güçlüyüm Dört bir tarafım demirden kale gibi Hiçbir düşmanın girmeye cesaret edemeyeceği kadar güçlü Ama bir o kadar da kırılgan ve narin Hiç bekl
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 13:02:07

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • GİTMEK bazen kaçıştır Bazense soruların cevabı Arkaya dönüpte sevdiğinin yüzüne bakamamak`dır Mürekkebin bittiği Kalemin kırıldığı Kalbinin durduğu andır Hani gül dalında güzeldir derler ya O dalı koparıp gülü soldurmak`dır Hayallerin çaresiz Umutların imkansız olduğu andır Bazense İŞTE ŞİMDİ dediğimiz zamandır gitmek Ama Çoğu zaman İMKANSIZDIR GİTMEK GİTMEKTİR İŞTE HEPSİ BU
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 13:03:37

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Ne güzel bir cümle şu Görüşmek Üzere Hem bir ayrılığı ima ediyor hem de tekrar buluşma arzusunu Ne tümüyle iyimser ne de tümüyle kötümser İkisini de içinde barındıran bir ifade Ne kendine iyi bak gibi umutsuz ne hoşçakal gibi yalan
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 13:05:37

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir şeyin imkânsız olduğuna inanırsanız aklınız bunun neden imkânsız olduğunu ispatlamak üzere çalışmaya başlar Ama bir şeyin yapılabileceğine inandığınızda gerçekten inandığınızda aklınız onu yapmak üzere çözüm bulmanıza yardım etmek için çalışmaya başlar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.03.2013 13:08:24

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı