» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Birsen yoksun hep sen varsın Birsen yoksun Soğuk kış gecelerinde Sokak lambasının ışığında seyrettiğim Lapa lapa yağan kar tanelerinin altında Birsen yoksun Yakamozlarında seni seyre daldığım Dalgaların acımasızca vurduğu Yosun kokulu ıssız sahillerde Birsen yoksun Yazılıp silinmekten yıpranmış Her tarafında sen kokan Silgi kırıntılı defter sayfa
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.02.2013 12:50:08

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir okyanus gizli gözlerimde Durmuyor dalgalar Vuruyor sahile Bazen Sızıyor okyanus Damla damla Ellerime Rahatlar diye umsam da Acı veriyor bu damlalar Yüreğime
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.02.2013 12:53:32

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Biliyorum suçluyum razıyım cezama Çalmadım öldürmedim yalan söylemedim ama Daha kötüsünü yaptım Ne yaptım biliyor musunuz Reis Bey Tuttum insanları sevdim insanları
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.02.2013 13:03:17

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bazen hayal kırıklıkların hancer gibi saplanır yüreğine susarsın Bazen herşey için çok geçtir susarsın Bazen hiç kimseye hiç bir yere ait olmadığını anlarsın susarsın Bazen yitip giden geçmişini lanet ede ede susarsın Bazende gerçekten konuşmaya gücün kalmaz kelimelerin tükenir susarsın İşte o zaman susmanın da konuşmak kadar ihtiyac olduğunu anlarsın Upload resim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.02.2013 13:28:41

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Kim üzebilir seni senden başka kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen kim mutlu edebilir seni sen hazır değılsen kim yıkar yıpratır seni sen izln vermezsen kim sever seni sen kendini sevmezsen herşey sende başlar sende biteryeter ki yürekli ol Tükenme tüketme tükettirme içindeki yaşama sevgisini
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.03.2013 21:22:27

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Senin için imkansız dediler Önemli olan imkansızı başarmak dedim Senin için olmaz dediler Dünya da olmayacak şey yok dedim Senin için zor dediler Kolay olsaydı değeri olmazdı dedim Onda bulduğun nedir ki dediler Herkeste arayıp bulamadığım dedim Senin için o ne dediler Hayattaki gülen yüzüm dedim Ona öyle nasıl bağlandın dediler Ben değil o bağladı dedim Oda senin gibi sevdimi dediler İşte cevap v
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.03.2013 21:24:03

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir insanı unutabilirsin Bir insanın sana neler yaptığınıda unutabilirsin Ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 01.03.2013 21:33:22

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Akıl Gözü Seni bulmaktan önce aramak isterim Seni sevmekten önce anlamak isterim Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de Sana hep hep yeniden başlamak isterim Özdemir Asaf
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2013 23:04:12

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgilıye verilen en güzel hediye sadakattır Hz Ali
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.03.2013 23:08:01

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevdam yalnızlığı yendi Hasretler seni sevdirdi Türkü gözlüm senin sevdan İnan yüreğimi tüketti Yarim şimdi neredesn Hayalde mi düşte misin Sana gelmek istiyorum Gelirsem evde misin Gelirsem sever misin
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.03.2013 19:35:51

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı