» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Biz ne kadar fakir oldugumuzu biliyor muyuz Duygu fakiri sevgi fakiri saygi fakiri Mutluluk fakiri Paranin aslinda hicbir sey olmadigini Amac degil sadece arac oldugunu Insani mutlu eden seylerin kucucuk seylerde gizlenmedigini Aksine ben buradayim diye bagirdigini
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2015 22:42:14

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Beraber yaşlanmak beraber ölmek istiyorum Bir erkeğin bir kadına söyleyeceği bundan fazla ne var ki Bir insanın sevdiğine söyleyeceği ve sevdiğinden isteyeceği daha fazla ne var ki
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2015 22:43:57

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevmek Yürek İşi En derin yaralar bile kabuk bağlıyor Unutulmaz sandıkların unutuluyor Eskisi kadar acıtmıyor artık diyorsun Ve bir bakıyorsun ruhunda darp izleri Her sözcükte kan sızıyor cümlelere İşte o zaman anlıyorsun Sevmek yürek işi Ve yürek asla vazgeçmiyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.08.2015 22:55:05

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Yokluğu Gece Ve Gündüz Kadar Hissedildiği İçin Sevilen Her An Her Zaman Aranandır Kaderin Tayin Ettiği Her Ayrılıkta Bir Sebep Vardır Sevenlerin Ayrılığında Özlemin Ve Hasretin Tohumları Atılır Sevenler İçin Ayrılığın Adı Bile Hatıradır Gün Geçtikce Anılar Hatıralar Gözlerde Canlanır O Gözler Ya Dalıp Gider Bir Tarafa Yada Sessizc
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.09.2015 20:55:43

» Cevap Veren Murat

• Süper Üye
    Durumu Dışarda
  • Dışarıda ılık ılık yağmur yağarken mutfaktan gelen dem kokusudur HUZUR Hele birde paylaşacak dostlarınız varsa işte onun adı MUTLULUKTUR
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 16.09.2015 22:18:48

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Benim Sevgim Hayalinle Konuşacak Kadar Deli Ama Seni İncitmeyecek Kadar Masum Ve Temiz Benim Sevgim Senin İçin Ateşe Girecek Kadar Yürekli Ama Sana Ulaşamayacak Kadar Umutsuz Benim Sevgim Sensiz Yaşayacak Kadar Karşılıksız Ama Sana Bir Köle Gibi Esir Benim Sevgim Hiç Unutulmayacak Kadar Güzel Ve Sadece Seninle Yaşanacak Kadar Özel Bu Cevap Şule güzelsoy
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 20.09.2015 21:36:54

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum Çünkü onlar düşe düşeeee yüzmeyi öğrenmişler Cemal SÜREYA
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.09.2015 22:15:54

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • İnsan gönlünü güzelleştirince her yeri güzelleştirir Ve İnsan Yaşadığı yere göre değil taşıdığı yüreğe göre yaşar Huzurlu bir hafta sonu dileklerimle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.09.2015 22:27:12

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Kalp dediğin atıyor zaten marifet ritmi değiştirende
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.10.2015 18:17:35

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • bir yarim olsun isterdim gozleri yesil bir yarim olsun isterdim gul yuzu gulen onu cok sevmek isterdim delice sevmek pesinden kosup kosup sonunda almak ben sevmek sevmek isterdim nerden bilirdim sevenler aglarmis bir yarim oldu sonunda gozleri yesil bir yarim oldu sonunda gul yuzu gulen onu cok sevdim sonunda delice sevdim fakat bu askin sonunu ben hic bilmezdim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.10.2015 20:30:31

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı