» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Suleguzel

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Fikrimin ince gülü Kalbimin şen bulbülü O gun ki gördüm seni Yaktın ah yaktın beni
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.03.2015 21:15:49

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • hepsı guzelllllllllllll
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.03.2015 22:28:08

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Gerçekten Kadın olmak masallarda bile zor Ya kurbağa öpersin Ya en sevdiğin meyveden zehirlenirsin Ya kuleye kapatılırsın Ya saçlarını elin adamı tırmansin diye uzatırsın Ya gece 12de Külkedisine dönersin elbiselerin yırtılır Ve maalesef en kötüsü bazen seni sadece ayak numarandan tanıyan bir salağa aşık olursun
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2015 22:03:27

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir Kendine iyi bak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.04.2015 22:18:46

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İyi ki varsın demenin borç para vermek olmadığını Lütfen demenin utanılacak bir şey olmadığını Özür dilerim demenin küçültücü olmadığını Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını Yüz yüze konuşmanın arkadan konuşmaktan daha etkili olduğunu Küçücük bir gülümseme nin tüm kapıları açacağını Hiç unutmayalım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.04.2015 23:00:36

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ufak şeylerden zevk alabilmek Lüks yerine zerafet aramak Saygı istemek yerine değerli olmak Zengin olmak yerine kimseye muhtaç olmamak Sıkı çalışmak sessizce düşünmek ve dürüst konuşmak Yıldızları kuşları bebekleri ve bilgeleri açık kalple dinlemek İşte benim senfonim W E CHANNING
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.04.2015 23:08:33

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sağlam karakterli insanlar Baktıklarında berrak görürler Dinlediklerinde iyi duyarlar Görünüşleri sıcaktır Davranışları saygı yüklüdür Konuşmaları doğrudur İşlerini ciddi yaparlar Kuşku duyduklarında doğru soru sormasını bilirler Öfkelendiklerinde nedenini düşünürler Kazandıklarında adaleti düşünürler Konfüçyus
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.04.2015 00:21:23

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Deniz eğildi kulağına Martının Yapma dedi ve ekledi Maviliğime aldanıp dalma sularıma balık yaşamıyor içimde artık Tebessüm etti Martı Sadece balık için mi dalıyorum sanıyorsun maviliğine Ya neden diye sordu Deniz Sen ve ben dedi Martı bir çok aşığın fotoğraflarında aynı karede yer alıyoruz Bir çok ayrılanın sakladığı resimlerde de Balık yok diye seni terketsem o fotoğrafları da terk etmiş olmaz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.05.2015 23:35:51

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bey amcayı sever miydin diyorum doksanlık nineye Yürüdüğü yolu severdim geçtiği eşiği su içtiği tası yemek yediği kaşığı başını koyduğu yastığı severdim Ama en çok onu severdim Göklere bakıp neden aldın sevdiğimi diyecek oluyorum Vazgeçiyorum Veren de sevdiren de alan da O değil miydi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2015 22:21:26

» Cevap Veren miamia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Vazgeçilmeyen Hep Uzaktadır Bazen ÇokÖzlersin Onu Birilerine Anlatmaya Kalkarsın Anlayamazlar Çok insan Çıkar Karşına Kalbine Girmek İster Ama Sen İzin Vermezsin Çevren Ne Kadar Kalabalık Olsada Sen Onu Özler Onu İster Yalnız Kalırsın Yavas Yavas Kabullenir Onsuzda YaşamayaAlışırsın Ama Asla VAZGEÇEMEZSİN
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.05.2015 22:40:29

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı