» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan sevgi_buketi

• Verimli Üye
    Durumu Dışarda
  • Öğrendik ki… Bir tek insanin sana “iyi ki varsın” demesi varoldugumuz için mutlu olmamızı sağlar Öğrendik ki… Aşık olduğunda ne yaparsan ondan gizleyemiyoruz Öğrendik ki… Kibar olmak haklı olmaktan çok daha önemli Öğrendik ki… Bir çocuğun bize uzattığı hediyeyi geri çevirmemeliyiz Öğrendik ki… Bir insana yârdim etmemizin hiç yolu yoksa ona en azından dualarımızı göndermeliyiz Öğrendik ki… Hay
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.03.2008 09:06:50

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİ TAKDİR ETMEYİ öğrendik Bana bakın çıkın birbirinizi dışarda gebertin evi daha yeni temizledim DUALARIN GÜCÜNÜ öğrendik Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi ZAMANA KARŞI YARIŞMAYI öğrendik O oyuncaklarını topla yoksa bi tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın MANTIKLI DÜŞÜNMEYİ öğrendik BEN ÖYLE DİYOSAM ÖYLEDİR İLERİ GÖRÜŞLÜ OLMAYI ö
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2008 15:39:54

» Cevap Veren zeze

• Çalışkan Üye
    Durumu Dışarda
  • Öğrendik ki… Kibar olmak haklı olmaktan çok daha önemli süperrrrrr
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 21.03.2008 20:54:48

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı