» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Benim isyanım tepenizdeki on onbeş ağbinizin sizi Amerikaya köpek yapması ve ideolojik köleler haline getirmesinedir Bilgisayarımın başına oturuyor ve son birkaç gündür Fethullah Hocacı diye bilinen internet sitelerinde aleyhimde yazılıp çizilenlere cevap veriyorum Fethullahcı diye bilinen nurcu kardeşlerim sizler benim özbeöz kardeşlerimsiniz toprağımın çocuklarısınız ve yüzlercenizi tanıyorum pı
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.01.2009 17:12:49

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok Doğru tesbitlerSayın Nihat GENÇ Ellerine yüreğine sağlık Sanada teşekkürler Dorukcan bizleri bilgilendirdiğin için
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.01.2009 11:39:54

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Vatanını seven Her Türk bu yazıyı okumalı ve okutmalıdır Türkiye Cumhuriyetinin Görünen ve görünmeyen düşmanlarını görmelidir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.01.2009 14:08:48

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili Murat yazı iyi fena değil ama Türkiye düşmanlarını ve dostlarını bu yazıylamı tanıyacak Herşey gözümüzün önünde ceryan ediyor Yeterki Türkiyede gelişen ve geliştirilmekte olan olaylara neden niçin nasıl ne zaman mantığıyla yaklaşabilelim Sorgulayalım Geniş düşünüp at gözlüğünden olaylara trene bakar gibi bakmayalım Ön yargılarımızdan kurtulup siyasi düşünmeden gerçekleri görelim A yaptığı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.01.2009 22:23:54

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Nihat Genci Leman dergisinden tanıdım uzun süre dergideki yazılarını takip ettim daha sonrada Karanlığa Okunan Ezanlar Adlı kitabını okudum Bir kesim tarafından Kominist diye damga vurulmuş bir yazarımızdır ancak keşke herkes Nihat Genç gibi Kominist olsa Ne yazıkki bizde herşeyi siyasete alet ediyor ve ondan oy avcılığı yapıyoruz ve gerçekte müslümanlığın ne olduğunu bilmiyoruz Toplumda körü körü
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.01.2009 12:26:52

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben hiç bir zaman olaylara tek pencereden bakmam Yukarıdaki Nihat GENÇ in yazısı Türkiye gerçeklerini çok güzel anlatıyor Yazılanların daha fazlası BurdanBaşketten görülüyor Tabii bakıpda görmek isteyenlere Sizden nasıl görünüyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.01.2009 16:56:00

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Murat arkadaşım Benden gayet herşey net ve açık görünüyor Siyaset sahnesine baktığım zaman herşeyi açık ve net şekilde görebilecek ve yorumlayacak bakış açısına sahibim allaha şükür Körü körüne hiç birşeyin peşinden gitmedim Ayrıca tarikatlar konusunda sana yürekten katılıyorum sevgili Dorukcan Tarikatlar dinimizce yasaklanmıştır ve şeraatle yönetilen ülkelerde tarikatçılık yasaklanmış olup şeyhle
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.01.2009 23:04:08

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Dinimizce Tarikatlar yasaklanmış ve asla dine uygun olmadığı açıkken ülkemizdeki bunca tarikatlar neden vardırki Bu sunu kanıtlıyor ülkemizde onlarca aptallar sürüsü var demektir dini bilmeyen ve tarikat liderinin değidini din sayan ahmak sürüleri sarmış ülkemizi Asıl sorunda bu işte akıldan uzak olan herşeyden uzak olur demektir ki ülkemdeki bütün tarikatların canı ceheneme diyorum Tarikatların b
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.01.2009 01:14:59

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Dorukcan arkadaşım keşke haksızsın diyebilsem ama söylediklerinin hepsi doğru Yakın tarihte Yaşar ALPTEKİN hatırlayın Bu şahıs Hac dönüşü arap kıyafetleri ile Sultanahmet Camii ne gittiğinde APTALLAR öpmedikleri yer birakmadılar Yarın Yaşar Tarikatı kurarsa hiç şaşmam
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.01.2009 11:10:33

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Terikat şeyhlerinin hiç bir suçu yok bu olanlarda suç onları ilah yapıp tapanlarda Adamlar rant kapısı bulmuş istedikleri kullanıyorlar Türkiyede gerçek dini eğitimin verilmediği kurumların azlığından dolayı insanların başvurdukları kapıdır diye düşünüyorum terikatları Denizlide de bu tür terikatlar çok fazla ve insanlar öylesine ileriye götürmüşler ki işi yaptıkları hatada başlarına bir geldiği z
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.01.2009 22:25:59

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı