» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir veda değil elveda cümlesidir çoğu zaman O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde Kendine iyi bak Kendine iyi bak Bir veda değil elveda cümlesidir çoğu zaman O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde Kendine iyi bak Çünkü bundan sonra ben yanında olmucam olamıcamistesemde istemesemde Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonrada mutlu olmanı istiyorum Olurda bir g
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.01.2009 22:01:05

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • 2000 yılı bu şiiri ilk okuduğum günden beri kendine iyi bak dedimi herhangi bir irkilirim içim acır Helede bu sevgiliyse dahada kat be kat acır Öyle şeyler yaşadım ki sonları başta gördüm Acele ediyorum hayatı azda olsa ucundan tutabilmek için anlamıyor hiç kimse
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.01.2009 12:08:44

» Cevap Veren efsunum

• Kendine iyi bak demenin insanın canını bu kadar acıtacağı aklıma gelmezdi Ta ki bu şiiri okuyup böylesine dinleyene kadar Teşekkürler Murat hatırlattığın için Sana kendine iyi bak demicem ister bak ister bakma
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.01.2009 16:12:31

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Öyle hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım Öyle değerliymiş ki zaman hep acele etmem bundan anladım Bende sizin bu sözünüzü çok beğendim benim hayatıma uygun izniniz olursa kullanacağım
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.01.2009 17:13:10

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • tşk dorkcan Arkadaşlar kelimelere bu kadar takılmayın Mutluluklar yanı başınızda belki önününzde belki arkanızda olabilir Ne olur mutlu olun mutlu kalın Saygılar
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.01.2009 20:04:00

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yapamadın kii “Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin Başka ellerde olsan da varlığını hissedebilirdim belki… “Senin için her zorlukla savaşırım” değil de “Senden gelen hiçbir şey zorluk değil” deseydin inanırdım yüreğinin sadece bana ait olduğuna… “Sen olmadan yaşayamam” değil de “Sensizlik diye bir şey yok sen var olmasan da benimlesin” deseydin inanırdım sevginin sonsuzluğuna
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.01.2009 22:56:01

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yinede kendinize iyi bakınız
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.02.2009 19:23:51

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Seni unutmama izin verme Seni unutmama izin verme Aniden çekip gitmeye karar vermiş olsan bile sevgili Kokunu emanet bırak yastığıma Ve izin verme seni unutmama asla Hadi bakışlarını bırak bana Hani o içimi eriten hani sıcacık eden yüreğimi… O bakışların… O bakışların var ya hani Bırak onları bana Ve ben saklayayım onları usanmadan yüreğimin saklı kalmış yamaçlarında Aniden çekip gitmeye karar ve
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.02.2009 21:48:56

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kendine iyi bak
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.06.2009 20:47:53

» Cevap Veren Ceylan

• Deger verdigin birinden cevap alamazsan aci cekersen ne yaparsinDengeni kaybetmeden ayni saf halinle deger vermeye devam edebilirmisinZihnini onun mesgul etmesine izin verirmisin Onun herseye ragmen mutlu olmasini isteye bilirmisinBen bunlari yapa biliyorum Benim aci cekmem hic önemli deyil Sen kendine iyibak Zorla güzellik olmaz Sende kendine iyibakBu Cevap Ceylan Tarafından 03 06 2009 215911 Ta
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.06.2009 21:57:13

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • giden gider yolu açık olsun asıl kendisine iyi bakması gereken odur her yeniliş yeni bir diriliştir arkadaşlar gitmek istedikleri için son sözleri kendine iyi baktır gerisi hikaye keşkelerle yaşamaya vaktimiz yok
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 03.06.2009 23:25:15

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı