» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.02.2009 23:35:59

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • iyi de ben sigara içmiyorum ki Cigarasını fosur fosur tüttüren bayanlara ne demeli Bu Cevap Murat Tarafından 18 02 2009 134927 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 18.02.2009 13:44:49

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • andromeda 123 andromeda 123 Kadın 25 İstanbul Evlilik Evlilikle ilgili yorumlarım 1Eşinizi sevin sayın ama onun her şeyiniz olduğunu düşünmeyin Belki çok şeyiniz olabilir ama her şeyiniz değil Rahat olun eşim deyin eksileri olabileceğini bilin Her konuda olduğu gibi bu konuda da dengeli olun 2 Sevgi ve saygı istenmez kazanılır Duruşunuzu bozmayın insanlığınızı ve asaletinizi yitir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 26.10.2009 10:46:16

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Can Dündar yine üstatlığını konuşturmuş Evlilik inanmadığım halde içerisinde 17 seneyi bitirdiğim bir kurum benim için 17 senede abartmıyorum 40 çift arkadaşımın son verdiği kurum ayni zamanda da Evliliğimin bu kadar uzun sürmesinin gizi belki de kuruma inanmamaktan geçiyor Evliliği toplumun dayattığı şekilde yasamamaktan Nedir bu dayatmalar Erkeğin muhakkak kadından yasça büyük olması Eğiti
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.10.2009 09:50:47

» Cevap Veren Aydan

• Ilgili Üye
    Durumu Dışarda
  • Dediği gibi Ataol Behramoğlunun Yasadıklarımdan öğrendiğim bir şey varYaşadın mı büyük yaşayacaksın ırmaklara göğe bütün evrene karışırcasına Çünkü ömür dediğimiz şey hayata sunulmuş bir armağandır Ve hayat sunulmuş bir armağandır insana ben bu sözü alkışlarım Bu Cevap Aydan Tarafından 29 10 2009 132259 Tarihinde Düzenlendi
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 29.10.2009 13:22:08

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı