» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir anda uykudan kalktim çok ilginç bir ışık gördüm ama odanın ışığı kapalıydı bir baktım saat 330 gece facir vakti peki gördüğüm bu kadar ışık nerden birden şaşırıp kaldım baktım ki elimin yarısı duvarın içinde hemen elimi çıkardım korku içinde oturup elime bakıyordum tekrar elimi duvara dogru uzattım yine elim duvarın içine giriyordu bir gülümseme sesi duydum Yüzümü kardeşime dogru çevirdim y
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2008 00:03:02

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İşık güzel benim bir korkumda yok Kul hakkı yiyenDevletin malını deniz görerek yiyen soyanGaripleri ezenMilleti bölen vs yapanlar düşünsün
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2008 01:31:06

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • hiç kimsenin yok
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2008 13:12:47

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Dünya bir yana sen bir yana Yeryüzü padişahların kralların olsun Cehennem kötü insanın olsun cennet iyi insanın Tanrıya toz kondurmamak meleğin işi olsun temizlik cennet kapıcısının işi Kim ne olursa olsun Sevgili bizim olsun tek canı canımızın olsun Alış veriş Haydi ben isyan etmiş bir kulum sen de ne olur bir kere he de Haydi ben içi kapkara bir nesneyim ama senin aydınlığın hani nerede Bizden s
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2008 22:47:09

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • KARACAAHMET Deryada sonsuzluğu zikretmeye ne zahmet Al sana derya gibi sonsuz Karacaahmet Göbeğinde yalancı şehrin sahici belde Ona sor gidenlerden kalan şey neymiş elde Mezar mezar zıtların kenetlendiği nokta Mezar mezar varlığa yol veren geçit yokta Onda sırların sırrı Bulmak için kaybetmek Parmakların saydığı ne varsa hep tüketmek Varmak o iklime ki uğramaz ihtiyarlık Ebedi gençliğin taht kur
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.12.2008 23:20:22

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı