» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • İl Meçlis Üyesi Sayın Mürsel Adıgüzelin Mecliste yapmış olduğu konuşmadan alıntıdır Eğitim öğretimini en çok merak ettiğim ülke Japonya idi Bir gün bir Japon öğretmenle karşılaştım Tercümanım aracılığıyla yapmış olduğumuz sohbet sırasında ülkesinde nasıl bir “eğitim öğretim” olduğunu sordum Bana ne dedi biliyor musunuz “Japonya Devleti yenidünya düzeni içinde kendine yeni bir Japon milleti yarattı
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.09.2008 01:26:39

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok güzel bir yazı elinize sağlık Yöneticilerimizinde bu yazıyı okuyarak işler acısı durumumuzu düzeltmek için çaba içine girerler umarım Her TÜRK çoçuğunun da ortaöğretimini bitirmeden ÇANAKKALE yi görmesini isterim
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.09.2008 14:41:07

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Mürsel Adıgüzelin Sorduğu sorularda güzel anlatısıda güzel ancak bilemediği birşey var kendi tarihi ve anlayamadığı Mustafa kemal Atatürkün Eğitime verdiği önemi kavrıyamamak Mehter 3 ileri 2 geri marşı eğitim sistemimize çok benzer değilmi Eğitim ve Öğretmenler konusunda Mustafa Kemal Atatürk 1924 Yılında ne söylemiş okuyalım Bayanlar Baylar Seçkin topluluğunuzun içinde bulunmaktan doğan sevincim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.09.2008 15:37:31

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • OKUMAYA HAZIR OLMAMAKAhmet CAN Okumaya hazırlanmak için ne yapabiliriz Belki de göz tembelliğimiz olabilir Acaba göz tembelliği mi yoksa kendi tembelliğim mi diye kendimize bir soru yöneltebiliriz Belki de gözlerimizin tembelliği okuma alışkanlığımızın olmamasından kaynaklanıyor olabilir Belki de özgüven eksikliğinden kaynaklanan bir durum var Şöyle birkaç soru sorarak bu eksikliğimizi giderebil
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.09.2008 17:12:43

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • slm mehter marşı ile ilgili yorum benim gözlemimdi altına alt not olarak yazmıştım Ayrıca mehter marşı 1 ileri 3 geri değil Onun hazını anlayabilmek önemli sevgili arkadaşım Eh buda biraz milli duygu ve milli bilinçle olabilecek birşey Sevgiyle kal
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.09.2008 23:34:17

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Mehter marşının 2 ileri 1 geri olduğunu söyledim ve Şuanki Milli Eğitim Siteminide Mehter Marşına benzettim sanırım ne demek istediğimi algılama zorluğu yaşamış olacaksınız ki Milli duygudan bahsetmişsin Soru Mustafa Kemali Analamak gösterdiği hedefe yürümek mili bir duygu değilmidir İlla 2 ileri 1 geri hareketle davullarmı çalacakki miili duygu içinde olabilesin ve Tekrar soru Bu gün ki Eğitim si
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.09.2008 00:06:04

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Milli Eğitim sistemimizin 2iileri bir geri değilde 1 ileri 2 geri gittiğinin farkına varabilecek kapasitedeyim Milli duyguların oluşabilmesi için davul sesi dinlemek gerekir demedim ben YAzmış olduğumuz tarihi destanlar nasıl benliğimizi yüceltiyor bir İstiklal Marşımızı yada 10 yıl marşımız dinlerken nasıl milli duygularımızı daha derinden içimizde hissettiriyorsak Mehter Marşımızda öyle Milli e
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.09.2008 22:53:19

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Türkiyede yaşayan her Türk vatandaşının Milli duygusu vardır bundan hiç kuşkum yoktur 1453 fatih istanbulu fet etti evet Peki kaç bin aleviyi kılıçtan geçirdi biliyormusun Tarihten Milli duygudan söz ederken bunlarıda bilelim görelim konuşalım isterim
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.09.2008 23:17:46

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Çocuğunuzun Sosyal Gelişimini Destekleyin body Düşünme becerilerinin ilk adımlarının atıldığı okul öncesi dönemdeki anne çocuk ilişkisi ile aile tutumları büyük önem taşır İhtiyaçları doğru bir şekilde anlaşılmaya başlanan bebek bu dönemde davranış ve çözüm arasındaki bağlantıyı da kurmaya başlar Çocuklarının davranışlarını okumakta zorlanan ya da farklı mesajları veren ebeveynler
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.09.2008 10:12:59

» Cevap Veren Asia

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Murat çok rica ederim bir konu konuşulurken konu dışı kopyala yapıştır yapma Konuyla ilgili bir düşüncen varsa onları yaz alakasız yerlerde gezme Sevgili filizcan paylaşımın için teşekkür ederim Duygulandım eksiklerimizi bir kez daha hatırladım Milli duygular deyince avrupa topluluğu da çok rahatsız oluyor Milli duygularımızı çökertmeye çalışıyorlar Ve milli duygu deyince içimizden çok kişi de rah
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.10.2008 19:14:46

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Sevgili Asia paylaşımın için teşekkür ederim Milli duyguları zaten siyasetle bağdaştırmamak gerekiyor Artık öyle bir hale geldik ki Tek bayrak Tek Millet Tek Vatan dedikçe sanki içten içe kemiriliyoruz Benliğimizden günden güne uzaklaşmayı modernlik olarak kabul edip geçmişe saygıyı ise gericilik olarak kabul eder bir hale geldik Bir ülkeyi fetedmek için önce topla savaş yıkamazsan ekonomisini çök
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.10.2008 21:03:22

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı