» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • İKİ KAPILI HAN İki kapılı bir han giriş ve çıkış Bu hayat böyle bir şey işte O iki kapının arasında nasıl evrimler geçiriyoruz Hayatı ne kadar tanıyoruz O–8 yaş arası en güzel dönem hiçbir şeyden haberin yok sana bakan iki şefkatli göz pamuk kadar yumuşacık eller sıcacık bakışlar Hele o kucak dünyanın en güvenli yeri annelerimiz Yaş 10 artık biraz büyüdük annelerimizi biraz daha anlamaya çalışırız
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 05.02.2009 18:57:14

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Sagol Ceylan arkadaşim çok incesin Sygılarımla
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.02.2009 10:16:23

» Cevap Veren aysu

• Hevesli Üye
    Durumu Dışarda
  • Güncel nedense zamane akıp giden toplumun içler acısı durumu Anlam veremiyorum böylesi insanlara kusura bakmayın embesil diyeceğim onlara Anne bu yaaa nasıl vicdansızlıktır Ben 11 ay başında mum gibi bekledim 1 kez olsun sesini duyayım diye
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 19.02.2009 16:08:05

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı