» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Murat göğebakan şu an benim tek suçum seni sevmekmiş benim tek suçum sana inanmakmış diyor haykırarak Bu hafta ceylan arkadaşımızın açmış olduğu aldatılmak konusunu işledik forumda Konuya fikirlerimizle katıkı da bulunmaya çalıştık Çalıştık ama ben şu an tek suçu güvenmek sevmek olan bir insanın acizliğini düşünmeye başladım Bir insan niçin aldatır Güvenle başlayan bir ilişki sonuçta ihanet gibi
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.06.2009 23:19:38

» Cevap Veren linet

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kendine güveni olmayanın başkasına güvenmesi düşünülemez Güven duygusunu kaybeden insanın yaşamı her an her saniye ölmekten beterdir yukarıdaki yazıda güven öldürülmüş hadi bizde ruhuna el fatiha diyelim
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.06.2009 10:39:01

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Burda bahsedilen güven insanın kendisine duyduğu güven değil Tabiyki öncelikle insan kendisine güvencek ve inanacak Yoksa bu kadar hilakar içinde nasıl ayakta kalabilir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.06.2009 13:27:52

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Bir of çeksem karşıkı dağlar yıkılır Bugün posta günü canım sıkılır Sıkılır aman aman Güvenmiş ihanetmiş hepsi yaşamın gerçekleri Birisi olmadan diğerinin anlam ve değeri bilinmez Herşeyin azı kara çoğu zarar mantığıyla yaşamak gerek
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.06.2009 21:54:10

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı