» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Fırtınalı bir geceydi Gözlerimden süzülürken sonbahar yaprakları içime işliyordu dondurucu soğuk Titriyordu ellerim ve sen her şeye rağmen çekip gidiyordun hayatımdan Şimdi ne gözyaşlarım engel olabilir gitmene ne de masum sevgim Yollarına artık bir engel olamaz çaresiz bakışlarım Her acı gibi bedenimde hissederken hüzünlerini gülen gözlerim eskisi gibi parlamayacak gece karanlıklarında Şarkılar
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.09.2008 10:11:16

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Bunu okuyunca aklıma eski bir şarkı geldi oya ve boranın söylediği Yalancı Sevgilim Sen ellerin olma senin ol Bırakıp da giderken benim ol Sen kimsenin olma senin ol Beni terkederken benim ol Seni seviyorum Yalan da olsa söyle söyle Sevgilim de özledim de İnanmasan da söyle söyle Sensiz aşkı hiç tatmadım de Gel yeter ki sen benim ol Ne farkeder yalan olsa Gel yalancı sevgilim ol Şu yalancı dünyad
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 23.09.2008 11:03:23

» Cevap Veren FULYA

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Yalan sevgi sözcükleri istemem Biliyorsanızki yalan olduğunu her söylenişte nasılda batar insanın yüreğine ve kanatır her dile gelişinde
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.01.2010 16:36:22

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı