» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan efsunum

• Evetttt herkese merhaba arkadaşlar Foruma bi konu açtım o konuya yapılan yorumlar aklıma bunu getirdi Sanırım insan yaşamının bir dönemini güzel yaşıyor ve orda takılı kalmak istiyor Buyrun yazın bakalım kaç yaşınıza dönmek istiyosunuz ve neden Hepinizden yorum bekliyorumm en cesaretlilerinizden en itiraf seveninizden en paylaşmak isteyeninizden Buyrun pist sizin D Bu Konu efsunum Tarafından 12 0
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.01.2009 14:29:28

» Cevap Veren suleymano

• Normal Üye
    Durumu Dışarda
  • HADİ BAKALIM İLK YORUM BEN DEN OLSUN MADEM KONUYU BAŞLATTIN AL BAKALIMMM ÇOK UZAK DEĞİL BUNDAN SADECE 7 YIL ÖNCESİNE GERİ DÖNMEK İSTERDİM SEBEBİ İSE KESİNLİKLE SEVGİ ONU YİNE BUKADAR DELİ YİNE BUKADAR EŞSİZ YİNE BUKADAR UNUTULMAZ YİNE İLK GÜNKÜ GİBİ HEYECANLA BİR DAHA OLSA DEDİĞİM ÖLÜMÜ BİLE GÖZE ALMAYI HERŞEYİYLE ONU YAŞAMAYI ONA İLK BAKTIĞIM andAKİ GİBİ APTALLAŞIP DURMAYI İLK ELİNİ TUTUŞUMDA K
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.01.2009 21:28:21

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Konuyu açan arkadaşım önce bunu sizin yapmanız gerekmezmi konuyu aç kenardan izlemek olmaz Hadi bakalım siz içinizden geçenleri yazın arkası gelecektir Buyrun meydan sizindir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2009 13:16:13

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Tüm samiyetimle itiraf ediyorum 07 08 98 ve 22 02 01 tarihlerinin unutulmaz gecelerine dönmek isterdim Ölümle yaşam arasındaki zorlu acılı zamanın sonundaki sabırla beklenen nurtopu gibi sağlıklı kızlarımın ağlama seslerini duyduğum o ana Bu anlatılmaz birşey o anki mutluluğun bedeli hiç bir şeyle ölçülemez 30 lu yaşlarda olsaydım aynı acıyı bir üçünsü için çekmeyi aynı mutluluğu yaşamak adına göz
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 13.01.2009 22:54:40

» Cevap Veren efsunum

• yaş 21 en güzel yaşımdı belki 22 23 ü yaşamadan önce ben her anımı özlüyorum her anım geri gelsin istiyorum dün gelebilir mesela hemde hemen
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.01.2009 16:42:10

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Hepsi bu kadarcık mı ve neden 18 19 20 değilde niye 21 yaş
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.01.2009 17:15:37

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • 30 lu yaşlar fena olmazdı Nedenini sorarsanız belli bir birikime gelinmiş artık yaşama zamanı diye düşünüyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 15.01.2009 19:38:16

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Ben hiç bir yaşımı özlemiyorum çünkü yaşadıklarım o anda güzeldir nedeni ise o anda içimden geldiği gibi yaşamışımdır Ha özlemlerim tabiki vardır Ben bir çobanım özlediğim se akşam sürüyü eve götürüken kuzulartın sürüden ayrılıp yamaç yerde toplanım ve daha sonra zıplaya zıplaya sürüye koşmalarını özlerim Bu özgürlüktür Ben de özgürlüğüme gölge düşürmem tıpkı kuzular gibiyimdir Geçmişe dair hçbir
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 17.01.2009 02:17:14

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı