» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • and spanra GD background color ffffff ÖLÜLER ÇİÇEK KOKLAMAZ Amerikalı iş adamı bir Çinliye alay ederek sormuş Ölüleriniz mezarlarına koyduğunuz pirinçleri ne and spanra GD background color ffffff Zaman yiyecek Çinli başını kaldırmadan cevap vermiş Sizin ölüleriniz koyduğunuz çiçekleri kokladığı and spanra GD background color ffffff Zamanand spanra GD background color ffffff Bu Konu Murat Tarafında
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 10.09.2008 16:14:26

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • andra GD Alanlar Gelseydi Bir sergide ünlü romancı ressam arkadaşına “Kutlarım sergi açılışına bakanlar gelmiş” Bunun üzerine Ressam “Ne önemi var ki bakanlar geleceğine keşke biraz da alanlar gelseydi ” der andra GD İlk Ameliyat Hasta kendisini andra GD color= 000000 ameliyatandra GD edecek doktora titirek sesle andra GD color= 000000 Doktorandra GD bey demiş biliyor musunuz bu benim ilk ameliyat
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.09.2008 10:34:31

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • and span spanra GD Benim Zekam Duruyor Adam oğlunun okuldaki başarısıyla sürekli övünürdü Çocuğunun karnesini okurken gururla karısına “Hiç şüphe yok bu çocuk benim zekamı almış” dedi Karısı şöyle cevap verdi Orası doğru çünkü benim zekam yerinde duruyor and span spanra GD Neden İmtihan Ediyorsunuz Öğretmen öğrencilerin aklını karıştırmak için Çocuklar demiş Allah hepimizin cennete gitmesini isted
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.09.2008 10:40:03

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HAYATI SEYRETMEK Yazar Kazancakis bir ihtiyara neye bakıyorsun diye sorduğunda ihtiyar adam gözlerini akan sudan ayırmadan şu cevabı verir Hayatıma oğlum akıp giden hayatıma
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.10.2008 11:45:49

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Kamyon sürücüsü dikkat alçak köprü ikaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik kurtarma ekibi nihayet geldi Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu Köprüye sıkıştınız he Sürücü canı burnunda homurda
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 07.10.2008 11:50:02

» Cevap Veren FULYA

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • SÜPERLER
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.01.2010 16:21:16

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Bir erkek bir kadına yaklaşınca kadınların hazır cevaplılığı nasıl olur ErkekSenı ben daha önce bır yerlerde görmüştüm ama Kadın doğrudur onun için ben artık oraya gitmiyorum ErkekBu sandalye boş mu KadınEvet o sandalyeye oturacaksan benim sandalyem de boş ErkekBenım eve mi senin eve mi gidelim Kadınİkisinede Sen kendi evine ben kendi evime ErkekTelefon numaranı alabilir miyim KadınTelefon kita
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.01.2010 22:48:30

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı