» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • sana geç kaldim Derse geç kalırsın Otobüsesöz verdiğin bi randevuya mesela yada ne biliyim birini sevmeye geç kalırsın yada sevdiğini söylemeye hayata geç kalırsın bazen fark edersin hayata geç kalmış sın ve yapacak hiç bişeyin yok ==== Hayata geç kalmışlığın yanında Bir gün sana geç kaldığımı öğrendim ben Her şey için çok geç olduğunu İlk defa isyan ettim neden böyle diye Sonra kalbimin çığlık
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.05.2010 23:51:51

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Umarım hayat da hiç bir şeye geç kalmazsınız
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 06.05.2010 19:50:24

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • insanlar tercihleriyle yaşarlar bu hayatta YA tozu dumana katarsın YA DA tozu dumanı yutarsın Seçim senin Hayal ettiğin hayatı yaşayamıyorsan yaşadığın hayat sana ait değildir GÖZÜNÜ hayal ettiğin hayata dik ve yürü Gölgen peşinden isterse gelmesin SEN SANA YETERSİN
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 14.11.2010 10:22:04

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Ben öyle inci boncuk nartanesi birtanesi işlerinde ne geç kalmışımdır nede erken varmışımdır Herşeyi tadında yaşamış yaşatmışımdır Hayatta herşeyi oluruna bırakmış ve olduğu gibi yaşamışım hedefim amacım neyse er veya geç istediğimi elde etmişimdir Ben hayatımda bir şeye geç kalmışımdır Mesaiye Mesaiye ben değil mesai her zaman bana uymak zorunda kalmıştır ve artık istediğimde mesaiye gidiyor i
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 08.12.2010 01:03:49

» Cevap Veren Suleguzel

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Ben sevmekte ve sevılmekte gec kaldım DD
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 12.02.2013 12:36:26

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı