» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • Hayatı Atlamadan Yaşamak Bazı insanlar hayatta hiçbir gayeye sahip olmadan yaşarlar Böyle insanlar bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler Onlar gitmezler ancak suyun akışına kapılarak akarlar SENECA Bu sabah bir bayanı gişedeki memurla tartışırken gördüm Ses tonunun olanca katılığı ile bastırıyordu “Bu kadar bekledim” Gişe memuru çaresiz “bir şey yapamıyorum hanım efendi” Ancak
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 09.05.2010 15:27:15

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Nedir ne oluyor unuttunuz mu yoksa yasadığınızı Günler kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden Arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç Bir müzik sesiyle şöyle bir koltuğunuzda doğrulduğunuz Aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz Bir ağaç gölgesinde bir an durmak Bir akşam üstü denize baktığınızda bu sonsuz suların
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.06.2010 16:04:38

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı