» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Hayat Sınavı Ewan 22 yaşına o sene basmıştı kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanın asaletini taşıyordu 10 gün sonra Koredeki bir savaşa katılmak üzere İngiltereden ayrılacaktı hiç bir şeyden korkmuyordu ama duygusallığı nedeniyle ülkesinden ayrılma fikri zor geliyordu ona Ağır adımlarla büyük kütüphaneden içeriye girdi bir kitap alıp oturdu ve okumaya koyuldu Gerçekten de çok
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 27.02.2009 23:00:08

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Yaşam uzun bir maraton usanmadan yılmadan koşulması gerek Filizcan güzel paylaşım teşekkür ederim yaşam uzun maraton dedim ve şunuda eklemek istiyorum insanlar uzun soluklu yazıları okumuyor bu da beni üzüyor ancak ben her yazıyı zevkle okuyorum çünkü her yazı her cümle bir ışık tutabilir Neden o ışıktan mahrum kalayım dimi Yüzünüzden gülücük yüreğinizden sevgi eksik olmasın
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.02.2009 00:05:51

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Yazılan yazı ister uzun ister kısa olsun içinde mutlaka birşeyler vardırki ben ve arkadaşlarım buraya birşeyler yazıyorsak içinde değerler olduğu içindir Hayat çoğu zaman kelimelerin arasında saklıdır Desteğine teşekkür ederim değerli arkadaşım Senin dışındada yazılarımı okuyup yorum yapan arkadaşlarada ayrıca teşekkür ediyorum Bütün arkadaşlar ve yazdıkları yazılar ayrı bir değer Sevgiyle kalın d
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 28.02.2009 22:37:04

» Cevap Veren emine

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • fiziki güzellik değil ruha bakmak gerek ama günümüzde önce kabortaya bakılıyor
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 11.03.2009 15:44:57

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı