» Her Derde Deva Bizde Bedava; Dorukcan Bilgi Paylaşım Platformu

• Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
    • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Konu Açan emine

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • Geçen gün bana bir e posta geldi Çok etkilendiğimden bunu sizlerle paylaşmak istedim Olayın kahramanı küçük bir itfaiyeci ve bu olay gerçekten yaşanmış Annesi altı yaşındaki lösemiyle savaşan Boraya bakarken dalıp gitmişti Kalbi acı içinde olmasına rağmen kararlılık duygusunun da etkisini hissediyordu Doktorlar Boranın yaklaşık bir aylık ömrü kaldığını söylemişlerdi Her anne gibi o da oğlunun büyü
    • » Devamı
        Önce Üye Olmanız Gerekiyor
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2009 17:21:07

» Cevap Veren emine

• Yeni Üye
    Durumu Dışarda
  • Boranın dramından hareketle başımızı ellerimizin arasına alıp biraz düşünelim Varsayalım bir arkadaşımızın bir aylık ömrü kaldığını onunla kavga eder miyiz Alay eder miyiz Kıskanır mıyız Şikayet eder miyiz Kısacası onu üzecek en ufak bir söz veya davranışta bulunabilir miyiz Cevabımız hayır değil mi Aynı şeyleri kardeşimiz içinde anne babamız içinde düşünebiliriz Cevabımız yine hayır olacaktır her
    • » Devamı
        Sitemizdeki konular mesajlar haberler dosyalar resimler videolar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal tüm içerikler üyelik gerektirir butür içeriklere ulaşmak için öncelikle üye olmalısınız
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2009 17:22:25

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • emine çok güzel paylaşım eline yüreğine sağlık senin söylediklerininin yüzde 10 nu yapasak yada uygulasak dünyada ne bir savaş ne de bir kötülük kalmıyacağına inanıyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 24.04.2009 18:22:43

» Cevap Veren Dorukcan

• Genel Sorumlu
    Durumu Dışarda
  • Öncelikle konularda düzenleme yaptığım için kusra bakmayın Yazı puntaları çok küçük olduğu için düzenleme gereği duydum Konuya gelince sanıyorum 1 yıl dan uzun bir zaman önce bir sunu olarak okumus ve sonuna doğru gözyaşlarıma engel olamadığım bir gerçekti İnsanın en büyük serveti sağlığıdır Sağlıklı yaşadığımız her anın değerini bilmek ve o anı doya doya yaşamak gerektiğine inanıyorum Yaşamınızı
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.04.2009 01:42:33

» Cevap Veren filizcan

• Abone Üye
    Durumu Dışarda
  • Haklısın Emineceğim insan elindeki değerlerin hiç bir zaman yanından ayrılmayacağını düşünüyor sanki hep bizimle olacakmış gibi kimi zaman kızıyor kimi zaman kırıyoruz Elimizde olmayarak zaman zaman hoyratça harcıyoruz onlarla geçecek olan zamanı Diyarbakırda İlk bebeğimi 8 aylık doğdum ve Dr sırf polis çocuğu olduğu için tüm ısrarlarıma rağmen benimle beraber bebişimi eve gönderdi aslında küveze
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 25.04.2009 17:17:05

» Cevap Veren Murat

• Gezici Üye
    Durumu Dışarda
  • HAYAT NEDİR Hayat skor tabelası tutmak değildir Kaç arkadaşınız olduğu ya da kaçının sizi arkadaş kabul ettiği değildir Bu hafta sonu için planlarınızın olması değildir Hafta sonu yalnız olmanız da değildir Hayat şu sıralar sevgilinizin olması değildir Geçmişte kaç sevgilinizin olduğu da değildir Bugüne kadar hiç sevgilinizin olmaması da değildir Sizi kimin öptüğü değildir Hayat ailenizin serveti
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 30.04.2009 18:55:48

» Cevap Veren tatlicadi

• Yıldız Üye
    Durumu Dışarda
  • Çok Güzel Paylaşımlar Arkadaşlar Teşekkür Ediyorum Benim gibi sulu göz biri için sabah sabah pek iyi gelmesede Hayattan çok güzel alıntılardı Hayatta herkez çok zor acılarla karşılaşıyor malesef umarım bundan sonra yaşadığımız her anı sevdiklerimizin kıymetine bilerek ve kıymet bilinerek geçirme şanşımız olur Sağlıklı Güzel Günler Diliyorum
    • » Devamı
        Üye Olmak İçin Tıklayın
  • 02.05.2009 11:39:32

» İstatistikler

• Üst Kategori Sayısı
  • 10
  • Üst Forum Sayısı
  • 32
  • Alt Forum Sayısı
  • 37
  • Konu Sayısı
  • 901
  • Cevap Sayısı